Середа, 16 січня 2019
Спорт

Ярослав Бережний поповнив «золотий» фонд світловодського дзюдо Новина з фото

Ярослав Бережний поповнив «золотий» фонд світловодського дзюдо
У суботу, 8 грудня, у Запоріжжі відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо на призи президента Запорізької обласної федерації дзюдо. У змаганнях взяли участь понад 750 бійців 2005-2006 років народження з усіх регіонів України. Свою майстерність на турнірі продемонстрували й вихованці Світловодської КДЮСШ №1 — Ярослав Бережний та Микита Агейченко.

Як нам повідомив тренер Рудольф Матвєєв, організація проведення змагань була на високому рівні. А титул чемпіона виборов Ярослав Бережний, який виступав у вазі 46 кг, де змагалися 32 бійця. Юнак провів 5 боїв, здолав суперників із Запоріжжя, Кривого Рогу, Слов’янська, Дніпра, а у фіналі здобув чисту перемогу над чемпіоном Харкова. Ярославу вручили кубок, медаль, а від Запорізької обласної федерації дзюдо — кімоно.

Цього разу трохи не пощастило нашому землякові Микиті Агейченку. Юнак провів 5 боїв і посів 5 місце. Але зважаючи на те, що у його ваговій категорії змагалося 40 учасників, це доволі вагомий результат.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.