Неділя, 17 січня 2021
Авто

Світловодці скаржаться на відсутність транспорту на міських маршрутах Новина з фото

Світловодці скаржаться на відсутність транспорту на міських маршрутах
Аж занадто довго доводиться сьогодні чекати міський транспорт, повідомляють нашому виданню мешканці міста і селища Власівка. Водії маршруток виправдовуються тим, що сходять з маршруту, аби заправитися метаном у Кременчуці. Через це втрачається до 2-х годин часу і купа грошей.


Ми звернулися за коментарем ситуації, що склалася до директора ПРАТ "АТП 13507" Юрія Богдана. Він повідомив, що єдина приватна метанова заправка, розташована неподалік "АТП 13507", ось вже 10 днів, як не працює, бо "Центргаз", помітивши пошкодження пломби невідомою особою на датчику тиску, опломбував засувку. З того часу водії автобусів вимушені заправлятися у Кременчуці через 2-3 кола по маршруту. Це великий "холостий" пробіг і додаткові витрати для "Дельфіна" і "Рути" у 280 грн., для "ПАЗ" — 470 грн. Перейти на бензин теж дорого — 300-400 грн додатково. Про встановлення пропанової установки і мріяти не можна — 7-8 тис. грн треба на одну машину.

"Саме з цієї причини наразі машини 3 відсутні на маршруті, — розмірковує Юрій Богдан. У разі підписання нами кабального договору з виконкомом (ми подали свої заперечення) трьом водіям "світить" по 3200 грн штрафу, а це майже 10 тис. грн разом. Краще не виїжджати зовсім…"


Володимир Шаповал, начальник УЕГГ, пояснив ситуацію, що сталася із закриттям метанової заправки так:

"Спеціалісти "Центргазу" виявили пошкодження пломби на датчику тиску приватної АГНКС, що біля АТП 13507, і перекрили подачу газу. Відповідний акт направили до головної контори в області. Там і буде прийматися рішення".


На наше запитання, коли відновить роботу заправна станція, Володимир Шаповал відповів:

"Не можу відповісти. Це не моя компетенція".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  • Tyler Користувач offline

  • 22 серпня 2017 21:20
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 4.03.2010 | 563 комментарів | 0 публікацій
А когда падла на 23 не доезжая до конечной, разворачивается возле рабочей 2, потому что там последние пасажирьі вьішли и не забирает на остановке людей в город, тоже закрьітая заправка виновата? А потом опять будут слюни/сопли что они не зарабатьівают
  • Нравится
  • 2


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top