Неділя, 28 травня 2017
Події

Близько 300 світловодців з початку року долучилися до упорядковування рідного краю

Близько 300 світловодців з початку року долучилися до упорядковування рідного краю
В умовах ситуації, що склалася на місцевому ринку праці, Світловодський міськрайонний центр зайнятості здійснює заходи активної підтримки безробітних мешканців. Зокрема, на договірних засадах спільно з органами місцевого самоврядування, роботодавцями організовуються громадські та інші роботи тимчасового характеру.
"Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, що організовуються за сприяння служби зайнятості, є вигідними і безробітним, і громаді, і роботодавцям. В першу чергу, це сприяє матеріальній підтримці безробітних мешканців, підвищенню шансів на отримання ними постійного місця роботи. По-друге, дозволяє роботодавцям залучати додаткову робочу силу для виконання другорядних робіт на підприємстві, а територіальним громадам – задовольнити відповідні суспільні потреби. У січні-квітні поточного року в зазначених роботах взяли участь 280 осіб з числа безробітних громадян", – повідомив Ілля Домбровський, директор міськрайонного центру зайнятості.

Безробітні мешканці прибирали сміття, листя, висаджували дерева, квіти, упорядковували місця відпочинку, територію пам’яток культури, меморіального поховання, кладовищ, ін.

Нині, зважаючи на суспільну спрямованість вищезазначених робіт та користь їх для громади, в місцевих бюджетах збільшуються видатки на їх проведення. Адже, за словами соціальних партнерів, організація вищезазначених робіт є перспективним напрям взаємовигідної співпраці. Як свідчить досвід, є потреба в їхньому проведенні в будь-яку пору року.

Н.Сідненко,
начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Світловодського міськрайонного центру зайнятості
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top