Понеділок, 21 серпня 2017
ТОП-новини Влада

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!
Всі оці соціальні інтернет-мережі наче так звана "циганська пошта" — інформація розноситься миттєво. І що цікаво — вряди-годи вона відповідає дійсності…
"Народ, а точно все нормально в нашому "королівстві"? Хто на сьогодні здійснює керівництво міста? Питання у жителів міста наступні: Де мер? Хворіє. На роботі немає. Де його перший заступник? Хворіє. На роботі немає. Де заступник з комунальних питань? Кажуть, що в Іспанії. На роботі немає. Ну а заступник з гуманітарних питань? Десь на навчанні. На роботі немає…".


Такий пост залишив у "Фейсбуці" такий собі Андрей Иваненко (ім’я і прізвище збережено в оригіналі). Пересвідчитись би треба: правда, чи ні?.. Як тут "білодомівськими" східцями — секретар міськради Юрій Сапянов. І відразу відлягло: не зовсім таки "осиротів" наш Світловодськ!

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!

…Так, підтвердив пан Юрій, міський голова Валентин Козярчук відучора перебуває на лікарняному, де саме — не вточнив. Зате його (мера) перший заступник Олена Балюк — у Кропивницькому. І теж — на лікарняному. Його (мера) заступник з питань ЖКГ Анна Нестеренко — у відрядженні, аж у Іспанії… Як заявив Козярчук на своєму звітуванні перед громадою 12 листопада, на Піренеї пані Анну він відправив своїм розпорядженням у компанії мера Олександрії Степана Цапюка, який подався туди шукати міста-побратими для свого міста. А так, як поряд із ним буде і діяльна представниця світловодської влади, не виключається, що побратимські зв’язки якогось іспанського міста буде налагоджено і зі Світловодськом. А це — пожвавлення бізнесової та інвестиційної активності, що принесуть лиш йому (Світловодську) користь, пояснив тоді мер… Ну, а Ірина Щербина, його (мера) заступниця з гуманітарних питань, за словами спікера Сапянова, наразі у Дніпрі — на курсах підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування.

— Так тоді значить, що ви, пане Юрію, керуєте за таких обставин містом?

— І так, і ні. Я виконую повноваження міського голови у з боку діяльності міської ради. А от з боку діяльності виконавчих органів влади, згідно Закону України "Про органи місцевого самоврядування", за відсутності міського голови покладаються на його заступників. Але казус саме цієї ситуації полягає якраз у тому, що й всі заступники Валентина Валентиновича, теж, відсутні.

Але й у такому разі вся повнота влади, все одно, йому (спікерові) не належить. Ця повнота, згідно того ж таки Закону, належатиме секретареві міськради у разі дострокового припинення повноважень міського голови.

Тому Сапянов дуже сподівається на те, що хтось із перших осіб виконавчої влади у Світловодську з понеділка таки з’явиться. А може і сам голова раптово одужає.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Filya14 Користувач offline

 • 18 листопада 2016 23:11
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 309 комментарів | 0 публікацій
Испания и бизнес активность, вещи не совместимые. Если попить вина и побродить по прохладному Средиземноморью, то почему бы и не поискать мифический бизнес интерес.
 • Не нравится
 • +26
 • Нравится
 • amigo Користувач offline

 • 21 листопада 2016 10:02
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.04.2009 | 583 комментарів | 0 публікацій
а смысл отправлять на поиски/обучение того, кто большую часть времени проводит на больничном?
 • Не нравится
 • +3
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 19 серпня 2017
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 19 серпня 2017
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top