Неділя, 20 серпня 2017
Віталій Асауленко ТОП-новини Події

Перевізницький конкурс: навіть кременчужани мріяли ощасливити наших пасажирів Новина з фото

Перевізницький конкурс: навіть кременчужани мріяли ощасливити наших пасажирів
На заявлених на конкурс маршрутах перемогли, власне, ті самі перевізники, що і до цього обслуговували ці маршрути. Але, попри це, визначення переможців не було позбавлене гостроти і драматизму…
4 липня у кабінеті першого заступника міського голови Олени Балюк (і за її головування) відбулося засідання конкурсної комісії, яка визначалася з тим, хто возитиме пасажирів по місту найближчі 3-5 років. Бо у перевізників, які займалися цим донині — ПрАТ "Світловодське АТП №13507" і ТОВ "Світ-Автолегіон" — сплив термін дії договорів на перевезення…

Представництво у комісії представників різних прошарків населення — АТОвців, ветеранів, інвалідів, виконкомівських спеціалістів, підприємницьких кіл і таке інше (всього 13 членів), а у якості далеко не безмовних слухачів — громадських активістів, депутатів і таке інше — виключається сумнів щодо упередженості прийнятих рішень. Хоча підозри у лобіюванні інтересів того чи іншого перевізника "комісари" закидали один одному усі дві години, що тривало засідання. Так, зокрема, "комісар" Михайло Бур’янський, на аж занадто прискіпливу увагу з боку Володимира Хорольського (він не член комісії з правом голосу — а такий собі "робочий орган", до обов’язків якого входить підготовка відповідних документів з перевіркою їхньої достовірності) запідозрив останнього у лобіюванні інтересів претендента на маршрут №23, перевізника з Кременчука — фірми "Адела". Мовляв, пан Хорольський, хоч він і член світловодського виконкому, живе і працює у Кременчуці — цим пояснюється, що він в упор не помічає різних нестиковок у документах, поданих на конкурс цією "Аделою", зате ледь не з маніакальною прискіпливістю придирається до щонайменших огріхів у документації тутешніх перевізників. Одним із таких огріхів тутешніх перевізників виявилась недостатня кількість у їхніх автопарках автобусів, обладнаних для перевезення інвалідів-візочників.

Та тут в обговорення втрутилась "вільна слухачка", але яка знає не з чуток про житіє цих самих інвалідів-візочників — мати голови ГО "Добрада" Олени Шанґіної Антоніна Шанґіна

У нас, сказала пані Антоніна, просто-таки дружні стосунки і з АТП, і зі "Світ-Автолегіоном" — вони нам ніколи не відмовляють у організації спецрейсів по місту і за його межі, ба, більше — водії цих автопідприємств залюбки допомагають "добрадівським" волонтерам завантажувати/розвантажувати візочників...


Перевізницький конкурс: навіть кременчужани мріяли ощасливити наших пасажирів
Шанґіна не натішиться сердечністю тутешніх перевізників


Забігаючи наперед: "Адела" до Конкурсу допущена не була…

"Тест на відкритість щодо перевізників з інших міст Світловодськ не пройшов", — заявив на це Хорольський.


Перевізницький конкурс: навіть кременчужани мріяли ощасливити наших пасажирів
Хорольський лишився невдоволений через "Аделу"


…Не вдалося добитися підтримки "комісарів" і ще одному "вільному слухачеві", депутатові міськради Вадимові Степанцю — він, аби "прищучити" названих місцевих перевізників, пригадав цьогорічну зимову канитель із затвердження нових тарифів — виконком кілька днів не міг зібратися (?) для цього затвердження. Через це перевезення пасажирів містом припинилося, зате містом почали курсувати "садівські" автобуси ("спеціальні регулярні перевезення") за п’ять гривень… Ніхто ж не зчиняє ґвалт через автобуси, які курсують на "Сади" чи до інших садових товариств (це ті ж самі "спеціальні регулярні перевезення"), за те, що проїзд у них дещо вищий, аніж всередині міста, відповів на ці закиди пана Вадима директор АТП Юрій Богдан. На що Степанець пригрозив депутатським корпусом "розігнати таку комісію".

Перевізницький конкурс: навіть кременчужани мріяли ощасливити наших пасажирів
Степанець обіцяє "кузькіну мать" цій комісії


Врешті за дві години дискусій і обговорень з перманентними спалахами загострень було визнано переможців на заявлених маршрутах: №№ 2А і 11 — ТОВ "Світ-Автолегіон" (терміни дії договорів — три роки); №№ 12, 23 — ПрАТ "Світловодське АТП №13507" (терміни дії договорів — п’ять років).

Перевізницький конкурс: навіть кременчужани мріяли ощасливити наших пасажирів
Керівники АТП і "Світ-Автолегіону" заслуховують рішення "комісарів"


Серед соціальних зобов’язань, переможці мають перевозити за власний кошт по одному пільговику у транспорті до 17 посадочних місць і по два пільговика — у транспорті з 18-ма і більше посадочних місць. Але незважаючи на те, пропозиція члена ГО, яка об’єднує тутешніх учасників АТО, а також члена означеної Комісії Віталія Стеблини — чи зайняли пільговики пільгові місця, чи ні, учасники бойових дій в зоні АТО мають перевозитися безкоштовно і у необмеженій кількості.

Перевізницький конкурс: навіть кременчужани мріяли ощасливити наших пасажирів
Стеблина: УБД в зоні АТО возити містом безкоштовно і у необмеженій кількості!


Також була врахована і пропозиція вже згадуваного Бур’янського (але вже адресована УЖКГ): на кожній кінцевій зупинці обладнати туалети — щоб шофери маршруток не мучились.

Перевізницький конкурс: навіть кременчужани мріяли ощасливити наших пасажирів
Бур’янський про чуйне ставлення до водіїв маршруток: для них на кожній кінцевій зупинці — по туалету!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top