Понеділок, 09 грудня 2019
Наші вітання

З великим державним святом – Днем захисника України – вітаю жителів Кіровоградщини!

З великим державним святом – Днем захисника України  –  вітаю жителів Кіровоградщини!

Дорогі жителі Кіровоградщини! Шановні наші воїни-захисники та ветерани!
Щиро вітаю вас з великим державним святом – Днем захисника України, яке ми відзначаємо водночас із християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.


Цей день символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників нашої держави, які здобували і відстоювали її свободу – від княжих дружинників Київської Русі - України до наших сучасників героїв АТО. Незалежність України виборювали і славні січовики-запорожці кілька сторіч тому, і в часи Української революції 1917 – 1921 років, і фронтовики, які боролися проти окупантів у лавах Червоної армії.

Вшануймо воїнів Української повстанської армії, 75-ччя створення якої відзначаємо у цьому році. Ця підпільна народна армія чинила опір як нацистам, так і російському імперіалізму.

Боротьба за нашу державність триває і сьогодні. Десятки тисяч військовослужбовців героїчно, ціною власного здоров'я і життя, відстоюють наше право на свободу і мир на Сході України з російським агресором.

Висловлюю вдячність та глибоку повагу як воїнам-сучасникам, так і ветеранам воєн і визвольних рухів минулого століття. Вірю в нашу перемогу, запорукою якої є українська армія та самовідданість і патріотизм наших військовослужбовців.

Зичу усім миру, здоров'я, радості і добра!

Слава Україні і її героям-захисникам!


З повагою
Сергій Кузьменко, голова обласної
державної адміністраціїДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top