Вівторок, 28 січня 2020
Светловодск Події

"Весь Кіровоград" – у Світловодську!

"Весь Кіровоград" – у Світловодську!11 квітня до Світловодська завітала медіа-група «Весь Кіровоград». Майже 20 журналістів з обласних видань виявили бажання ознайомитися з реалізацією проекту «Громадою відродимо місто». Представники влади зустріли їх як високих гостей - на кордоні Світловодська, і відразу ж влаштували екскурсію містом, куди традиційно входять відвідини Кременчуцької ГЕС.
Про реалізацію вищеназваного проекту гостям докладно розповіли секретар міської ради Геннадій Френкель та керівник апарату ради Ольга Литвиненко, які зауважили: «Проект працює не так давно, і його мета – «розбудити» людей, зробити активними учасниками всього, що відбувається у місті. До реалізації проекту залучено громадські організації, об’єднання промисловців та підприємців, керівників підприємств тощо. Розпочалася реалізація проекту з підписання угоди між владою, громадою, підприємствами та бізнесом».


Журналісти почули про все позитивне, що вдалося зробити нинішній команді з жовтня 2006 року (коли місто залишилося без мера), про чисельні новинки та досягнення, які світловодці мають змогу відчути на собі. «Місто стало набагато чистішим, ремонтуються дороги (і не лише центральна вулиця, відремонтовано Палац культури, басейн, почав діяти найсучасніший пологовий будинок, відновлюється освітлення міста, встановлено урни, закуплено нові баки для сміття, облаштовується сміттєзвалище. Вперше, за останні 18 років, бюджет виконано на 100%», – сказав Г. Френкель.

Ольга Литвиненко детально зупинилася на проведенні минулорічного звіту міського голови, коли світловодці могли не лише послухати керманичів міста, а й поспілкуватися з усіма керівниками управлінь та структур міськвиконкому, які вели прийом громадян прямо тут, на площі. Згадала й про факультет муніципального управління, слухачі якого нещодавно захистили свої роботи і перебувають у кадровому резерві міськвиконкому, а одна - навіть отримала роботу в органах виконавчої влади. Можливо, для кіровоградських журналістів це й новинки, але не для світловодців, які є свідками яскравих свят, чисельних шоу (пісенних та танцювальних), мистецьких проектів, балу випускників-медалістів та багатьох інших міських заходів.

Журналістів цікавили і вибори: як колишні, коли П. Солодов став міським головою, а депутати його зняли, так і майбутні, що відбудуться у Світловодську незабаром, а також механізми вирішення земельних питань, доцільність створення ОСББ, приватних ЖЕКів і тощо. Спілкування вийшло цікавим і всі пошкодували, що відведений на нього час швидко сплинув.

Вікторія Талашкевич, координатор Кіровоградського прес-клубу реформ, зауважила: «Кіровоградський прес-клуб спільно зі Світловодською міською радою організували акцію, яку ми назвали «Один день життя у Світловодську», в рамках якою привезли кіровоградських журналістів, аби вони більше дізналися про суспільно-політичне життя міста, про його досягнення, про роботу соціально-культурної сфери та промисловості. Нам здається, що наші журналісти трохи зациклені на подіях Кіровограда. А тут, у Світловодську, є досягнення, які варті уваги, і у сфері самоврядування, і у соціально-культурній сфері».

Цього дня гості відвідали СП ТОВ «Світловодськпобут», завод «Спецзалізобетон», завод адсорбентів, пологове відділення Світловодської ЦРЛ, міський Палац культури, картинну галерею, розташовану у магазині «Аладин», палац спорту ім. А. Тузовського, басейн. Звісно, ці місця варті уваги, а деякі (після ремонту) не соромно показувати людям.

Певно, ця зустріч була потрібна не лише мас-медійникам, вона потрібна й нам. Адже журналісти у своїх виданнях розкажуть про наше місто, про підприємства та їхні нові технології. Все це, погодьтеся, реклама, яка Світловодську не завадить. Отож, незабаром ми з обласних видань зможемо дізнатися, яке ж враження на кіровоградців справило наше місто.

"Весь Кіровоград" – у Світловодську!"Весь Кіровоград" – у Світловодську!"Весь Кіровоград" – у Світловодську!
"Весь Кіровоград" – у Світловодську!"Весь Кіровоград" – у Світловодську!"Весь Кіровоград" – у Світловодську!
"Весь Кіровоград" – у Світловодську!"Весь Кіровоград" – у Світловодську!"Весь Кіровоград" – у Світловодську!


Тетяна ЗИМА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • buvalyi

  • 6 грудня 2009 17:55
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
ВІДПОВІДЬ на "Журналістів цікавили....доцільність створення ОСББ, приватних ЖЕКів" - безграмотний підхід до реформи ЖКГ. Ну, Кіровоград - навіть журналісти СЯЯЯЛО!
Треба їм було поспілкуватися з тими медіа, які приїзджали на Акцію "Віддайте будинки" у 2007 році, доречі ці будинки (8 ОСББ) два жеківця-регіонала (неПисьмений та *ляКармаліта)вже шість років НЕпередають власникам - жителям!
У них жеківська доцільність - будинки залишити в ЖЕКах і дерибанити спільне майно співвласників, поки вони (будинки наші) не розваляться...тоді і віддадуть, ще й піар з цього зроблять. Боже, яке суспільство дурне, а за журналістів соромно - мали-б знати що лапшу вішають, щодо ОСББ у Світловодську!
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top