Середа, 19 червня 2019
Спорт

Світловодські яхтсмени міцно тримають першість Новина з фото

Світловодські яхтсмени міцно тримають першість
Світловодськ відомий у спортивних колах як місто, де досить гідно представлений вітрильний спорт. З року в рік світловодські яхтсмени повертаються з Всеукраїнських вітрильних перегонів зазвичай з перемогою. Лідером яхтенних змагань стабільно визнано яхту "Еверест", де капітаном засновник ПП "ВК і К", депутат міської ради Валентин Козярчук.


Нині сезон регат у розпалі. Так, 7 липня у Дніпропетровську відбулися традиційні вітрильні перегони, присвячені пам'яті В. Куплецького. Серед 25 яхт, що взяли участь у змаганнях, найспритнішою стала яхта "Еверест". Не було їй рівних і під час 12-ої Всеукраїнської вітрильної регати на призи Героя України В. Сацького, що відбулася минулих вихідних у Запоріжжі.

72 яхти з Києва, Черкас, Дніпропетровська, Запоріжжя, Енергодара, Нікополя приборкували вітер і мірялися спритністю, маневруванням, силою, аби досягти високих результатів. І знову поступилися світловодській яхті "Еверест", яка у своєму класі посіла І місце і отримала головні призи змагань.

Тримати першість ось уже багато років поспіль "Евересту" вдається завдяки злагодженим, згуртованим, професійним діям команди під керівництвом досвідченого капітана В. Козярчука.

Світловодські яхтсмени міцно тримають першість
Перше місце у своєму класі виборола і світловодська яхта "Люха" (капітан В.Козярчук-молодший)


Вітаємо наших земляків з високими спортивними досягненнями і бажаємо нових перемог, які слугують на користь нашого міста і сприяють розвиткові вітрильного спорту.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top