Вівторок, 21 травня 2019
Відео Спорт

Світловодці на чемпіонаті України з велокросу у Кропивницькому Новина з фото Новина з відео

Світловодці на чемпіонаті України з велокросу у Кропивницькому
27-28 жовтня у Кропивницькому на трасі у Гаю Десантників відбувся чемпіонат України з велокросу. Змагання відбувалися в індивідуальній груповій гонці на 25 км та в естафетній гонці. Цьогоріч учасниками змагань стало 20 команд, серед яких — вихованці КДЮСШ№1 (директор Василь Мороз), тренер Антон Пустовіт.


У першій день відбулася групова гонка, де призові місця завоювали Антон Пустовіт (І місце) та Антон Душенко (ІІ місце). Антон Гладкий на V місці, Андрій Довганюк та Жасмін Шевель — на VІІІ, Акім Шаповал на ХVІІІ, Єгор Тихоненко на ХХV. Таким чином світловодці змогли гарантувати собі місця у першому складі збірної області кожен у своїй віковій категорії.

Наступного дня вихованці КДЮСШ №1 брали участь у командній естафетній гонці. Цей старт для світловодців був більш вдалим. Майже всі у складі збірних команд посіли призові місця: І місця — Антон Гладкий, Жасмін Шевель, Антон Душенко, Антон Пустовіт; ІІ місце — Антон Довганюк; VІ місце — Акім Шаповал, Єгор Тихоненко.

Тренер Антон Пустовіт і команда дякує усім небайдужим, хто допомагав у поїздці на чемпіонат.

Зовсім скоро спортсменів чекають ще два старти: у Кременчуці (чемпіонат у гонці з роздільним стартом та в естафетній гонці) та в Олександрії, які завершать змагальний сезон.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top