Середа, 22 січня 2020
Надзвичайні пригоди

Згоріла будівля між «Бомондом» і «Славутичем» Новина з фото

Згоріла будівля між «Бомондом» і «Славутичем»
Вчора, 8 листопада о 20:15 один з відвідувачів форуму нашого сайту повідомив: "Згоріла будівля між "Бомондом" і "Славутичем". Мало однієї пожежної машини на місто. Вже горять дерева, води не вистачає. Ходять чутки, первинна документація і печатки десятка фірм горять. Мабуть, випадково загорілось."


Сьогодні ми звернулися за коментарем до начальника ДПРЧ-17 У ДСНС України у Кіровоградській області підполковника служби цивільного захисту Олександра Сіденка. Ось що він повідомив:

"Восьмого листопада о 17:07 на пункт зв’язку ДПРЧ-17 надійшло повідомлення від місцевого жителя про пожежу двоповерхової господарчої споруди біля пансіонату "Славутич". По прибуттю рятувальників на місце події будівля вже була повністю охоплена вогнем. Оцінивши обстановку, рятувальники прийняли рішення щодо недопущення розповсюдження пожежі на поруч розташовану двоповерхову цегляну будівлю. Складність гасіння складалася із кількох факторів: пізнє сповіщення про подію; велика площа горючого навантаження в зоні горіння; об’ємно-планувальні особливості конструкції, що призвели до розвинутого газообміну; на території пансіонату у водогоні, де розташований пожежний гідрант, був досить низький тиск, відповідно 3,5 тони води, які були у пожежних автомобілях (а до ліквідації події було залучено 2 одиниці техніки), вичерпалися за лічені хвилини і рятувальники для забору води їздили до іншого гідранту.

Вже о 17:25 пожежу було локалізовано, а о 20:10 повністю ліквідовано. Звичайно, збитки чималі, вони наразі підраховуються, а щодо причини пожежі, то її ще мають встановити фахівці."

Згоріла будівля між «Бомондом» і «Славутичем»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top