Середа, 22 травня 2019
Освіта

Безпека руху – це життя

За статистикою на дорогах світу внаслідок дорожньо-транспортних пригод щодня гине 9 дітей. У тридцяти випадках зі ста загибель дітей пов’язана з їх власною неправильною поведінкою на дорозі.
І учні, і вчителі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 вважають вивчення правил дорожнього руху головним завданням, так як розуміють: безпека дорожнього руху – це життя.


Багаторічна співпраця пов’язує наш колектив з представником ВДАІ Кузнєцовим Юрієм Сергійовичем, який під час бесід, лінійок проводить роз’яснювальну роботу з дітьми. Його першими помічниками в школі є учні – юні інспектори дорожнього руху. Вони використовують нетрадиційні дієві форми пропагування Правил безпеки дорожнього руху, такі як: виступ шкільної агітбригади, гра «Веселий потяг», проведення вікторин, випуск Листівок безпеки, виставки творчих робіт.

Так, надзвичайно цікаво пройшов у нас шкільний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Безпека руху – це життя», започаткований Департаментом Державтоінспекції МВС України та запропонований нам службою охорони праці управління освіти. На своїх малюнках діти відобразили небезпечні ситуації на вулицях, дорогах, у транспорті. Для ознайомлення учнів і батьків з роботами юних художників педагог-організатор Л. Власюк оформила вернісаж безпеки. Авторам малюнків була надана можливість захистити свої роботи, пояснити своє бачення проблем безпеки дорожнього руху. Переможці конкурсу були відзначені подяками. Кращі роботи учнів Є. Гольченко, Є. Міщенко, А. Панової, Д. Кірєєва, Є. Кужильської були направлені в управління освіти Світловодського міськвиконкому.

Таким чином, на уроках і в позакласній роботі учні отримують знання з правил дорожнього руху. Саме ці знання гарантують їм збереження здоров’я і життя.

Т. Віннікова,
заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів №10.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top