Середа, 22 лютого 2017
ТОП-новини Відео Влада Освіта

Хто буде «Френкелем», поки Френкель хворіє? Новина з відео

Хто буде «Френкелем», поки Френкель хворіє?
Нічого страшного не станеться, якщо освітою у місті покерує тимчасово призначена мною людина, обґрунтовував своє рішення міський голова Валентин Козярчук. Тим більше, що він звертався до трьох директорів шкіл — не погодились… Але ж це не означає, що треба призначити людину з вулиці, заперечували йому…
Рішення мера призначити виконувати обов’язки начальника міського управління колишню директорку ПТУ №5 Світлану Осику — поки вже майже півроку хворіє нинішній керівник МУО Геннадій Френкель та нещодавно "злягла" його заступниця Ірина Добровольська — не на жарт збурило "сіячів розумного, доброго, вічного". І вони ("сіячі") з метою розібратися, що воно і до чого, звернулися за роз’ясненнями до облдержадміністрації та позасідали за таким собі "круглим столом" із депутатами міськради.

Щодо ОДА… Звідти надійшов лист за підписом її (ОДА) першого заступника Сергія Коваленка, у якому чітко сказано, що таке призначення законним не є. Бо, пояснюється у листі, у новопризначеної немає ані відповідної освіти, ані достатнього стажу відповідної роботи.

Що ж до "круглого столу"… То, як заявив опісля нього голова постійно-діючої депутатської комісії з соціо-гуманітарних питань Андрій Маліцький, цього понеділка (а "стіл" відбувся у п’ятницю, 11 листопада) ним буде скликане розширене засідання даної комісії аби дати об’єктивну оцінку з даного питання.

Тож, 14 листопада вона (комісія) зібралася. І вона дійсно була розширена за рахунок і градоначальника Козярчука, і його протеже Осики, і "білодомівських" юристів, і опонуючого їм головного освітянина Френкеля, і керівника тутешнього Держказначейства, і деяких інших міськдепів… Пояснюючи присутнім, чому саме Осика, Козярчук наголосив: Френкель тривало лікується, його заступниця Добровольська, теж, захворіла, ще один з керівників МУО Сергій Добролевський від мерської пропозиції очолити управління відмовився — як і ще трійко директорів шкіл, до яких він звертався. Але ж комусь треба очолювати це серйозне хазяйство, яким є МУО! То він, типу, у цій безвиході і запропонував очолити (тимчасово) це серйозне хазяйство пані Світлані. І вона не відмовила панові Валентинові…

Але ж це неправильно, заперечив пан Геннадій — це однаково, якби мене призначили тимчасово керувати… гінекологією у лікарні. Щось доводили своє і юристи, і міськдепи, і казначей. В ході дискусії, один з "комісарів", Олександр Молчанов, не витримавши, полишив засідання, кинувши на послідок: будете голосувати — я "утримався".

Хто буде «Френкелем», поки Френкель хворіє?

Врешті Комісія "народила" рішення: рекомендувати міському голові, поки МУО "обезголовлене" — тимчасового голову для нього підшукати саме з освітянських кадрів.

…Три з яких, за словами градоначальника, вже відмовились. Але ж резерв, включно з прибиральницями МУО, залишається. Так що — вибір є!


Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Krivodub Користувач offline

 • 15 листопада 2016 13:11
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.02.2016 | 25 комментарів | 0 публікацій
Почти два часа ушло на такие очевидные вещи, что Осыка ну никак не подходит даже для временного начальника! И всем понятно что все учителя против беспредела Козярчука, хоть депутатов послушал, уже прогресс
 • Не нравится
 • +11
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Tyler Вчора, 13:03
  ФОТОФАКТ: Бензовоз перекрив третю об’їзну у Світловодську 1
  Tyler-фото
  Ага, вечером гололед был знатный. Жалко что Плахотный не понимает или не хотит понимать, что нужно дорогу не раз в неделю посыпать.
 • Zelik 20 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Zelik-фото
  Пан Дмитришин Д.Д. надо поставить мусорный бак на входе в мэрию, видимо скоро пригодится
 • Zelik 20 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Zelik-фото
  Территория непуганных "перевозчиков". Укртрансбезпека их проверяет, тарифы исполком поднимает, все для них, а они как ездили раз в час так и ездят. Пассажиры для них никто. Сегодня в 17.05 стеклозавод конечная 24 маршрута, люди после работы хотят быстрее попасть домой БЕГУТ к автобусу, а водитель видя их уезжает.
  Как жить?
 • Bzik 19 лютого 2017
  У міжстатевих «заморочках» гору здобули дівчата 8
  Bzik-фото
  Автору - 12 балів за заголовок, бо 1510 переглядів - то гарний результат. Невдалий заголовок - і переглядів немає.
  Так давайте добавим желтизны, голых девок на главной, фейков побольше, ведь это так добавляет просмотров! Верно?
  Решение вопроса - предложите Voda на добровольных началах пробегать текст глазами филолога перед отправкой в эфир, для того чтобы нам не пришлось "відповідаючи на ті чи інші запитання і розв’язуючи ті чи інші питання" и мы "розбавляли" своїми доповненнями" такой продающийся текст Пана Асауленка.
 • Tyler 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Tyler-фото
  Есть на маршрутах скотовозки и похуже.

  Цитата: Milisa
  Больше контроля со стороны пассажиров
  Вот именно, а если все так и будут продолжать молча ездить, то так и будет, но скорее всего даже хуже.
 • SWAT 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  SWAT-фото
  склад виконавчого комітету у складі 14 осіб: Козярчук В., Сапянов Ю., Балюк О., Щербина І., Дмитришин Д., Бабаченко А., Медвєдєв Ю., Козак І., Рудич М., Якименко С., Агапов О., Атамась В., Сопільняк М., Хорольський В
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/10275-session
  .html
  На манеже все теже!!! Вы, что там вовсе ахринели??? ЧТо Вы делаете твари ???
 • Юлия_3 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Юлия_3-фото
  пан Дмитришин Д.Д. постарайтесь себя показать в работе на этой должности "Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ .." чтоб потом к Вам тоже не применяли правило трёх Д (как к экс-заму Нестеренко)- Дай Дураку Дорогу

  Заступником міського горлови з питань.....
  Ошибочка, буква "р" лишняя
 • shininggerl 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  shininggerl-фото
  еще очень возмущает, что некоторіе водители еще не отдав сдачу и не глядя сели ли пассажиры начинают движение и приходится по салону балансировать пока сядешь на свободное место или пройдешь дальше, чтоб удобнее стать и взяться за поручень. вообще нет понимания, что перевозки - это сфера обслуживания пассажиров, а не собственников транспорта. такое чувство буд-то тебе говорят "отдай бабло, проходи в стойло и не мычи". по 4.5 будем ходить пешком!
 • Milisa 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Milisa-фото
  В основном засмальцованные занавески,грязные салоны,орущая музыка,фраза водителя-"школьники выходят через аварийный выход..."- не только школьники,когда людей набито,как селёдки в банке,-невозможно выйти через центральный выход.
  Не мешало бы проверить у водителей ПДД-поворотники не включаются при выезде /заезде на остановку,останавливаются для высадки пассажиров с включенной аварийкой перекрывая движение ,водители маршруток устраивают гонки между собой,постоянно разговаривают по телефону.
  Больше контроля со стороны пассажиров,активистов -будет положительный результат.

Top