Четвер, 22 березня 2018
Здоров'я

Дякуємо усім небайдужим людям! Новина з фото

Дякуємо усім небайдужим людям!

20 років на Ревівці існує пункт, в який люди можуть звернутися за медичною допомогою. Спочатку тут приймали лише діток, а з 2003 року – всіх без винятку мешканців Ревівського мікрорайону.
Ми відгукнулися на запрошення сімейного лікаря, завідуючої відділенням загальної практики сімейної медицини Ревівського мікрорайону Олени Войцеховської і днями навідалися до цього відділення. Сьогодні воно – гарне, красиве, чисте, охайне, і стало таким наприкінці 2010 року.

– Все це стало можливим завдяки спонсорам, благодійним внескам мешканців мікрорайону Ревівка, – розповідає Олена Вікторівна. – Ми дуже вдячні усім, хто у такий важкий час зміг матеріально підтримати медицину. Востаннє ремонт тут робився давно, раніше у нас у кабінетах не було навіть води. Місяць тому нам нарешті вдалося завершити ремонтні роботи.

Близько 3 тисяч гривень нам виділила лікарня (дякуючи допомозі колишнього головного лікаря, а нині міського голови, Юрія Котенка). На ці гроші ми купили труби, умивальники, поміняли лампи денного світла на сучасне освітлення.

Депутат обласної ради Сергій Яременко виділив на наші потреби близько 1000 гривень, купив нам бойлер, а працівники СП ТОВ "Світловодськпобут" допомогли його встановити.

Не залишив поза увагою наше прохання про допомогу і генеральний директор ВАТ ПМК-68 Борис Нечипорук. Він надав дві тисячі гривень, за які ми купили лінолеум.

Ми також дякуємо начальнику господарсько-технічної частини ЦРЛ Любові Орлик, маляру Анні Берест, працівникам ЖЕКу "Господарник" Володимиру Волошину та Павлу Тищенку, працівникам нашої лікарні, які брали безпосередню участь у ремонтних роботах приміщення відділення.

Думаю, мешканцям мікрорайону – а особливо тим, хто має діток, та літнім людям, зручно мати лікарню, так би мовити, під боком, адже ми знаходимося у центрі мікрорайону. Аби отримати допомогу спеціаліста, не треба чекати транспорту, не треба в мороз чи у спеку діставатися в інший район міста: тут вас і оглянуть, і, у разі потреби, зроблять щеплення, є маніпуляційна. Протягом останніх півроку сюди навіть приїздив лаборант, який брав кров на аналіз, але з нового року, на жаль, такої зручності вже не буде. Проте маємо надію, що незабаром буде приймати лікар-гінеколог. Кадрова ситуація у нас сьогодні трохи складна, бо одна з лікарів у декретній відпустці, але адміністрація лікарні і тут допомагає: разом зі мною веде прийом лікар-ендокринолог з поліклініки Дмитро Пархісенко...

Хочеться, щоб спонсорів було якомога більше, адже навіть після такого ремонту, після такої суттєвої допомоги ще є над чим працювати, є до чого прагнути.
Дякуємо усім небайдужим людям!
Дякуємо усім небайдужим людям!
Дякуємо усім небайдужим людям!
Дякуємо усім небайдужим людям!
Дякуємо усім небайдужим людям!
Дякуємо усім небайдужим людям!
Дякуємо усім небайдужим людям!
Дякуємо усім небайдужим людям!
Дякуємо усім небайдужим людям!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Вася Петров Сьогодні, 21:37
  Побудуємо пам’ятник власній неспроможності? 1
  Вася Петров-фото
  Выложите проект договора для начала. Давайте потом и обсудим - это популизм или.. Как будем строить и вводить в експлуатацию... Объясните людям, что к чему. То что менеджеры '' ефффективные'', то это понятно, но мне пока непонятен весь процесс до законного вселенная жильцов
 • Pravdainukr Сьогодні, 11:45
  На Героїв України у Світловодську вуличного освітлення не буде 1
  Pravdainukr-фото
  в чем смысл освещения которое отключают ночью?
 • Tyler 20 березня 2018
  У Світловодську почали реєструвати транспортні засоби, але поки що двічі на місяць 2
  Tyler-фото
  А они тоже будут говорить что номерных знаков нет, пока денег не отлистаешь?
 • Алекс Горбунов 20 березня 2018
  У Світловодську почали реєструвати транспортні засоби, але поки що двічі на місяць 2
  Алекс Горбунов-фото
  З 11:00 до 16:00? Серйозно? Щоб фахівці мобільного сервісного центру МВС не заморились працювати? Спочатку позбавили всіх громядан міста та району МРЕО, а тепер вирішили просто познущатися над ними. 2 рази на місяць, та щей по 5 годин... Це просто насмішка над людьми.
 • Filya14 13 березня 2018
  У Світловодську відзначили річницю з дня народження Шевченка 1
  Filya14-фото
  У скромній оселі жінки зберігається "Кобзар", виданий десь у ХVIII столітті, пожовклий, але дорогий її серцю.

  18 век это 1700-1799 года, первый "Кобзарь издан в 1840 году.
 • Челентано 11 березня 2018
  Торгувати «наркотою» на Павлова, 6 відтепер не будуть? 2
  Челентано-фото
  Пример. Не так давно задержали на взятке, протрубили на всю страну и по тв центральных. Я что то пропустил, через два дня отпустили, где статья? Если не виновны, то с извинениями публичными. Или дело врачей, шуму много было, а результат? Кого наказали? Что с парнем, который сознался? А, суда не было. Так когда пройдет вы напишите, обязательно. А то помню, зверское убийство в районе автостанции девушки,поймали, доказали, что того взяли и... Может расскажем людям итог... И таких дел большинство. Предлагаю по каждой такой статье писать какой срок в итоге дали преступнику, пусть и через годы судебной бюрократии. Так будет честно, я считаю. А то будто читаешь детектив, а последнюю главу вырвали.
 • Челентано 11 березня 2018
  Торгувати «наркотою» на Павлова, 6 відтепер не будуть? 2
  Челентано-фото
  Хотелось бы читать какой срок получают фигуранты громких дел. А то по факту протрубили о задержании громко, выпустили по тихому. Предлагаю писать о тех случаях , когда пасадили. Но, что то мне подсказывает, писать неочем будет. А так по факту показуха!
 • Valmiua 7 березня 2018
  Як рятують безхатченка Женю у Світловодську 2
  Valmiua-фото
  Кстати ,бомжу Жене,не около 50,а около 35 и сделать с ним ничего невозможно, перепробовали уже все,
 • Pravdainukr 6 березня 2018
  Як рятують безхатченка Женю у Світловодську 2
  Pravdainukr-фото
  В январе 2016-го необходимо было доставить человека с подозрением на перелом ноги на сан. пропускник и сделать рентген снимок.
  Скора помощь 103 сообщила что не является "службой такси" и на такие вызовы не выезжает. Но за 100 грн., готовы.

  p.s. уровень "профессионализма" зашкаливает. Господа из скорой, не забывайте что и вы можете оказаться в подобных ситуациях!
  Бог Вам судья!
 • Вова Корд 3 березня 2018
  Канікули в школах переносяться, навчання призупиняється (ВІДМІНЕНО!) 1
  Вова Корд-фото
  Евгения Малиновская, ну конечно, гороно Светловодска виновато в том, что в Украине газ закончился...

Top