Вівторок, 23 травня 2017
Надзвичайні пригоди

Впав з даху, зламав ноги, кістки тазу, а допомоги від Фонду соціального страхування не отримає

Про нещасний випадок, що стався під час ремонту даху у дошкільному закладі "Калинка" в Онуфріївці, розповів на оперативній нараді у міськвиконкомі 21 листопада Сергій Якименко – заступник начальника відділення – головний страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ в Олександрійському районі. Яке це має відношення до Світловодська? Пряме – роботи виконувало одне з відомих приватних підприємств нашого міста.
Отже, Сергій Якименко розповідає:

"17 листопада 2016 року при виконанні ремонтних робіт у Онуфріївському дошкільному закладі "Калинка" трапився нещасний випадок. Молода людина виконувала роботи на даху будівлі без використання засобів індивідуального захисту, втратила рівновагу і впала на землю. В результаті падіння потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження. Але, як з’ясувалось, чоловік працював за цивільно-правовим договором з одним із приватних підприємств Світловодська, тому відділення Фонду соціального страхування не бере участь в розслідуванні цього випадку, травма не є виробничою, виплати і соціальні послуги Фондом не надаються.

Відповідно до Закону України "Про загально обов’язкове соціальне страхування" потерпілий на виробництві має право на оплату витрат на медичну допомогу, проведення медичної, професійної та соціальної реабілітації, а також страхових виплат які надаються Фондом соціального страхування, але це поширюється на осіб які працюють за цивільно-правовими договорами лише в тому випадку, коли вони добровільно застраховані і сплачують відповідні внески.

Тому хочеться ще раз нагадати, що погоджуючись на укладення договору підряду, або взагалі, не оформлюючи трудових відносин з роботодавцем, працівник автоматично погіршує можливість, або зовсім її унеможливлює, щодо реалізації конституційного права на охорону його життя і здоров’я у процесі трудової діяльності та соціальний захист офіційно оформленому на роботу працівникові, який гарантується державою, в особі Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань."
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • ser79 21 травня 2017
  ФОТОФАКТ: Хто відповість за зруйновані гаражі? 1
  ser79-фото
  "Підприємців" (тобто — людей, які швидко хочуть заробити, нічого при цьому не створюючи) зараз вистачає. Це раніше всі будували і будували. Тепер прийшов час ламати


  ламати,чи продати в безперспективному місці щоб хтось збудував де йому потрібно?
 • Tyler 18 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Tyler-фото
  Киевстар вообще тролли: вчера все заблочили, а сегодня пришла СМС мол слушайте музло бесплатно, подробности на music.yandex.ua lol
 • Вова Корд 18 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Вова Корд-фото
  Ну все, началось - киевстар уже заблокировал все неугодные сайты.
 • shininggerl 18 травня 2017
  Запрошуємо до участі у круглому столі “Наші діти — наше майбутнє” 1
  shininggerl-фото
  Поступають запитання: як передати книжки, які потрібні. Відповіді:
  1. Книжки можна передати завітавши до нашого офісу (Героїв України, 50, к. 14), ми допоможемо роздрукувати і приклеїти логотип (якщо є), сфотографуємо вас з вашим подарунком, а 1 червня передамо представникам дитячого відділення. Заздалегідь придумайте, що ви напишете на розвороті!
  2. Бажано нові, яскраві, українською мовою. У мережі facebook за хештегом #наші_діти_наше_майбутнє зможете знайти рекомендації і слідкувати за ходом акції.

  З повагою, Ганна Курусь
 • Вова Корд 17 травня 2017
  Наскільки жирною є крапка «вбивчої» комісії 1
  Вова Корд-фото
  Короче, ни о чем.. Ждем выводы прокуратуры и других КОМПЕТЕНТНЫХ в этом вопросе органов
 • Вова Корд 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Вова Корд-фото
  Как я прочитал по новостям - чисто технически обеспечить полный запрет указанных ресурсов невозможно сейчас - нужно полностью менять оборудование, на что нужно 1 млрд евров и 2 года работы. Я офигею, если эти деньги найдут, тем более, что ближайшие несколько лет нас ждут выплаты по взятым кредитам от МВФ, и это 20 миллионов условных енотов только за 2018 год.
  А на данном этапе провайдеры могут лишь запретить доступ к указанным сайтам на уровне DNS, что легко обходится всякими прокси и VPN, о чем прямо говорится в инструкции от контакта, которая пришла мне на ЛС.
  Более того, сейчас за уклонение от подчинения указу Прези-дента провайдером идет лишь административное наказание и штраф аж в 3500 грн
 • Засранетц 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Засранетц-фото
  Цитата: Tyler
  Это пусть у провайдеров голова болит как это сделать.

  Нормальный провайдер сначала будет ждать письменное предписание об этом, а потом уйти в режим "мы работаем над этим" до скончания веков fellow
 • Tyler 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Tyler-фото
  Цитата: admin
  но как в таком глобальном масштабе это реализовывать будут?

  Так в Додатке 2 написано же:
  заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів

  Это пусть у провайдеров голова болит как это сделать.
  Киевстар уже заблочил
 • Засранетц 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Засранетц-фото
  Alex S, в приложении к "рiшенню" об этом не говорится, от слова совсем. Есть какой-то "секретный" документ, отдельно для 1С? Поделитесь, если не сложно.

  Цитата: Alex S
  Введение санкций в отношении «1С» пользователей продукции непосредственно не затронет

  Скажу больше, введение санкций не затронет так же и пользователей ВК, ОК, Яндекса и Маил.ру, ибо это филькина грамота, а не запрет! wink
 • Alex S 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Alex S-фото
  Цитата: Засранетц

  Тут проще - легко перейти быстро на другой навигатор. А вот как будут "быстро переходить" бухгалтера, которые сидят на 1С, которую пилили под себя долгое время? В


  Введение санкций в отношении «1С» пользователей продукции непосредственно не затронет, и те программные продукты, которые уже приобретены и установлены, могут использоваться в дальнейшем без ограничений.

Top