Неділя, 22 липня 2018
ТОП-новини Влада

Не пройшло і трьох місяців, як виконком Світловодської міської ради почав працювати

Не пройшло і трьох місяців, як виконком Світловодської міської ради почав працювати


Після тривалої перерви 10 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради у старому складі, на яке попередньо винесли 189 питань. З переважної більшості прийнято відповідні рішення.
Нагадаємо читачам, що 24 квітня 7 членів виконкому з 14 зробили публічну заяву про тимчасове припинення своєї участі в засіданнях виконкому "до моменту забезпечення державою та її компетентними органами гарантованої Конституції та Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" безперешкодної діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування, хоч би наслідком такого тимчасового припинення будуть і позачергові місцеві вибори".

Як ми знаємо, держава разом з компетентними органами вирішила не зважати на кризову ситуацію, що склалася у Світловодській міській раді та її виконавчих органах, а нагальних питань у життєдіяльності міста накопичилося стільки, що далі зволікати стало просто неможливо. Два члени виконкому Микола Сопільняк та Валерій Бабич відкликали свої підписи у "зверненні", Михайла Рудича, Володимира Хорольського, Вікторію Атамась, Сергія Якименка та Олександра Агапова міський голова Валентин Козярчук вирішив замінити на однодумців і навіть підготував відповідний проект рішення на 52-у сесію міської ради. Не пройшло. Довго дискутували чи потрібно усім незгодним з "політикою" міського голови відкликати свої підписи у "зверненні", професійні і доморощені юристи доводили, що засідання виконкому не можна зібрати саме через ці підписи та все ж здоровий глузд переміг.

Серед прийнятих рішень, що мають суспільний інтерес, слід відзначити такі: про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у жовтні-листопаді 2018 року; про стан надання медичної допомоги ветеранам війни, фінансування ліжок для ветеранів війни в Світловодській ЦРЛ; про стан захворюваності населення на туберкульоз за 2017 рік. Розглянули члени виконкому і проект рішення міської ради "Про реорганізацію комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Світловодськ" шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради". 36 проектів рішень представив на виконком житловий відділ. Управління освіти 4: про роботу дошкільних навчальних закладів в літній період 2018 року; про організацію та фінансове забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 р.; про перерозподіл кошторисних призначень управління освіти та про погодження проекту рішення сесії міської ради "Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Світловодської міської ради". Останнє буде вдруге розглядатися на сесії міської ради.

Понад 10 рішень було прийнято щодо надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, громиадянам, які потрапили у складні життєві обставини.

Надали дозвіл на знесення значної кількості дерев на вулицях міста, здається не відмовили нікому. Продовжили надавати дозволи на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання. Розглянули питання і ухвалили рішення щодо підготовки господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року. Розглянули рішення про передачу з балансу КП "Житлосервіс 2012" на баланс КП "Житлосвіт 2012" житлових будинків та споруд.

Пакет рішень щодо впорядкування пасажирських перевезень викликав тривалу дискусію. Про результати обговорення і прийняті рішення - незабаром.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Zelik 19 липня 2018
  Світловодщина має потужний потенціал для розвитку туризму 2
  Zelik-фото
  Какой потенциал откуда. Вчера людей привез из Кировограда увидели бы вы их реакцию на вонь. А ещё инфрострура,что людям делать в свободное от употребления водки время
 • Алекс Горбунов 19 липня 2018
  Світловодщина має потужний потенціал для розвитку туризму 2
  Алекс Горбунов-фото
  Какие туристы? Местные жители пачками валят из города, вонь и разруха, скоро собак будет больше, чем людей, а они переливают на конференциях с пустого в порожнее!
 • Вася Петров 19 липня 2018
  Як у Світловодську з’єднали Бульварний узвіз з Набережною 2
  Вася Петров-фото
  Вот не нравится мне секретарь Сапьянов, а ещё больше опусы Т. Дроздовой. Раньше была объективность на данном ресурсе, а сейчас топим Козярчука и Ко и прославляем Твердовского. Щоб в городе не делалось виноват Козярчук, зато языками почесал на одной из множества бестолковый "нарад", все Твердовский супер, песню спели, потанцевали и все, район на 5 месте в области. Осветите полное отсутствие дорог в районе, распределение денег на премирование "самых ответственных" работников, ну и покопайтесь поглубже там тоже есть интересное. А вот так очевидно поддерживать одного и постоянно критиковать другого, это не журналистика.
 • Pravdainukr 18 липня 2018
  У сквері біля Світловодського «білого» дому зривають асфальт 1
  Pravdainukr-фото
  Во дворах когда будет асфальт и освещение!?
  Прекратите заниматься показухой, делайте город для людей!
 • llarus 18 липня 2018
  Як у Світловодську з’єднали Бульварний узвіз з Набережною 2
  llarus-фото
  судя по комментариям все авторы отсутствовали в городе, а потом после вырубки приехали, увидели и ой! караул! лес пропал! а кто это сделал! и т.п. Что ж вы по кустам сидели когда лесоруб самоучка грузил в авто дрова?
 • llarus 19 червня 2018
  ФОТОФАКТ: ДТП на Спецбуді 1
  llarus-фото
  на два оленя в стало меньше
 • fanlord 11 червня 2018
  Успіх Станіслава Рибіна — успіх усього Світловодська! 1
  fanlord-фото
  Поздравляю. Но мне кажется что какие-то проблемы с шеей у парня.. Если так, то выздоравливай скорее.
 • яна кравець 8 червня 2018
  Спортивне свято – усі у захваті! 1
  яна кравець-фото
  А пришкільний табір НВК №4 ,який поруч біля парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка не потрапив на це свято.Начальник табору"Каштан"пояснила всім,що треба було особисте запрошення.Діти просиділи у дворі школи цілий день,ніхто не пригостив морозивом.
 • llarus 4 червня 2018
  Сім мільйонів гривень поділили, кілька програм затвердили, штати збільшили 1
  llarus-фото
  щодо дворів і проїздів - воно краще закатати дві машини асфальта у двір депутата Вовченка, де мешкає приблизно чоловік 30 і 1 автівка, ніж "заліпити" "ворота" до міста з боку Кременчука та Ревівки,чи двір багатоповерхівки, чи зробити на радість людям тротуар на 2 об"їзній, де люди та діти ходять по дорозі. Вибачте, накіпіло
 • amigo 2 червня 2018
  Інфекційне відділення ЦРЛ — як німий докір міській владі 1
  amigo-фото
  Больницу отремонтировать, это не цветочки садить wink

Top