Субота, 17 листопада 2018
Культура

Наталія Сандрак: “Мрії збуваються!” Новина з фото

Наталія Сандрак: “Мрії збуваються!”
Кожна людина про щось мріє, чого хоче досягти в житті — це цілком нормально. З дитинства в мене була мрія виступати на сцені — співати, грати в театрі і одного разу моя життєва дорога мене привела до Палацу культури нашого міста де я, на той час для мене вперше вийшла, на ВЕЛИКУ сцену.

Світловодський народний аматорський театр міського Палацу культури був створений у 1963 році, а звання народний було присвоєно у 1995 році, коли його режисером був Вербовий Володимир Сергійович. Мій перший режисер, вчитель, наставник, прекрасна людина великого таланту. Минали роки роботи, навчання і ось тепер з 2012 року — керівник нашого народного аматорського театру "Амбіція", який я дуже люблю. В мене чудовий колектив і це прості люди, що не мають абсолютно ніякого відношення до творчості. Актори театру завжди приходять на репетиції з задоволенням, щоб відпочити душею, розвіятись, поспілкуватись, віднайти щось цікаве, своє. Всі вони перевірені багаторічними успіхами та негараздами на творчому та життєвому шляху. Учасники театру — це люди різні за віком і за професією, які не уявляють свого життя без сцени. Справжні ентузіасти, налаштовані дарувати шанувальникам театрального мистецтва нові та яскраві вистави. Кожна постановка — то експеримент, який ніколи не знаєш, чим закінчиться.

Наталія Сандрак: “Мрії збуваються!”

За п’ять років моєї роботи режисером ми подарували такі вистави як "Він, вона, вікно, тіло", "Свадьба соек", "Примадонни", "Моя професія сеньйор з вищого світу", "Сорочинський ярмарок". Актори театру "Амбіція" беруть участь у всіх міських заходах та обласних конкурсах "Театральна весна Кіровоградщини", "Вересневі самоцвіти". Вони ніколи не бояться відкривати нові горизонти. Так, на День міста представили "алею живих скульптур". Здивовані живими статуями, світловодці подумали, що то якісь чужі до них актори приїхали. Ні це наші світловодські таланти і ви їх знаєте: Ірина Кенчадзе, Світлана Калініна, Піценко Олександра, Малько Констянтин, Світлана Проскурняк, Анастасія Проскурняк, Анастасія Лєтнікова, Дмитро Шкурін, Віталій Єнотов, Валерія Чудненко, Ольга Лагно, Вікторія Калайко, Дмитро Шевчук, Кудинець Володимир, Юлія Короткова, Штефан Милдерберг, Євген Горкавенко. Якщо ви справді любите театр, мрієте про сцену, тоді запрошуємо вас до нашого театрального колективу. 

Зараз ми працюємо над сучасною комедією С.Бєлова "Мамуля", яку хочемо представити 22 березня о 10:00 на конкурсі "Театральна весна Кіровоградщини" в міському Палаці культури. Запрошуємо небайдужих нас підтримати.

Наталія Сандрак,
керівник театру
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top