Четвер, 14 грудня 2017
ТОП-новини Події

Волонтерську премію "Євромайдан SOS-2017" отримав Михайло Берчук Новина з фото

Волонтерську премію "Євромайдан SOS-2017" отримав Михайло Берчук
30 литопада у Києві відбулося нагородження найкращих — волонтерською премією "Євромайдан SOS-2017". Серед сотні номінантів на нагороду виявився і наш земляк — власівчанин Михайло Берчук.
"Ми мали можливість зустріти багатьох чудових людей, людей небайдужих, особливих, тих на кому тримається небо під час буревію… Ми були раді оголосити лауреатів Премії, якими сталии люди, що є прикладом відданості волонтерській діяльності та активної позиції, незважаючи на жодні перешкоди" — зазначають організатори події, громадська організація “Центр Громадських Свобод”.


Таку відзнаку вручають уже четвертий рік поспіль.

Як зазначив сам Михайло, на вручення прибуло понад 100 номінантів. Взагалі, подати кандидатуру міг будь-хто. Адже критеріїв, які б мали відзначитти волонтера та надати можливість прийняти участь у нагороджені було всього три: по-перше, волонтер не міг належати до керівних органів будь-якої політичної сили; по-друге, за свою волонтерську діяльність не мав отримувати зарплатню; та по-третє, в реалістичності та реалізованості підпорядкованого номінанту волонтерського проекту не могло бути сумнівів.

“Започаткована ще у 2014 році, ця премія кожного року збирає все більше і більше номінантів. Все більше волонтерів переймається тим, що відбувається навколо нас, в нашій країні. Це наштовхує на позитивні погляди що до майбутньго волонтерського руху в Україні — на краще майбутнє для українців. Ця нагорода — це відзнака звичайним людям, які роблять надзвичайні речі” – відзначив Михайло Берчук.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top