Четвер, 17 жовтня 2019
ТОП-новини Влада

Початок опалювального сезону переноситься Новина з фото

Початок опалювального сезону переноситься
Виконавча влада міста Світловодська готується до надзвичайної ситуації


Після ультиматуму керівництва СП ТОВ "Світловодськпобут", який воно розмістило у ЗМІ, міська влада почала бити на сполох і малювати картинки одна страшніше іншої. Передбачити непередбачуване і відзвітувати — головний меседж начальникам (директорам) установ, підприємств, організацій…

Нагадаємо, що різка заява "Світловодськпобуту" стосувалася тарифів на тепло — "якщо зараз виконком відмінить минулорічне рішення по тарифу, то підприємство очікує колапс", а ще мова йшла звісно, про номінацію на газ, яку неможливо отримати через борги населення, у значній мірі "надумані" борги.

З цього приводу у п’ятницю, 4 жовтня о 8:30 перший заступник міського голови Олена Балюк зібрала комісію з надзвичайних ситуацій, на яку без запрошення завітали і ми. Якщо коротко описати ситуацію, що склалася — опалювальний сезон розпочнеться невідомо коли, тому кожному підрозділу міського господарства, щоби пережити холоднечу, треба розробити відповідні заходи. Кожен з присутніх керівників комунальних установ, управлінь виконкому міської ради вислуховував вказівки головуючої, вносив пропозиції, робив припущення щодо розвитку подій.

Насамперед мова йшла про центральну районну лікарню. Головний лікар Юрій Котенко вважає, що затримка з ухваленням рішення міської ради з приводу перетворення ЦРЛ на некомерційний комунальний заклад, спроби загальмувати цей процес, позбавили лікарню фінансування з державного бюджету. Всі ці дії він назвав заходами, направленими на знищення ЦРЛ. Тож що він пропонує? Тяжко хворих людей направляти лікуватися до Олександрії — центру госпітального округу. Далі пригадав, як щороку на санпропускниках поїли чаєм і підгодовували осіб без постійного місця проживання. Треба і у цьому році вдатися до таких заходів…

Олена Балюк доручила лікарні і територіальному центру з надання соціальних послуг взяти під особливий контроль тяжко хворих людей похилого віку, щоб ніхто не замерз у своєму помешканні і вчасно отримував медичну допомогу.

Як один з варіантів виходу з критичної ситуації, перенести чи продовжити осінні канікули в школах запропонував Сергій Добролевський, але підкреслив, що це не є нормою. Що робити з дитячими садками, якщо вчасно не дадуть тепло закладам? Хтось запропонував заготовлювати дрова і встановлювати "буржуйки", хтось вважає, що можна збити дітей з кількох груп в одну і підігрівати приміщення електроприладами. Але це небезпечно, бо згорять електродроти, тоді не буде не тільки тепла, а й світла. Але найпростіший вихід — звернутися до батьків, щоб потримали дітей вдома, аж допоки не розпочнеться опалювальний сезон.

Головне, на чому наполягала Олена Балюк, усі доручення занести до протоколу, направити його в усі усюди і контролювати виконання. А керівники підприємств, установ, організацій повинні негайно розробити заходи, передбачити непередбачуване і відзвітувати.

То мова йде лише про перенесення дати початку опалювального сезону чи взагалі тепла не буде? Таке запитання поставила начальник відділу культури і туризму Надія Клокар.

"Початок опалювального сезону переноситься, можливо, на листопад", — відповіла Олена Балюк.


Далі усі присутні послухали доповідь начальника Світловодського МРВ УДСНС України у Кіровоградській області Олександра Сіденка "Про ситуацію, яка склалася на міському сміттєзвалищі та заходи щодо реагування". Коротко про суть справи — звалище горіло, рятувальники його кілька разів гасили, тепер воно димить, чим спричиняє велику шкоду навколишньому середовищу.

Про цю проблему — у наступному матеріалі.
Початок опалювального сезону переноситься
Початок опалювального сезону переноситься
Початок опалювального сезону переноситься
Початок опалювального сезону переноситься
Початок опалювального сезону переноситься
Початок опалювального сезону переноситьсяДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 13.09.2013 | 90 комментарів | 0 публікацій
и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top