Четвер, 13 грудня 2018
Светловодск

СОТИЙ ЗРИВАЄ ВИБОРИ?

Окружна виборча комісія 100-го округу закінчила формування дільничних виборчих комісій, які згідно з Законом уже повинні почати роботу.
Ваша комісія вже приступила до роботи? З таким запитанням я звернувся до кількох представників дільничних комісій.

Віталій СТЕБЛИНА - голова дільничної комісії № 13:
- Наш номер нібито нещасливий, 13-й. Та у нас все в порядку. Виділено приміщення в школі № 4. Вчора 90 % членів комісії прийняли присягу, одержали посвідчення, затвердили графік роботи комісії. Все згідно з Законом. Але є  і недоліки. Поки що зовсім немає канцтоварів, телефону. Та головна незручність - це списки виборців, які складено не по будинках, а у алфавітному порядку. 
Володимир ЯРЕМЕНКО - голова найбільшої в місті дільничної комісії № 17:
- А ми не готові повністю. До цього часу нам не виділено приміщення. Тільки сьогодні відбудеться засідання комісії міськвиконкому , де тільки будуть вирішувати питання про приміщення. А у нас 2363 виборці, списки яких ще й складено не по будинкам, а в алфавітному порядку. Як же працювати?  У мене враження, що міська влада просто хоче зірвати вибори. Вважаю, що окружна комісія повинна звернутися з цього приводу до суду. Такої "готовності" до виборів я ще не пам'ятаю!
Прокоментувати ситуацію погодився Валентин СТОРОЖЕНКО - голова окружної виборчої комісії 100-го округу:
- Недоліків в підготовці до виборчого процесу дуже багато. Голови комісій повністю праві. Дещо змінюється на краще, але безвідповідальність посадових осіб вражає. Та й партії - суб'єкти виборчого процесу - повносили до списків людей, які наразі масово виходять з них, або взагалі не з'являються на засідання комісій. Отже, поки вирішиш одну проблему, навалюється купа інших...
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top