П’ятниця, 07 травня 2021
Светловодск Актуально

Мешканцям верхніх поверхів пропонують не комизитися, а усім без виключення світловодцям – оплачувати послуги

Не дивлячись на те, що навіть не в усіх обласних центрах України (Житомирі, Івано-Франківську, а також у м. Борисполь Київської області) включено опалення, у помешканнях світловодців не холодно. Хоча й з невеликим запізненням, але тепло у нас з’явилося у одних з перших в Україні. Та є два «але»...


Перше. Щойно включили опалення, невеликі збої з подачею тепла були, але причини намагалися вчасно усувати. Проте одна неочікувана проблема не дає ліквідовувати неполадки оперативно: люди, які мешкають на верхніх поверхах приватизованих квартир, вважають, що вони мають повне право у свої квартири нікого не пускати. На їхню думку, працівники ЖЕКу, які хочуть спустити повітря на стояках, повинні це робити через підвал.

«Хочу пояснити, – сказав заступник міського голови Роман Петров, – у будинках із нижньою розводкою повітря можна спустити лише через крани, які розташовані на верхніх поверхах будинків. Так вони (будинки) спроектовані. І робити це через підвал можна лише у крайніх випадках, але це повного спуску повітря не гарантує».

Друге. Зараз найбільша проблема надавачів послуг – проплати. Сьогодні прийнято надзвичайно жорсткі умови щодо розрахунків за енергоносії, і щоб у всіх нас не було проблем ні з подачею тепла, ні з подачею води, за надані послуги треба дисципліновано сплачувати.

«На жаль, на сьогоднішній день мешканці Світловодська за надані послуги розраховуються не вчасно та не у повному обсязі, – говорить Роман В’ячеславович. – Борг за тепло складає 1,8 млн. грн., за утримання будинків та прибудинкових територій – 1,5 млн. грн., воду – 0,5 млн. грн. При таких боргах вимагати від постачальних організацій якісних (своєчасних та безперебійних) послуг просто неможливо. Усі вже знають: наприклад, тепломережі, щоб отримати газ, треба його вартість попередньо оплатити».

Є припущення, що і на рівні міста, і на рівні держави стануться зміни, які дозволять більш радикально діяти стосовно боржників.

Тетяна ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Tyler

 • 6 листопада 2008 10:37
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
люди, які мешкають на верхніх поверхах приватизованих квартир, вважають, що вони мають повне право у свої квартири нікого не пускати.

Автор, читай ЗУ и Конституцию, они имеют полное право никого не пускать через порог без постановления суда.

вимагати від постачальних організацій якісних (своєчасних та безперебійних) послуг просто неможливо

Ага, отопление - жалкое подобие отопления, (у меня летом в жару батареи ГОРАЗДО ТЕПЛЕЕ) только воду гоняют по трубам, чтоб счетчики тепла накручивали цифры. Вода - за такие деньги как мы за нее платим, она должена быть со вкусом лимона, а не то вонючее гамно, которое требует дополнительной очистки, что течет по нашим трубам. Она не пригодна для питься и приготовления пищи, а денег требуют как за питьевую чистую воду. Охамели.
Качественных услуг в Светловодске небыло и нет, а с такой властью и не будет никогда.
 • Нравится
 • 0
 • McSim

 • 7 листопада 2008 10:22
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Поддерживаю... свою некомпетентность в управлении хозяйством стараются решить за счет потребителей, повышая необоснованно тарифы...
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top