Неділя, 19 січня 2020
Светловодск

Найдорожче – людське життя

Вже 4 роки поспіль на теренах Світловодська напередодні Всесвітнього дня охорони праці міське управління охорони праці та соціального захисту населення проводить семінар за участю представників підприємств, профспілкових комітетів міста та району. 26 квітня до Світловодська завітав начальник територіального управління промислової безпеки, охорони праці та технічного нагляду Кіровоградської області Володимир Болеславський. На семінарі також були присутні заступник міського голови Роман Петров, головний лікар Світловодської райСЕС Ірина Кріпак, представники фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, управління охорони праці та соціального захисту населення міста та району тощо.


«На цьому семінарі, – говорить начальник міського управління ОПСЗН Олександр Путілін, – ми маємо можливість поділитися найновішою інформацією, що стосується нашої галузі, поставити запитання присутнім і, навпаки, відповісти на їхні запитання, надати консультацію та просто поспілкуватися».

Начальник обласного управління держпромтехнагляду пан Болеславський виступив перед присутніми із короткою доповіддю про стан травматизму та нещасних випадків на виробництві в області за 2006 рік і нагадав присутнім, що 21 рік тому Чорнобильської трагедії могло б і не статися, якби ті особи, які відповідали за охорону праці, сумлініше виконували свої обов’язки.

Заступник міського голови Роман Петров у своєму виступі, зокрема, зазначив, що на той час, як на великих підприємствах питанням охорони праці приділяється серйозна увага, то на малих на ці питання іноді взагалі не звертають увагу. Про це свідчать численні травми та нещасні випадки на виробництвах. Він висловив сподівання, що ситуація зміниться на краще і Світловодськ стане лідером по зниженню кількості нещасних випадків на виробництві.

Також перед присутніми виступили начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Адамова, керівник міської райСЕС Ірина Кріпак та інші. Та головною думкою кожного виступу було те, що ми всі повинні пильно берегти найдорожче на землі – людське здоров’я та життя.

Микола ШВЕРНЕНКО

Найдорожче – людське життя Найдорожче – людське життяДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top