Вівторок, 21 лютого 2017
ТОП-новини Влада

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!
Всі оці соціальні інтернет-мережі наче так звана "циганська пошта" — інформація розноситься миттєво. І що цікаво — вряди-годи вона відповідає дійсності…
"Народ, а точно все нормально в нашому "королівстві"? Хто на сьогодні здійснює керівництво міста? Питання у жителів міста наступні: Де мер? Хворіє. На роботі немає. Де його перший заступник? Хворіє. На роботі немає. Де заступник з комунальних питань? Кажуть, що в Іспанії. На роботі немає. Ну а заступник з гуманітарних питань? Десь на навчанні. На роботі немає…".


Такий пост залишив у "Фейсбуці" такий собі Андрей Иваненко (ім’я і прізвище збережено в оригіналі). Пересвідчитись би треба: правда, чи ні?.. Як тут "білодомівськими" східцями — секретар міськради Юрій Сапянов. І відразу відлягло: не зовсім таки "осиротів" наш Світловодськ!

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!

…Так, підтвердив пан Юрій, міський голова Валентин Козярчук відучора перебуває на лікарняному, де саме — не вточнив. Зате його (мера) перший заступник Олена Балюк — у Кропивницькому. І теж — на лікарняному. Його (мера) заступник з питань ЖКГ Анна Нестеренко — у відрядженні, аж у Іспанії… Як заявив Козярчук на своєму звітуванні перед громадою 12 листопада, на Піренеї пані Анну він відправив своїм розпорядженням у компанії мера Олександрії Степана Цапюка, який подався туди шукати міста-побратими для свого міста. А так, як поряд із ним буде і діяльна представниця світловодської влади, не виключається, що побратимські зв’язки якогось іспанського міста буде налагоджено і зі Світловодськом. А це — пожвавлення бізнесової та інвестиційної активності, що принесуть лиш йому (Світловодську) користь, пояснив тоді мер… Ну, а Ірина Щербина, його (мера) заступниця з гуманітарних питань, за словами спікера Сапянова, наразі у Дніпрі — на курсах підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування.

— Так тоді значить, що ви, пане Юрію, керуєте за таких обставин містом?

— І так, і ні. Я виконую повноваження міського голови у з боку діяльності міської ради. А от з боку діяльності виконавчих органів влади, згідно Закону України "Про органи місцевого самоврядування", за відсутності міського голови покладаються на його заступників. Але казус саме цієї ситуації полягає якраз у тому, що й всі заступники Валентина Валентиновича, теж, відсутні.

Але й у такому разі вся повнота влади, все одно, йому (спікерові) не належить. Ця повнота, згідно того ж таки Закону, належатиме секретареві міськради у разі дострокового припинення повноважень міського голови.

Тому Сапянов дуже сподівається на те, що хтось із перших осіб виконавчої влади у Світловодську з понеділка таки з’явиться. А може і сам голова раптово одужає.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Filya14 Користувач offline

 • 18 листопада 2016 23:11
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 292 комментарів | 0 публікацій
Испания и бизнес активность, вещи не совместимые. Если попить вина и побродить по прохладному Средиземноморью, то почему бы и не поискать мифический бизнес интерес.
 • Не нравится
 • +26
 • Нравится
 • amigo Користувач offline

 • 21 листопада 2016 10:02
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.04.2009 | 572 комментарів | 0 публікацій
а смысл отправлять на поиски/обучение того, кто большую часть времени проводит на больничном?
 • Не нравится
 • +3
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Tyler Сьогодні, 13:03
  ФОТОФАКТ: Бензовоз перекрив третю об’їзну у Світловодську 1
  Tyler-фото
  Ага, вечером гололед был знатный. Жалко что Плахотный не понимает или не хотит понимать, что нужно дорогу не раз в неделю посыпать.
 • Zelik Вчора, 22:14
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Zelik-фото
  Пан Дмитришин Д.Д. надо поставить мусорный бак на входе в мэрию, видимо скоро пригодится
 • Zelik Вчора, 21:56
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Zelik-фото
  Территория непуганных "перевозчиков". Укртрансбезпека их проверяет, тарифы исполком поднимает, все для них, а они как ездили раз в час так и ездят. Пассажиры для них никто. Сегодня в 17.05 стеклозавод конечная 24 маршрута, люди после работы хотят быстрее попасть домой БЕГУТ к автобусу, а водитель видя их уезжает.
  Как жить?
 • Bzik 19 лютого 2017
  У міжстатевих «заморочках» гору здобули дівчата 8
  Bzik-фото
  Автору - 12 балів за заголовок, бо 1510 переглядів - то гарний результат. Невдалий заголовок - і переглядів немає.
  Так давайте добавим желтизны, голых девок на главной, фейков побольше, ведь это так добавляет просмотров! Верно?
  Решение вопроса - предложите Voda на добровольных началах пробегать текст глазами филолога перед отправкой в эфир, для того чтобы нам не пришлось "відповідаючи на ті чи інші запитання і розв’язуючи ті чи інші питання" и мы "розбавляли" своїми доповненнями" такой продающийся текст Пана Асауленка.
 • Tyler 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Tyler-фото
  Есть на маршрутах скотовозки и похуже.

  Цитата: Milisa
  Больше контроля со стороны пассажиров
  Вот именно, а если все так и будут продолжать молча ездить, то так и будет, но скорее всего даже хуже.
 • SWAT 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  SWAT-фото
  склад виконавчого комітету у складі 14 осіб: Козярчук В., Сапянов Ю., Балюк О., Щербина І., Дмитришин Д., Бабаченко А., Медвєдєв Ю., Козак І., Рудич М., Якименко С., Агапов О., Атамась В., Сопільняк М., Хорольський В
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/10275-session
  .html
  На манеже все теже!!! Вы, что там вовсе ахринели??? ЧТо Вы делаете твари ???
 • Юлия_3 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Юлия_3-фото
  пан Дмитришин Д.Д. постарайтесь себя показать в работе на этой должности "Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ .." чтоб потом к Вам тоже не применяли правило трёх Д (как к экс-заму Нестеренко)- Дай Дураку Дорогу

  Заступником міського горлови з питань.....
  Ошибочка, буква "р" лишняя
 • shininggerl 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  shininggerl-фото
  еще очень возмущает, что некоторіе водители еще не отдав сдачу и не глядя сели ли пассажиры начинают движение и приходится по салону балансировать пока сядешь на свободное место или пройдешь дальше, чтоб удобнее стать и взяться за поручень. вообще нет понимания, что перевозки - это сфера обслуживания пассажиров, а не собственников транспорта. такое чувство буд-то тебе говорят "отдай бабло, проходи в стойло и не мычи". по 4.5 будем ходить пешком!
 • Milisa 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Milisa-фото
  В основном засмальцованные занавески,грязные салоны,орущая музыка,фраза водителя-"школьники выходят через аварийный выход..."- не только школьники,когда людей набито,как селёдки в банке,-невозможно выйти через центральный выход.
  Не мешало бы проверить у водителей ПДД-поворотники не включаются при выезде /заезде на остановку,останавливаются для высадки пассажиров с включенной аварийкой перекрывая движение ,водители маршруток устраивают гонки между собой,постоянно разговаривают по телефону.
  Больше контроля со стороны пассажиров,активистов -будет положительный результат.

Top