Субота, 27 липня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Відео Спорт

Рекордна кількість велосипедистів зі Світловодська взяла участь у змаганнях Новина з фото Новина з відео

Рекордна кількість велосипедистів зі Світловодська взяла участь у змаганнях
27-28 квітня в м. Знам’янці пройшли Всеукраїнські шосейні змагання, пам’яті тренера-викладача Кошового С. М. Про спортивний захід розповідає тренер команди Світловодської ДЮСШ №1 (директор Василь Мороз) Антон Пустовіт.
^ Реклама ^

Нам є чим похизуватися! Цього разу в нас було аж 7 дебютантів, вихованців, що вперше взяли участь у шосейних гонках! Загальна ж кількість представників Світловодська — 16, а це — рекорд!

У перший день змагань учасники брали участь в гонці на час, де Анастасія Довганюк виборола ІІ місце, поступившись лише діючій чемпіонці України у цьому виді Дарині Яценко. Андрій Довганюк порадував тренерів ІІ місцем серед чоловіків та юніорів.

Серед юнаків 12-13 років ІІІ місце взяв Максим Дешевенко, Акім Соколов завершив гонку десятим, Тимофій Астахов — 21.

Окремо треба відзначити наших дебютантів, де в гонці на час Павло Костенко виборов ІІ місце, а Олександр Ранній посів 4 місце, поступившись найближчому конкуренту трьома секундами. Всього ж у цій категорії було 33 учасники: Костянтин Щмига — 17 місце, Даніїл Аляпін — 21, Макар Хіміченко — 23, Володимир Ранній — 29 місце.

Ліза Пєніна, теж дебютантка, зайняла 18 місце в категорії дівчат, 2010 та молодші. Олександр Щепанюк виборов 8 місце серед юнаків 2008-2009 р.н.

Наступного дня учасники їхали групову гонку. Анстася Довганюк змогла посунути у цьому виді Дашу Яценко та вийти на І місце. Андрій Довганюк переміг у груповій гонці, а Артем Осадчій, нарешті закінчив свою чорну смугу четвертих та п’ятих місць, виборовши в фінішному спринті ІІІ місце. В інших вікових категоріях гонщики закінчили змгання без медалей, поки що.

Групова шосейна гонка це не лише витривалість, сила, та правильні тактичні дії, це ще і вдача (на будь-якому рівні). Тож побажаємо нашим хлопцям та дівчатам вдалих майбутніх стартів!
  • Нравится
  • 1

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.