Середа, 03 червня 2020
Культура

Кіноклуб Docudays UA представляє фільм «Циркові гастролі» Новина з фото

Кіноклуб Docudays UA представляє фільм «Циркові гастролі»
28 березня на базі центральної міської бібліотеки старшокласники ЗОШ № 10 взяли участь в правопросвітницькому заході з переглядом фільму "Циркові гастролі" з колекції Міжнародного фестивалю документального кіно.


За кілька днів до засідання кіноклубу учням було запропоновано завдання – підготуватися до дискусії на тему "Тварини в цирку - це норма чи порушення закону природи?"

У ХХІ столітті, коли переосмислюється роль циркових тварин, вистави з тваринами вилучені з циркових програм у багатьох країнах світу, зокрема в Австрії, Швеції, Фінляндії, Данії, Перу, Коста-Риці, Сінгапурі, Болівії, Індії, Греції та Бразилії.

Які аргументи наводять захисники тварин, намагаючись закрити цирк? Чи згодні з цим учасники заходу як громадяни нашого міста? Чи є порушення Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" в цьому фільмі? Відповісти на такі питання допомагала учням представник відділу юстиції Ганна Горобець.

Після перегляду фільму відбулося обговорення, робота в смислових групах: з'ясування думок щодо питань правопорушення ключовими персонажами фільму.

Була надана можливість виразити власне ставлення до питання: заборона використання тварин чи гуманне ставлення до них. Учасники розглянули переваги і недоліки кожного варіанта й ухвалили рішення щодо цієї проблеми.

Старшокласники вчились правилам участі в дискусії й критично мислити, що сприятиме в подальшому формуванню їх активної соціальної та громадянської позиції.

Модератор проекту "Кіноклуб Docudays UA
як інструмент просвіти з прав людини"
Шмакова Н.А.
Кіноклуб Docudays UA представляє фільм «Циркові гастролі»
Кіноклуб Docudays UA представляє фільм «Циркові гастролі»
Кіноклуб Docudays UA представляє фільм «Циркові гастролі»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top