Середа, 29 травня 2024

^ Реклама ^
Спорт

Надепічні змагання зі спогадами, які залишаться на все життя Новина з фото

Надепічні змагання зі спогадами, які залишаться на все життя
10-12 березня у Кропивницькому пройшли змагання з велокросу: Другий тур чемпіонату України в індивідуальній гонці та другий етап кубку України в груповій гонці. На цих змаганнях були представленні і учасники зі Світловодська — вихованці КДЮСШ№1 (директор Василь Мороз).
^ Реклама ^

Про перебіг та результати змагань нашому виданню розповів тренер КДЮСШ №1 Антон Пустовіт:

— Це були найекстримальніші змагання за останні 20 років. У день змагань дощ перетворив трасу на ковзанку, а родючий чорнозем став справжнім випробуванням для велосипедів та спортсменів. Бруд міцно забивав колеса та робив велосипед тягарем, який іноді хотілося залишити прямо на дистанції. Навіть найлегші велосипеди у таких умовах важили під 20 кг. А найгірше те, що їх неможливо було котити, через заблоковані колеса. Треба було дочекатися спуску, де можна було хоч якось почати рух та продовжити гонку. Тож всі підйоми доводилося тягнути велосипед на плечах. Часом від втоми біг перетворювався на ходьбу, а деякі учасники від безсилля просто зупинялися.

Перепало на цих змаганнях не лише спортсменам, а і їхнім тренерам та механікам, які між стартами намагалися привести до ладу інвентар, щоб хоча б перші кілометри дистанції спортсмени долали на велосипеді.

У цих складних умовах дітям від 12 років доводилося боротися з суперниками, погодою та велосипедами. Іноді погода перемагала і гонщики сходили з дистанції залишаючи амбіції на високий результат.

Тож, у перший день наші вихованці Анастасія Довганюк та Артем Осадчій закінчили дистанцію на IV та V сходинці у своїх категоріях. Аким Шаповал та Єгор Тихоненко на XIV та XI місце у своїх юніорських категоріях. Антон Пустовіт та Антон Гладкий стали VI та XV серед чоловіків відповідно.

Варто відмітити нашого випускника Андрія Довганюка, який зараз представляє Київ. Під час гонки він загубив туфлю (спеціальне велосипедне взуття), через що частину дистанції довелося долати в шкарпетці. Але це не завадило йому закінчити гонку з другим часом!

МАТЕРІАЛ ЗА ТЕМОЮ: Велосипедист Андрій Довганюк: "Програш мене не зупиняє, а мотивує йти далі"

Це були надепічні змагання зі спогадами, які залишаться на все життя. Найважче було відмивати велосипеди, прати форму та взуття. Втоми від змагання вистачало і без того, проте підготовка до ще одного дня випробувань вимагала дій.

Другий день змагань вселяв в учасників надію, що буде трохи легше. Проте стало ще гірше! Тепер бруд, який підсохнув, налипав до велосипедів ще сильніше, а бігова ділянка подовжилась вдвічі.

Найкмітливіші міняли велосипед під час гонки кожне коло (у таких змаганнях це дозволяється). Проте, все це обмежувалось наявністю керхера та води. Палкою можна було відчистити частину бруду в найпроблемніших місцях, але велосипед чистим від того не ставав.

Другий день свята подарував Анастасії Довганюк та Артему Осадачому VI та XIX сходинку. Для юніорів Акима Шаповала та Єгора Тихоненка — X та XII відповідно. Антон Пустовіт та Антон Гладкий теж погіршили свої результати закінчивши XI та XIII відповідно.

Що ж до Андрія Довганюка, він закріпив свій результат як по місцю у протоколі так і по втраченій туфлі. Так, наступного дня туфля знову була втрачена. Кустарний спосіб ремонту взуття не спрацював, нажаль. ІІ місце у підсумку.

Таким виявився вікенд наших велосипедистів. Дякуємо нашим хлопцям та дівчатам, що зараз боронять Україну за цей шматочок мирного часу (на скільки це можливо в умовах тривог) та позитивні дитячі емоції! Слава Україні!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велобалетмейстер Антон Пустовіт
Надепічні змагання зі спогадами, які залишаться на все життя
Надепічні змагання зі спогадами, які залишаться на все життя
Надепічні змагання зі спогадами, які залишаться на все життя
Надепічні змагання зі спогадами, які залишаться на все життя
Надепічні змагання зі спогадами, які залишаться на все життя
Надепічні змагання зі спогадами, які залишаться на все життя
Надепічні змагання зі спогадами, які залишаться на все життяІнформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top