П’ятниця, 22 березня 2019
Татьяна Дроздова Влада

Позачергові загальні збори СП ТОВ «Світловодськпобут» скликаються

Позачергові загальні збори СП ТОВ «Світловодськпобут» скликаються
СП ТОВ "Світловодськпобут" на вимогу одного з учасників — ТОВ "Політрейд" скликає позачергові загальні збори 7 серпня о 10:00, що відбудуться на території підприємства.


Директор СП ТОВ "Світловодськпобут" Сергій Московський направив повідомлення на адреси учасників: у Київ "Політрейду" та Світловодській міській раді. У міськвиконкомі лист зареєстрували 13 липня. Вгорі — резолюція міського голови Валентина Козярчука:

Возний О.О., Сапянов Ю.О., Лукинський Ю.Л., Волохов С.О., Чаричанський Я.В., прошу взяти участь.


Про Сапянова з Чаричанським все зрозуміло. Перший з побратимами активно відстоював повернення підприємства до комунальної власності, а сам голова Козярчук потім перекреслив усі їхні напрацювання одним розчерком пера. Начальник юрвідділу виконкому міської ради за контрактом Чаричанський теж має чималий досвід у програванні усіх справ, допоможе програти і цю. Яку саме?

На порядок денний, окрім важливого звіту директора СП ТОВ "Світловодськпобут" за 2017 рік, виноситься поки що незрозуміле питання:

"Внесення змін до складу учасників СП ТОВ "Світловодськпобут".


Тож з якою метою просить міський голова взяти участь у зборах депутатів Лукинського і Волохова, до думки яких він ніколи не прислухається і на зборах має право голоса лише він сам, як представник громади? Гадаю, щоб розділити відповідальність з ними, якщо прийдуть і звинуватити у байдужості, якщо ні. У будь-якому результаті зборів він знайде винних і оголосить про це зі студії кабельного телебачення...

З гарною пропозицією з цього приводу виступила Людмила Павловська, голова ГО "Гроза". Сьогодні вона запропонувала Валентину Козярчуку організувати он-лайн трансляцію зі зборів.

— Тоді всі ми побачимо, як розумно і виважено ставиться міський голова і його команда (Возний, Чаричанський, Сапянов у цьому випадку) до обстоювання інтересів громади, — вважає громадська активістка.


Позачергові загальні збори СП ТОВ «Світловодськпобут» скликаютьсяДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top