Неділя, 20 серпня 2017
ТОП-новини Відео Влада Освіта

Хто буде «Френкелем», поки Френкель хворіє? Новина з відео

Хто буде «Френкелем», поки Френкель хворіє?
Нічого страшного не станеться, якщо освітою у місті покерує тимчасово призначена мною людина, обґрунтовував своє рішення міський голова Валентин Козярчук. Тим більше, що він звертався до трьох директорів шкіл — не погодились… Але ж це не означає, що треба призначити людину з вулиці, заперечували йому…
Рішення мера призначити виконувати обов’язки начальника міського управління колишню директорку ПТУ №5 Світлану Осику — поки вже майже півроку хворіє нинішній керівник МУО Геннадій Френкель та нещодавно "злягла" його заступниця Ірина Добровольська — не на жарт збурило "сіячів розумного, доброго, вічного". І вони ("сіячі") з метою розібратися, що воно і до чого, звернулися за роз’ясненнями до облдержадміністрації та позасідали за таким собі "круглим столом" із депутатами міськради.

Щодо ОДА… Звідти надійшов лист за підписом її (ОДА) першого заступника Сергія Коваленка, у якому чітко сказано, що таке призначення законним не є. Бо, пояснюється у листі, у новопризначеної немає ані відповідної освіти, ані достатнього стажу відповідної роботи.

Що ж до "круглого столу"… То, як заявив опісля нього голова постійно-діючої депутатської комісії з соціо-гуманітарних питань Андрій Маліцький, цього понеділка (а "стіл" відбувся у п’ятницю, 11 листопада) ним буде скликане розширене засідання даної комісії аби дати об’єктивну оцінку з даного питання.

Тож, 14 листопада вона (комісія) зібралася. І вона дійсно була розширена за рахунок і градоначальника Козярчука, і його протеже Осики, і "білодомівських" юристів, і опонуючого їм головного освітянина Френкеля, і керівника тутешнього Держказначейства, і деяких інших міськдепів… Пояснюючи присутнім, чому саме Осика, Козярчук наголосив: Френкель тривало лікується, його заступниця Добровольська, теж, захворіла, ще один з керівників МУО Сергій Добролевський від мерської пропозиції очолити управління відмовився — як і ще трійко директорів шкіл, до яких він звертався. Але ж комусь треба очолювати це серйозне хазяйство, яким є МУО! То він, типу, у цій безвиході і запропонував очолити (тимчасово) це серйозне хазяйство пані Світлані. І вона не відмовила панові Валентинові…

Але ж це неправильно, заперечив пан Геннадій — це однаково, якби мене призначили тимчасово керувати… гінекологією у лікарні. Щось доводили своє і юристи, і міськдепи, і казначей. В ході дискусії, один з "комісарів", Олександр Молчанов, не витримавши, полишив засідання, кинувши на послідок: будете голосувати — я "утримався".

Хто буде «Френкелем», поки Френкель хворіє?

Врешті Комісія "народила" рішення: рекомендувати міському голові, поки МУО "обезголовлене" — тимчасового голову для нього підшукати саме з освітянських кадрів.

…Три з яких, за словами градоначальника, вже відмовились. Але ж резерв, включно з прибиральницями МУО, залишається. Так що — вибір є!

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Krivodub Користувач offline

 • 15 листопада 2016 13:11
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.02.2016 | 26 комментарів | 0 публікацій
Почти два часа ушло на такие очевидные вещи, что Осыка ну никак не подходит даже для временного начальника! И всем понятно что все учителя против беспредела Козярчука, хоть депутатов послушал, уже прогресс
 • Не нравится
 • +11
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top