Олександр Чернявський: "Завдання чиновників – допомагати людям"


Олександр Чернявський: "Завдання чиновників – допомагати людям"


20 червня 2013
Олександр Чернявський: "Завдання чиновників – допомагати людям"13 червня в кабінеті міського голови провів особистий виїзний прийом громадян заступник голови ОДА Олександр Чернявський.
Впродовж кількох годин посадовець вислуховував проблеми світловодців та в кожній непростій ситуації намагався не лише розібратись, але й допомогти в межах своїх повноважень. Як неодноразово наголошував Олександр Чернявський, завдання чиновників допомагати людям. Так, першими до заступника очільник області по допомогу звернулись мешканки будинку по вулиці Приморська, 24, з проханням сприяти у вирішенні питання щодо ремонту споруди. Нагадаємо, що цей будинок, у зв’язку із сильною руйнацією, вже давно потребує капітального ремонту. В минулому році фінансування на ці роботи були виділені, однак тоді мешканці будинку не дозволили виконати заплановане, аргументуючи свої дії не відповідністю проекту. На жаль, виділені торік кошти не були використані за призначенням. Цьогоріч розпочався другий етап ремонту будинку, навесні до Світловодська приїздили представники Інституту, що виготовлятиме проект робіт з укріплення будівлі і зустрічались із його мешканцями. Новий проект знайшов розуміння серед жителів будинку, однак тепер знову постало питання фінансування і проектних, і ремонтних робіт.

Вислухавши зміст прохання світловодців, Олександр Чернявський пообіцяв сприяти у виділенні коштів на проведення необхідних робіт, які будуть коштувати понад мільйон гривень, та навіть пообіцяв особисто контролювати хід виконання проектних робіт. В свою чергу, посадовець попросив представників місцевого самоврядування та актив будинку провести роз’яснювальну роботу серед його мешканців, адже роботи з укріплення будинку передбачають втручання у квартири його власників.

Пообіцяв розібратись заступник голови ОДА і в питанні, з яким до нього звернулись підприємці Власівки. Йдеться про встановлення лічильника тепла та пов’язані із цим проблеми занадто суворі, як вважають власники магазину, вимоги з боку теплопостачальної організації. Як зауважив Олександр Чернявський, це питання суто технічне, тож, він має намір отримати консультацію з цього питання у відповідних фахівців.

А от в питанні про відмову міжвідомчої комісії у наданні дозволу на відключення від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального опалення, як юрист за освітою, Олександр Олександрович вирішив розібратись особисто. Більше, ніж півтори години посадовець спілкувався із ображеними власниками індивідуального опалення, які вже не перший рік намагаються узаконити свою відмову від централізованого опалення. Це 14 світловодців, які за тих чи інших причин не потрапили до списку тих власників індивідуального опалення, які були офіційно відокремлені від централізованого теплопостачання рішенням міської влади. Як зауважила голова ГО "Громадський захист" Людмила Павловська, за цей час дехто із присутніх навіть потрапив у лікарню. Тож, не видно, що обговорення цього дуже складного питання було дуже емоційним та напруженим. Вислухавши думку споживачів та присутніх на зустрічі представників ТОВ СП "Світловодськпобут", Олександр Чернявський пообіцяв сприяти вирішенню і цього непростого питання. Причому, як юрист, він навіть погодився надати тим, хто до нього звернувся, особисту юридичну консультацію.

Ще одне питання, що пролунало під час особистого прийому, стосувалось визначення балансоутримувача старовинного храму, розташованого у Таловій Балці та фінансування його реконструкції. Варто зауважити, що ця культова споруда, яка за радянських часів використовувалась для зберігання мінеральних добрив, сьогодні є одним чи не найбільш відвідуваних об’єктів області. Тож, і Олександр Чернявський вирішив по дорозі до обласного центру, завітати до храму.

До речі, після зустрічі із світловодцями заступник голови облдержадміністрації, разом із міським головою Юрієм Котенком, побував у будинку по вулиці Приморська, 24, аби на власні очі побачити все те, що там відбувається. Також Олександр Чернявський відвідав "Світловодський завод залізобетонних виробів" ТДВ "ОДЕБП" та оцінив стан міських доріг.
"Дороги дійсно знаходяться в незадовільному стані і нам потрібно шукати шляхи вирішення цього питання, зауважив обласний чиновник.

Наступний візит Олександра Чернявського до Світловодська, згідно офіційного графіку його особистого виїзного прийому громадян, запланований на третю середу липня.

Дивіться також: Черговий візит заступника голови Облдержадміністрації Олександра Чернявського. (00:56)
Відеосюжет ТРК "Веселка", Підсумки тижня за 15 червня 2013 року.


Олена Єрунова
Фото: Ігор Котляров