Середа, 24 травня 2017
ТОП-новини Влада

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!
Всі оці соціальні інтернет-мережі наче так звана "циганська пошта" — інформація розноситься миттєво. І що цікаво — вряди-годи вона відповідає дійсності…
"Народ, а точно все нормально в нашому "королівстві"? Хто на сьогодні здійснює керівництво міста? Питання у жителів міста наступні: Де мер? Хворіє. На роботі немає. Де його перший заступник? Хворіє. На роботі немає. Де заступник з комунальних питань? Кажуть, що в Іспанії. На роботі немає. Ну а заступник з гуманітарних питань? Десь на навчанні. На роботі немає…".


Такий пост залишив у "Фейсбуці" такий собі Андрей Иваненко (ім’я і прізвище збережено в оригіналі). Пересвідчитись би треба: правда, чи ні?.. Як тут "білодомівськими" східцями — секретар міськради Юрій Сапянов. І відразу відлягло: не зовсім таки "осиротів" наш Світловодськ!

Міська влада хворіє, подорожує і навчається. Один Сапянов "на посту"!

…Так, підтвердив пан Юрій, міський голова Валентин Козярчук відучора перебуває на лікарняному, де саме — не вточнив. Зате його (мера) перший заступник Олена Балюк — у Кропивницькому. І теж — на лікарняному. Його (мера) заступник з питань ЖКГ Анна Нестеренко — у відрядженні, аж у Іспанії… Як заявив Козярчук на своєму звітуванні перед громадою 12 листопада, на Піренеї пані Анну він відправив своїм розпорядженням у компанії мера Олександрії Степана Цапюка, який подався туди шукати міста-побратими для свого міста. А так, як поряд із ним буде і діяльна представниця світловодської влади, не виключається, що побратимські зв’язки якогось іспанського міста буде налагоджено і зі Світловодськом. А це — пожвавлення бізнесової та інвестиційної активності, що принесуть лиш йому (Світловодську) користь, пояснив тоді мер… Ну, а Ірина Щербина, його (мера) заступниця з гуманітарних питань, за словами спікера Сапянова, наразі у Дніпрі — на курсах підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування.

— Так тоді значить, що ви, пане Юрію, керуєте за таких обставин містом?

— І так, і ні. Я виконую повноваження міського голови у з боку діяльності міської ради. А от з боку діяльності виконавчих органів влади, згідно Закону України "Про органи місцевого самоврядування", за відсутності міського голови покладаються на його заступників. Але казус саме цієї ситуації полягає якраз у тому, що й всі заступники Валентина Валентиновича, теж, відсутні.

Але й у такому разі вся повнота влади, все одно, йому (спікерові) не належить. Ця повнота, згідно того ж таки Закону, належатиме секретареві міськради у разі дострокового припинення повноважень міського голови.

Тому Сапянов дуже сподівається на те, що хтось із перших осіб виконавчої влади у Світловодську з понеділка таки з’явиться. А може і сам голова раптово одужає.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Filya14 Користувач offline

 • 18 листопада 2016 23:11
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 299 комментарів | 0 публікацій
Испания и бизнес активность, вещи не совместимые. Если попить вина и побродить по прохладному Средиземноморью, то почему бы и не поискать мифический бизнес интерес.
 • Не нравится
 • +26
 • Нравится
 • amigo Користувач offline

 • 21 листопада 2016 10:02
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.04.2009 | 578 комментарів | 0 публікацій
а смысл отправлять на поиски/обучение того, кто большую часть времени проводит на больничном?
 • Не нравится
 • +3
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Kerxer Сьогодні, 21:56
  ФОТОФАКТ: Хто відповість за зруйновані гаражі? 2
  Kerxer-фото
  Одно название что "общество" в таких гаражах страшно дырявое ведро оставить и то спи.. ! С безполезного построить полезное и будут пользоваться и наслождатся! И кто то получит деньги за мертвое имущество!


  ламати,чи продати в безперспективному місці щоб хтось збудував де йому потрібно?[/quote]
 • ser79 21 травня 2017
  ФОТОФАКТ: Хто відповість за зруйновані гаражі? 2
  ser79-фото
  "Підприємців" (тобто — людей, які швидко хочуть заробити, нічого при цьому не створюючи) зараз вистачає. Це раніше всі будували і будували. Тепер прийшов час ламати


  ламати,чи продати в безперспективному місці щоб хтось збудував де йому потрібно?
 • Tyler 18 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Tyler-фото
  Киевстар вообще тролли: вчера все заблочили, а сегодня пришла СМС мол слушайте музло бесплатно, подробности на music.yandex.ua lol
 • Вова Корд 18 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Вова Корд-фото
  Ну все, началось - киевстар уже заблокировал все неугодные сайты.
 • shininggerl 18 травня 2017
  Запрошуємо до участі у круглому столі “Наші діти — наше майбутнє” 1
  shininggerl-фото
  Поступають запитання: як передати книжки, які потрібні. Відповіді:
  1. Книжки можна передати завітавши до нашого офісу (Героїв України, 50, к. 14), ми допоможемо роздрукувати і приклеїти логотип (якщо є), сфотографуємо вас з вашим подарунком, а 1 червня передамо представникам дитячого відділення. Заздалегідь придумайте, що ви напишете на розвороті!
  2. Бажано нові, яскраві, українською мовою. У мережі facebook за хештегом #наші_діти_наше_майбутнє зможете знайти рекомендації і слідкувати за ходом акції.

  З повагою, Ганна Курусь
 • Вова Корд 17 травня 2017
  Наскільки жирною є крапка «вбивчої» комісії 1
  Вова Корд-фото
  Короче, ни о чем.. Ждем выводы прокуратуры и других КОМПЕТЕНТНЫХ в этом вопросе органов
 • Вова Корд 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Вова Корд-фото
  Как я прочитал по новостям - чисто технически обеспечить полный запрет указанных ресурсов невозможно сейчас - нужно полностью менять оборудование, на что нужно 1 млрд евров и 2 года работы. Я офигею, если эти деньги найдут, тем более, что ближайшие несколько лет нас ждут выплаты по взятым кредитам от МВФ, и это 20 миллионов условных енотов только за 2018 год.
  А на данном этапе провайдеры могут лишь запретить доступ к указанным сайтам на уровне DNS, что легко обходится всякими прокси и VPN, о чем прямо говорится в инструкции от контакта, которая пришла мне на ЛС.
  Более того, сейчас за уклонение от подчинения указу Прези-дента провайдером идет лишь административное наказание и штраф аж в 3500 грн
 • Засранетц 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Засранетц-фото
  Цитата: Tyler
  Это пусть у провайдеров голова болит как это сделать.

  Нормальный провайдер сначала будет ждать письменное предписание об этом, а потом уйти в режим "мы работаем над этим" до скончания веков fellow
 • Tyler 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Tyler-фото
  Цитата: admin
  но как в таком глобальном масштабе это реализовывать будут?

  Так в Додатке 2 написано же:
  заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів

  Это пусть у провайдеров голова болит как это сделать.
  Киевстар уже заблочил
 • Засранетц 17 травня 2017
  Президент України заблокував російські сайти 21
  Засранетц-фото
  Alex S, в приложении к "рiшенню" об этом не говорится, от слова совсем. Есть какой-то "секретный" документ, отдельно для 1С? Поделитесь, если не сложно.

  Цитата: Alex S
  Введение санкций в отношении «1С» пользователей продукции непосредственно не затронет

  Скажу больше, введение санкций не затронет так же и пользователей ВК, ОК, Яндекса и Маил.ру, ибо это филькина грамота, а не запрет! wink

Top