Вівторок, 23 травня 2017
Культура

Наталія Сандрак: “Мрії збуваються!” Новина з фото

Наталія Сандрак: “Мрії збуваються!”
Кожна людина про щось мріє, чого хоче досягти в житті — це цілком нормально. З дитинства в мене була мрія виступати на сцені — співати, грати в театрі і одного разу моя життєва дорога мене привела до Палацу культури нашого міста де я, на той час для мене вперше вийшла, на ВЕЛИКУ сцену.
Світловодський народний аматорський театр міського Палацу культури був створений у 1963 році, а звання народний було присвоєно у 1995 році, коли його режисером був Вербовий Володимир Сергійович. Мій перший режисер, вчитель, наставник, прекрасна людина великого таланту. Минали роки роботи, навчання і ось тепер з 2012 року — керівник нашого народного аматорського театру "Амбіція", який я дуже люблю. В мене чудовий колектив і це прості люди, що не мають абсолютно ніякого відношення до творчості. Актори театру завжди приходять на репетиції з задоволенням, щоб відпочити душею, розвіятись, поспілкуватись, віднайти щось цікаве, своє. Всі вони перевірені багаторічними успіхами та негараздами на творчому та життєвому шляху. Учасники театру — це люди різні за віком і за професією, які не уявляють свого життя без сцени. Справжні ентузіасти, налаштовані дарувати шанувальникам театрального мистецтва нові та яскраві вистави. Кожна постановка — то експеримент, який ніколи не знаєш, чим закінчиться.

Наталія Сандрак: “Мрії збуваються!”

За п’ять років моєї роботи режисером ми подарували такі вистави як "Він, вона, вікно, тіло", "Свадьба соек", "Примадонни", "Моя професія сеньйор з вищого світу", "Сорочинський ярмарок". Актори театру "Амбіція" беруть участь у всіх міських заходах та обласних конкурсах "Театральна весна Кіровоградщини", "Вересневі самоцвіти". Вони ніколи не бояться відкривати нові горизонти. Так, на День міста представили "алею живих скульптур". Здивовані живими статуями, світловодці подумали, що то якісь чужі до них актори приїхали. Ні це наші світловодські таланти і ви їх знаєте: Ірина Кенчадзе, Світлана Калініна, Піценко Олександра, Малько Констянтин, Світлана Проскурняк, Анастасія Проскурняк, Анастасія Лєтнікова, Дмитро Шкурін, Віталій Єнотов, Валерія Чудненко, Ольга Лагно, Вікторія Калайко, Дмитро Шевчук, Кудинець Володимир, Юлія Короткова, Штефан Милдерберг, Євген Горкавенко. Якщо ви справді любите театр, мрієте про сцену, тоді запрошуємо вас до нашого театрального колективу. 

Зараз ми працюємо над сучасною комедією С.Бєлова "Мамуля", яку хочемо представити 22 березня о 10:00 на конкурсі "Театральна весна Кіровоградщини" в міському Палаці культури. Запрошуємо небайдужих нас підтримати.

Наталія Сандрак,
керівник театру
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • ser79 21 травня 2017
  ФОТОФАКТ: Хто відповість за зруйновані гаражі? 1
  ser79-фото
  "Підприємців" (тобто — людей, які швидко хочуть заробити, нічого при цьому не створюючи) зараз вистачає. Це раніше всі будували і будували. Тепер прийшов час ламати


  ламати,чи продати в безперспективному місці щоб хтось збудував де йому потрібно?
 • Tyler 18 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Tyler-фото
  Киевстар вообще тролли: вчера все заблочили, а сегодня пришла СМС мол слушайте музло бесплатно, подробности на music.yandex.ua lol
 • Вова Корд 18 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Вова Корд-фото
  Ну все, началось - киевстар уже заблокировал все неугодные сайты.
 • shininggerl 18 травня 2017
  Запрошуємо до участі у круглому столі “Наші діти — наше майбутнє” 1
  shininggerl-фото
  Поступають запитання: як передати книжки, які потрібні. Відповіді:
  1. Книжки можна передати завітавши до нашого офісу (Героїв України, 50, к. 14), ми допоможемо роздрукувати і приклеїти логотип (якщо є), сфотографуємо вас з вашим подарунком, а 1 червня передамо представникам дитячого відділення. Заздалегідь придумайте, що ви напишете на розвороті!
  2. Бажано нові, яскраві, українською мовою. У мережі facebook за хештегом #наші_діти_наше_майбутнє зможете знайти рекомендації і слідкувати за ходом акції.

  З повагою, Ганна Курусь
 • Вова Корд 17 травня 2017
  Наскільки жирною є крапка «вбивчої» комісії 1
  Вова Корд-фото
  Короче, ни о чем.. Ждем выводы прокуратуры и других КОМПЕТЕНТНЫХ в этом вопросе органов
 • Вова Корд 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Вова Корд-фото
  Как я прочитал по новостям - чисто технически обеспечить полный запрет указанных ресурсов невозможно сейчас - нужно полностью менять оборудование, на что нужно 1 млрд евров и 2 года работы. Я офигею, если эти деньги найдут, тем более, что ближайшие несколько лет нас ждут выплаты по взятым кредитам от МВФ, и это 20 миллионов условных енотов только за 2018 год.
  А на данном этапе провайдеры могут лишь запретить доступ к указанным сайтам на уровне DNS, что легко обходится всякими прокси и VPN, о чем прямо говорится в инструкции от контакта, которая пришла мне на ЛС.
  Более того, сейчас за уклонение от подчинения указу Прези-дента провайдером идет лишь административное наказание и штраф аж в 3500 грн
 • Засранетц 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Засранетц-фото
  Цитата: Tyler
  Это пусть у провайдеров голова болит как это сделать.

  Нормальный провайдер сначала будет ждать письменное предписание об этом, а потом уйти в режим "мы работаем над этим" до скончания веков fellow
 • Tyler 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Tyler-фото
  Цитата: admin
  но как в таком глобальном масштабе это реализовывать будут?

  Так в Додатке 2 написано же:
  заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів

  Это пусть у провайдеров голова болит как это сделать.
  Киевстар уже заблочил
 • Засранетц 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Засранетц-фото
  Alex S, в приложении к "рiшенню" об этом не говорится, от слова совсем. Есть какой-то "секретный" документ, отдельно для 1С? Поделитесь, если не сложно.

  Цитата: Alex S
  Введение санкций в отношении «1С» пользователей продукции непосредственно не затронет

  Скажу больше, введение санкций не затронет так же и пользователей ВК, ОК, Яндекса и Маил.ру, ибо это филькина грамота, а не запрет! wink
 • Alex S 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Alex S-фото
  Цитата: Засранетц

  Тут проще - легко перейти быстро на другой навигатор. А вот как будут "быстро переходить" бухгалтера, которые сидят на 1С, которую пилили под себя долгое время? В


  Введение санкций в отношении «1С» пользователей продукции непосредственно не затронет, и те программные продукты, которые уже приобретены и установлены, могут использоваться в дальнейшем без ограничений.

Top