Четвер, 21 березня 2019
Спорт

Юні боксери СБК «Легіон» посіли призові місця Новина з фото

Юні боксери СБК «Легіон» посіли призові місця
Сергій Царственний, тренер спортивного боксерського клубу "Легіон" зі Світловодська, 3 березня разом з шістьма вихованцями вирушив на відкритий турнір з боксу у місто Миргород Полтавської області. У турнірі брали участь 150 учасників з міст Полтави, Гадяча, Луганська, Кременчука, Лубен та ін. Результати виступів світловодських дітей тренера задовольнили, адже усі боксери посіли призові місця.


Перші місця вибороли Максим Стенька (27 кг, 2007 р.н.), Даніл Шумило (30 кг, 2009 р.н.), Дмитро Рожко (37 кг, 2008 р.н.) та Денис Рожко (38 кг, 2008 р.н). Друге місце посів Богдан Чемерко (36 кг, 2007 р.н), третє місце виборов Валерій Третяк (40 кг, 2005 р.н). Для двох останніх спортсменів це були другі змагання, тому тренер впевнений, що результати покращаться з досвідом.

"Було приємно чути від суддів, що світловодські легіонівці мають гарний рівень підготовки", — відзначив тренер Сергій Царственний.


Дітям вручили грамоти від федерації боксу міста Миргорода, медалі та призи — боксерський інвентар. Відвідали діти змагання за рахунок батьків.

Зараз юні боксери готуються до наступних змагань.
Юні боксери СБК «Легіон» посіли призові місця
Юні боксери СБК «Легіон» посіли призові місця
Юні боксери СБК «Легіон» посіли призові місцяДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top