П’ятниця, 24 травня 2019
Влада

На сесії міської ради

Юрій Котенко, Зінаїда КлимчукЮрій Котенко, Зінаїда Климчук25 січня у сесійній залі адмінбудинку пройшло пленарне засідання восьмої сесії міської ради шостого скликання. У залі були присутні 44 народні обранці, крім того були запрошені депутати Кіровоградської обласної ради, заступники міського голови, представники управлінь виконавчого комітету та інші.
На розгляд депутатів було винесено більше п’ятдесяти питань порядку денного. Кожне з них було попередньо розглянуто на всіх профільних депутатських комісіях та затверджено на погоджувальній раді. Тому далі – коротко про основні.


Розпочали із депутатських запитів. Зокрема депутат Олексій Гусєв черговий раз підняв питання щодо набридлих кіосків окремих підприємців, які не дають спокійно жити мешканцям розташованих поряд будинків. Цього разу йшлося про кіоск поблизу будинку №60 по вул. Приморській. Запит взяли на контроль. Крім того, міський голова Юрій Котенко зазначив, що проблема з малими архітектурними формами знаходиться в стадії вирішення і у п'ятницю відбудеться спільне засідання із представниками силових структур, під час якого вже конкретно буде визначено, які саме карні заходи буде застосовано до власників "проблемних" МАФів.

Далі депутати затвердили програму економічного і соціального розвитку міста на 2011 рік, проголосували ставки єдиного податку (по 200 грн. за виготовлення паперової маси та за відео зйомку), збору на паркування транспортних засобів (22 місця для автівок по вул. Леніна поблизу ринку "Світанок").

Також задовольнили заяву об'єднання СББ "Світанок" 60 і передали їм безкоштовно з балансу ЖЕК №3 багатоквартирний житловий будинок №60 по вул. Леніна (за виключенням окремих нежилих приміщень та неприватизованих квартир).

Наступним рішення депутати затвердили статут міського комунального підприємства "Комбінат комунальних послуг", у якому передбачено доповнення таких видів діяльності, як ремонт та утримання доріг міста та експлуатація і утримання мереж вуличного освітлення (замість КП "Шляховик" та міськсвітла).

Далі сесія одноголосно затвердила програми протидії злочинності, розвитку дошкільної освіти, роботи з обдарованою молоддю та програму імунопрофілактики та захисту від інфекційних хвороб.

В блоці питань архітектурно-земельних відносин варто виділити той факт, що депутати відправили на доопрацювання всі проекти, які стосувалися розташування торговельних кіосків. Це пов'язано з тим, що спочатку відділ архітектури та містобудування має розробити правила розміщення МАФів і винести їх на розгляд сесії. І лише після затвердження таких правил буде поновлено розгляд заяв підприємців, бажаючих встановити кіоски.

В блоці організаційних питань секретар міської ради Зінаїда Климчук винесла на розгляд сесії план роботи Світловодської міської ради на 2011 рік та програму забезпечення умов діяльності депутатів міськради. Підтримано одноголосно. Після цього також було розглянуто і затверджено програми розвитку та підтримки комунальних ЗМІ (в тому числі і "Вечірки").

Далі затверджували структуру і штати виконавчих органів. У зв'язку із недостатньою кількістю коштів у бюджеті 2011 на утримання колишньої кількості апарату виконкому, довелося провести скорочення. Отже, прибрали 37,5 позицій, і наразі штат працівників складатиме 119,5 осіб (тобто, посад). За словами першого заступника міського голови Валентини Явтенко, економія від скорочення посад складе 634 тис.грн. Юрій Котенко в свою чергу наголосив на тому, що "відбір" було проведено дуже ретельно і проаналізовано кожну позицію. І пообіцяв як депутатському корпусу, так і мешканцям міста, які звертатимуться до органів виконавчої влади, що якість роботи від скорочення не постраждає. Навпаки, тепер кожен ще більше цінуватиме свою роботу і належно до неї ставитиметься.

Після затвердження штатів виконкому депутати підтримали і питання злиття ДЮСШ №1 та КДЮСШ, адже економія від злиття складе вже цього року більше 80 тис. грн.

Останнє питання, винесене на розгляд міської ради, стосувалося внесення змін до статуту централізованої міської бібліотечної системи. Зміна лише одна – ліквідація з 1 квітня бібліотеки-філії №4, розташованої у провулку Луговому, будинок 2. Рішення непросте. Звичайно, це не на користь мешканцям зазначеного району, але знову ж таки мова йде про економію коштів, яких не вистачає на утримання всієї мережі. Тому проект проголосовано "за" більшістю голосів.

На цьому порядок денний восьмої сесії міської ради шостого скликання було вичерпано і міський голова Юрій Котенко оголосив пленарне засідання закритим.

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

Микола Шверненко,
Богдан Дроздов (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • FOREST

 • 28 січня 2011 19:59
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Парад **ОДОВ
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 24.12.2010 | 33 комментарів | 0 публікацій
FOREST,
Цитата: FOREST
Парад **ОДОВ


Сам обирав, на себе й пеняй
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top