Неділя, 28 квітня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Спорт

Світловодські дзюдоїсти здобули призові місця чемпіонату Полтавської області Новина з фото

Світловодські дзюдоїсти здобули призові місця чемпіонату Полтавської області
17 лютого у Горішніх Плавнях відбувся чемпіонат Полтавської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2011-2012 року народження. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з Полтавської області та запрошені гості зі Світловодська.
^ Реклама ^

Вихованці тренера комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 Рудольфа Матвєєва (директор Василь Мороз) здобули призові місця чемпіонату:
  • І місце — Глєб Гончаренко (вагова категорія 38 кг), Тимофій Кувика (42 кг), Арсеній Желєзнов (64 кг), Дмитро Суржок (55 кг);
  • ІІ місце — Мирослав Тесленко (55 кг);
  • ІІІ місце — Нікіта Качан (+66 кг), Артем Комлик (50 кг), Данило Колесник (46 кг).

"Я задоволений результатами своїх хлопців, вони вдало виступили, продемонстрували характер, — каже Рудольф Матвєєв. — Кожен з чемпіонів виграв по 3-4 сутички. Рухаємося далі!"

22 лютого у Києві відбудеться чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів до 18 років, участь у якому також візьмуть вихованці Рудольфа Михайловича.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.