^ Реклама ^
ТОП-новини Спорт

Назар Мусієнко — бронзовий призер чемпіонату України з дзюдо Новина з фото

Назар Мусієнко — бронзовий призер чемпіонату України з дзюдо
Із 30 квітня по 1 травня у Києві відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років, участь у якому взяли 580 спортсменів з усіх регіонів України. Кіровоградську область на цьому чемпіонаті представили вихованці Світловодської КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз, тренер Рудольф Матвєєв) Назар Мусієнко та Захар Осиченко.
^ Реклама ^

Із вітальним словом до всіх присутніх під час церемонії відкриття змагань звернулися перший віцепрезидент Федерації дзюдо України (ФДУ) Василь Волошин, віцепрезидент ФДУ Сергій Колесніченко, член Наглядової Ради ФДУ, чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая.

У перший день нагороди чемпіонату України розіграли легкі васові категорії, а в другий день — важкі.

Захар Осиченко (2010 року народження, вагова категорія 60 кг, ІІІ розряд) провів 6 боїв, у 4 з яких виборов перемогу. Серед 67 суперників у своїй категорії Захар здобув 7 місце.

Назар Мусієнко (2009, 50 кг, ІІІ) провів 6 боїв, у 5 з яких став кращим. Серед 60 учасників Назар посів почесне ІІІ місце, здобувши бронзу чемпіонату України.

"Я задоволений результатами своїх вихованців, — ділиться враженнями з нашим виданням тренер світловодських дзюдоїстів Рудольф Матвєєв. — Незважаючи на високу конкуренцію (на цей чемпіонат були запрошені лише призери та чемпіони областей), мої хлопці проявили характер та гідно представили Світловодськ. Пишаюся ними".

Назар Мусієнко, Рудольф Матвєєв, Захар Осиченко

Федерація дзюдо Кіровоградської області привітала Назара Мусієнка та його тренера з перемогою, а також повідомила, що на цьому чемпіонаті також здобула перемогу представниця Кіровоградської області з Малої Виски Дарья Кавун (2009 року народження, вагова категорія до 52 кг, ІІІ розряд, тренер Леонід Топчий), виборовши срібну медаль.