Вівторок, 17 вересня 2019
Влада

Олександр Чернявський: "Завдання чиновників – допомагати людям" Новина з відео

Олександр Чернявський: "Завдання чиновників – допомагати людям"13 червня в кабінеті міського голови провів особистий виїзний прийом громадян заступник голови ОДА Олександр Чернявський.
Впродовж кількох годин посадовець вислуховував проблеми світловодців та в кожній непростій ситуації намагався не лише розібратись, але й допомогти в межах своїх повноважень. Як неодноразово наголошував Олександр Чернявський, завдання чиновників допомагати людям.


Так, першими до заступника очільник області по допомогу звернулись мешканки будинку по вулиці Приморська, 24, з проханням сприяти у вирішенні питання щодо ремонту споруди. Нагадаємо, що цей будинок, у зв’язку із сильною руйнацією, вже давно потребує капітального ремонту. В минулому році фінансування на ці роботи були виділені, однак тоді мешканці будинку не дозволили виконати заплановане, аргументуючи свої дії не відповідністю проекту. На жаль, виділені торік кошти не були використані за призначенням. Цьогоріч розпочався другий етап ремонту будинку, навесні до Світловодська приїздили представники Інституту, що виготовлятиме проект робіт з укріплення будівлі і зустрічались із його мешканцями. Новий проект знайшов розуміння серед жителів будинку, однак тепер знову постало питання фінансування і проектних, і ремонтних робіт.

Вислухавши зміст прохання світловодців, Олександр Чернявський пообіцяв сприяти у виділенні коштів на проведення необхідних робіт, які будуть коштувати понад мільйон гривень, та навіть пообіцяв особисто контролювати хід виконання проектних робіт. В свою чергу, посадовець попросив представників місцевого самоврядування та актив будинку провести роз’яснювальну роботу серед його мешканців, адже роботи з укріплення будинку передбачають втручання у квартири його власників.

Пообіцяв розібратись заступник голови ОДА і в питанні, з яким до нього звернулись підприємці Власівки. Йдеться про встановлення лічильника тепла та пов’язані із цим проблеми занадто суворі, як вважають власники магазину, вимоги з боку теплопостачальної організації. Як зауважив Олександр Чернявський, це питання суто технічне, тож, він має намір отримати консультацію з цього питання у відповідних фахівців.

А от в питанні про відмову міжвідомчої комісії у наданні дозволу на відключення від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального опалення, як юрист за освітою, Олександр Олександрович вирішив розібратись особисто. Більше, ніж півтори години посадовець спілкувався із ображеними власниками індивідуального опалення, які вже не перший рік намагаються узаконити свою відмову від централізованого опалення. Це 14 світловодців, які за тих чи інших причин не потрапили до списку тих власників індивідуального опалення, які були офіційно відокремлені від централізованого теплопостачання рішенням міської влади. Як зауважила голова ГО "Громадський захист" Людмила Павловська, за цей час дехто із присутніх навіть потрапив у лікарню. Тож, не видно, що обговорення цього дуже складного питання було дуже емоційним та напруженим. Вислухавши думку споживачів та присутніх на зустрічі представників ТОВ СП "Світловодськпобут", Олександр Чернявський пообіцяв сприяти вирішенню і цього непростого питання. Причому, як юрист, він навіть погодився надати тим, хто до нього звернувся, особисту юридичну консультацію.

Ще одне питання, що пролунало під час особистого прийому, стосувалось визначення балансоутримувача старовинного храму, розташованого у Таловій Балці та фінансування його реконструкції. Варто зауважити, що ця культова споруда, яка за радянських часів використовувалась для зберігання мінеральних добрив, сьогодні є одним чи не найбільш відвідуваних об’єктів області. Тож, і Олександр Чернявський вирішив по дорозі до обласного центру, завітати до храму.

До речі, після зустрічі із світловодцями заступник голови облдержадміністрації, разом із міським головою Юрієм Котенком, побував у будинку по вулиці Приморська, 24, аби на власні очі побачити все те, що там відбувається. Також Олександр Чернявський відвідав "Світловодський завод залізобетонних виробів" ТДВ "ОДЕБП" та оцінив стан міських доріг.
"Дороги дійсно знаходяться в незадовільному стані і нам потрібно шукати шляхи вирішення цього питання, зауважив обласний чиновник.

Наступний візит Олександра Чернявського до Світловодська, згідно офіційного графіку його особистого виїзного прийому громадян, запланований на третю середу липня.

Дивіться також: Черговий візит заступника голови Облдержадміністрації Олександра Чернявського. (00:56)
Відеосюжет ТРК "Веселка", Підсумки тижня за 15 червня 2013 року.


Олена Єрунова
Фото: Ігор КотляровДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top