Субота, 27 лютого 2021
ТОП-новини Події

СП ТОВ «Світловодськпобут» на 100% залишається у власності фізичної особи Новина з фото

СП ТОВ «Світловодськпобут» на 100% залишається у власності фізичної особи
Верховний суд скасував рішення попередніх судів. Тож реєстраційні дії державного реєстратора, після яких 50% підприємства, що раніше належали міській раді, перейшли у власність Олександра Яременка, не скасовані.


Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду, розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргуспільного підприємства-товариства з обмеженою відповідальністю "Світловодськпобут" на постановуЦентрального апеляційного господарського суду від 12.10.2020 р. та на рішеннягосподарського суду Кіровоградської області від 20.11.201р 9 за позовом першого заступника керівникаЗнам`янської місцевої прокуратури в інтересах держави, уповноваженим органом якої виступає Світловодська міська рада, до Державного реєстратора Новгородківської селищної ради Новгородківського району Кіровоградської області – Желєкової Оксани Миколаївни та інших двох осіб провизнання протиправною та скасування реєстраційної дії, 4 лютого ухвалив рішення на користь СП ТОВ "Світловодськпобут".

Пам’ятаєте цю історію? 100% СП ТОВ "Світловодськпобут" стало власністю фізичної особи Яременка Олександра Сергійовича. Потім міська влада це оскаржувала в судах… І ось Верховний Суд своєю постановою від 4 лютого ухвалив:

"Касаційну скаргу спільного підприємства-товариства з обмеженою відповідальністю "Світловодськпобут" задовольнити.

Рішення господарського суду Кіровоградської області від 20.11.2019 та постанову Центрального апеляційного господарського суду від 12.10.2020 у справі №912/2509/19 скасувати.

Справу №912/2509/19 направити на новий розгляд до господарського суду Кіровоградської області.

Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає".


Ми звернулися за коментарем до колишнього першого заступника Знам’янської місцевої прокуратури Володимира Рубана. Ось що він повідомив:

"Спір по суті на даний час не вирішено, тому стверджувати, що хтось власник на 100% зарано. Незабаром буде проведено новий судовий розгляд справи, спочатку в господарському суді Кіровоградської області".


Адвокат Іван Летюка на наше прохання прокоментував рішення таким чином:

"Поки страшного нічого немає. Рішення скасували, а справу повернули до суду першої інстанції для повторного розгляду".


Що ж тепер повинна робити міська влада?

"Відстоювати інтереси громади в суді", –­­ вважає Іван Летюка.


Повний текст рішення тут.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top