Неділя, 16 травня 2021
Освіта

В добру путь, школярі!

Щасливі першокласники ЗОШ №1Щасливі першокласники ЗОШ №1День знань, без сумніву, свято всенародне, адже для кожного з нас шлях у доросле життя розпочинається зі шкільного порогу. Тож, хвилююче почуття, що виникає в той час, коли на шкільному подвір'ї лунає перший дзвоник, залишається з нами на все життя.
Перший клас, перший дзвоник, перша вчителька… Для 400 першокласників міста цьогорічний День знань став особливо хвилюючим і пам'ятним, адже першого вересня вони поповнили лави світловодських школярів, вперше переступивши шкільний поріг. Не менш важливим цей день був і для 340 учнів випускних класів, для яких першого вересня пролунав останній в їхньому шкільному житті перший дзвоник.


Аби свято запам'яталося їм на все життя незабутніми приємними спогадами, організатори шкільних святкових заходів підготували чимало цікавих сюрпризних моментів. Так, під час урочистих лінійок, що пройшли в школах нашого міста, були і зустрічі з казковими героями, і вокальні та хореографічні виступи талановитих учнів шкіл та артистів міста, і вірші, і привітання, і запашні короваї, і повітряні кульки, і традиційні подарунки першокласникам від випускників — кожен учбовий заклад по-своєму намагався зробити свято першого дзвоника незабутнім. Так, у ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Героя Радянського Союзу І. К. Конька вже традицією стало частування першокласників шкільною кашею — тільки після такого своєрідного обряду посвяти у школярі вони вважаються членами дружної шкільної родини. Не стало виключенням стало і цьогорічне свято, тож діти з задоволенням пригощались смачною кашею з глиняного горщика, який після цього врочисто розбили.

І, звичайно, на кожне шкільне свято були запрошені почесні гості — депутати міської та обласної рад, представники виконавчої влади, міського управління освіти. До першої школи, в день першого вересня, завітав міський голова Юрій Котенко. В минулому сам випускник цього навчального закладу, Юрій Миколайович привітав із Днем знань весь педагогічний колектив на чолі з директором Любов'ю Дехтяренко і подякував усім викладачам школи за високий професіоналізм та досягнення в роботі. Яскравим підтвердженням слів міського голови стало нагородження ЗОШ №1, навесні 2011 року, за результатами Всеукраїнського проекту "Флагман сучасної освіти України", відзнакою "За вагомий внесок у розвиток освіти України".

Вітаючи викладачів, учнів школи та їх батьків, Юрій Котенко, зокрема, зазначив:
"Я впевнений, що ті зернята, які сьогодні засіваються на ниві першої школи, обов'язково проростуть, і серед того колосся будуть добрі фахівці. Але головне, щоб вони стали добрими, порядними людьми, щоб вони навчились поважати один одного, любити народ, любити наш рідний край, а значить, і нашу державу. А це вже завдання і вчителів, і батьків."

Звичайно, на свято міський голова завітав не з порожніми руками — відтепер технічна база першої школи поповниться необхідною оргтехнікою, як-то: ксерокопіювальним апаратом, принтером та сканером.

Ну що ж, свято завершилось, і попереду у світловодських школярів — новий учбовий рік. Ми бажаємо їм успіхів на шляху до пізнання і якомога більше приємних хвилин у стінах рідної школи. В добру путь, школярі!

В добру путь, школярі!
Михайло Литвиненко, Ірина Добровольська, Юрій Котенко, Любов Дехтяренко на урочистостях у ЗОШ №1

В добру путь, школярі!
І. Яблуновська, В. Безрукава, Л. Керекеша на святі в ЗОШ №3

В добру путь, школярі!
Т. Гончаренко, Ф. Ломонос, Н. Прасол, під час урочистостої лінійки в НВК №4

Олена ЄРУНОВАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top