Субота, 19 серпня 2017
Віталій Асауленко Здоров'я Релігія

Врахуймо, що температура води в річці Йордан у січні 12-16°C Новина з фото

Врахуймо, що температура води в річці Йордан у січні 12-16°C
Та, якби Ісус занурився у крижану воду і у Дніпрі, Його здоров’я, все одно, аніскілечки не постраждало. Бо ж Він — Син Божий. А от прості смертні?..
Не секрет, що переважна частина нашого населення на свято Водохреща пірнають у крижану купіль не з мотиву глибокої Віри, а так — за компанію. А подеколи — за веселу компанію. А це, застерігає завідувач неврологічним відділенням Світловодської ЦРЛ Станіслав Беспалько, забавою є дуже небезпечною.

Врахуймо, що температура води в річці Йордан у січні 12-16°C
Станіслав Беспалько


"Алкоголь є своєрідним знеболюючим, який притупляє сигнали від нервової системи. Але це не захищає ані тіло, ані внутрішні органи від переохолодження. Що може спровокувати вкрай небажані наслідки — аж до інфаркту, інсульту та раптової зупинки серця", — говорить пан Станіслав.


Але таке може статися і з абсолютно тверезою, але не загартованою, людиною. Адже занурення у крижану воду викликає різкий спазм кровоносних судин і тих, що живлять серце, у тому числі. Ось чому лікар, задля зменшення небажаних наслідків для здоров’я від Водохрещі, радить готуватися до нього ще з… літа. Тобто, почати обливатися літньою водою (підійде й душ) продовжуючи це робити і восени, і взимку, тобто, постійно. Але тим, хто страждає на хвороби серця, нирок, атеросклероз, діабет, запальні неврити і тому подібне, будь-яке загартування користі організмові не принесе.

— Ну і все ж, якщо ж людина, почувши голос з Небес або з компанії своїх друзів, таки "охрестилася" у ополонці, вирубаній у кризі, якими мають бути її подальші дії опісля?

— Насухо витертися рушником і швиденько одягтися у суху одежу, не забуваючи й про голову, та випити склянку гарячого чаю. Але не з малини — малина продукує підвищене потовиділення, яке абсолютно недоречне на прохолодному повітрі.

…Цікаво, а як до занурень у води морозного на наших широтах січня ставиться Православна Церква? І ми й звернулися до настоятеля церкви Введення Пресвятої Богородиці, протоієрея Володимира Цоуфала

Врахуймо, що температура води в річці Йордан у січні 12-16°C
Володимир Цоуфал


Як не дивно, його слова збіглися з тезами лікаря про те, що занизькі температури води й повітря мають негативний вплив на організм. Особливо — для незагартованої людини. Сюди ж чесний отче додав ще фактор гігієни — вода у Дніпрі навіть узимку не вирізняється кришталевою чистотою. Разом з тим, наш співрозмовник наголосив, що істинна та щира Віра здатна творити справжні дива, навіть — зцілити людину від хвороби, з якою не те, що пірнати у крижану купіль — руки холодною водою мочити небезпечно.

"Але для цього потрібна Віра", — повторив cвященнослужитель.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 Сьогодні, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 1
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем

Top