Четвер, 13 травня 2021
Актуально Люди

Михайло БУР’ЯНСЬКИЙ: «Промисловці та підприємці обурені тим, що від керівників держави, окрім розмов, ніяких кроків до подолання кризової ситуації не спостерігається»

Михайло БУР’ЯНСЬКИЙ: «Промисловці та підприємці обурені тим, що від керівників держави, окрім розмов, ніяких кроків до подолання кризової ситуації не спостерігається»У першу чергу світова фінансова криза вдарила по підприємствах-виробниках, за рахунок яких фактично і твориться бюджет будь-якої країни. І не секрет, що зупинка промисловості обов’язково призведе до занепаду економіки країни в цілому. Від цього нас, на жаль, не врятують ніякі позики від Міжнародного валютного фонду.
Стурбовані ситуацією у промисловій галузі керівники підприємств, члени Української спілки промисловців та підприємців провели 23 квітня у Києві Всеукраїнські збори об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців з питань подолання кризових явищ у державі.
Місто Світловодськ на даному з’їзді представляв Михайло Бур’янський, презедент міського відділення спілки промисловців та підприємців Світловодська.


– Сьогодні складна економічна ситуація склалася на більшості промислових підприємств України, – говорить Михайло Миколайович. – Спад виробництва, порівняно із минулим роком, складає більше 30% (зокрема, в машинобудівній – 54,6%, металургійній – 43,3%, легкої промисловості – 37,5%). Промисловці та підприємці обурені тим, що від керівників держави, окрім розмов, ніяких кроків до подолання кризової ситуації не спостерігається. На превеликий жаль, на зборах не були присутні «перші особи» держави, і конкретної відповіді на претензії промисловців ми не почули. Тому було прийнято рішення звернутися з вимогою до Президента та Прем’єр-міністра України бути присутніми на повторному Всеукраїнському зборі промисловців та підприємців, на якому ми запропонуємо свої зміни стосовно промислової політики України, зокрема фіскальний тиск на вітчизняного виробника: в той час, коли в країні спостерігається шалений спад виробництва, від підприємств вимагають сплату податків, внесків і т.п, а за невчасну сплату ще й нараховують шалені пені та штрафи. Таким чином «садять» виробників у ще глибшу «боргову яму». В той час як у інших країнах пострадянського простору (Казахстан, Білорусь, Азербайджан та ін.) знизили відсоткові ставки для своїх підприємств, шукають шляхи зменшення податкового навантаження тощо. В Україні ж, складається таке враження, проводиться політика остаточного знищення промисловості.

Голова спілки промисловців та підприємців України Анатолій Кінах звернувся до політичних сил припинити політичний розбрат, який сьогодні царює на всіх рівнях влади (наше місто не виключення), і направити свої зусилля на вирішення економічних питань та відновлення роботи вітчизняної промисловості. Ключовим напрямком антикризових заходів, говориться в зверненні, які стимулюватимуть економічний розвиток, мають стати послаблення податкового і регуляторного тиску на бізнес та розблокування доступу економічних суб’єктів до фінансових, перш за все, кредитних ресурсів.

Я переконаний, що в переддень Свята солідарності трудящих ми всі повинні підтримати дане звернення і направити свої вимоги до представників керівництва країни стосовно вирішення економічних і політичних питань.

Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • buvalyi

  • 12 грудня 2009 15:12
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій

На СЛОВА Бурянского: "Промисловці та підприємці обурені тим, що від керівників держави, окрім розмов, ніяких кроків до подолання кризової ситуації не спостерігається."

Приехал в город, летом, спрашиваю: Что нового в местной политике?

Отвечает приятель: Бурьянского вытурили из БЮТ!

Я эту бабу (ЮТю) сам неособо - никак не могу ей поверить. А статью Бурянского воспринял не как турботу про пидприэмцив а как обиду на конфликт в БЮТе - когда местные Регионалы-мароновцы власть в БЮТе местном не смогли захватить!
Бедняжка, где ж он теперь пристроиться? А может уже? Может кто знает - поделитесь!
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top