Субота, 27 квітня 2024

^ Реклама ^
ТОП-новини Відео Спорт

Світловодські велосипедисти готуються до головного старту країни Новина з фото Новина з відео

Світловодські велосипедисти готуються до головного старту країни
7 жовтня у селі Мошориному Суботцівської громади Кропивницького району відбулися Всеукраїнські змагання з велокросу на кубок "Рос-Агро", участь у яких взяли 12 команд (172 спортсмени) з Кіровоградської, Черкаської, Донецької, Полтавської та Дніпропетровської областей.
^ Реклама ^

Світловодськ на цьому турнірі представили вихованці Світловодської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 (директор Василь Мороз, тренер Антон Пустовіт).

Серед юнаків 12-13 років у заїзді на 7 кілометрів переміг Максим Дешевенко. На 20-хвилинній гонці різниця в часі перших трьох місць складала секунди та долі секунд, тож боротьба була по-справжньому запеклою.

Настя Довганюк серед дівчат 14-15 років фінішувала 4-ою (за крок до п'єдестала).

Вперше взяли участь у змаганнях такого рівня Даня Аляпін та Олександр Ранній. Вітаємо з дебютом!

Матвій Дмітрієв, Давід Брюховець, Даніїл Астахов, Антон Гладкий, Аким Соколов, Матвій Непомящій та Артем Осадчий зайняли місця в середині фінішного протоколу. Це гарний досвід та обкатка кросових велосипедів!

Далі на наших спортсменів чекає головний старт країни — чемпіонат України з велокросу, який відбудеться вже наступними вихідними у Кропивницькому. Бажаємо нашим спортсменам вдачі та високих результатів!