Четвер, 20 липня 2017
Культура

Бібліотека — мудрість книг і щедрість серця! Новина з фото

Бібліотека — мудрість книг і щедрість серця!
Є дати та події в історії нашого міста, які є визначними. До таких дат можна сміливо віднести 60-річчя Світловодської центральної міської бібліотеки, яке цього року ми відзначатимемо 18 травня.
Ювілей – добра нагода, щоб підвести підсумки минулого, дати оцінку сьогодення і поринути в майбутнє.

Світловодська центральна міська бібліотека завжди займала почесне місце у культурному та духовному розвитку нашого міста. Її історія бере свій початок ще з XX століття, а саме з 1957 року, коли головна бібліотека Світловодська з книжковим фондом 2536 примірників вперше відкрила свої двері у новозбудованому місті гідробудівників. Її історія насичена цікавими сторінками, зустрічами та надбаннями.

Спочатку бібліотека була розташована у приміщенні по вул. Єгорова, 13, а сьогодні своє 60-річчя вона відзначає в приміщенні по вул. Приморська, 54, куди переїхала у 1977 році. Міцніла матеріально – технічна база нового закладу, зростала бібліотека. Кількість читачів збільшувалась, а разом з тим збільшувались і обсяги бібліотечної роботи.

Відтоді промайнуло 60 довгих років. Зараз це головна бібліотека Світловодська з читальним залом та абонементом, кафедрою для юнацтва та дитячою зоною, Інформаційно-ресурсним центром, методичним відділом для всіх бібліотек міста та чисельними читацькими об’єднаннями, клубами за інтересами. За цей час Центральна міська бібліотека трансформувалася у сучасний інформаційний центр громади, обладнаний новітнім комп’ютерним обладнанням, підключеним до всесвітньої мережі Інтернет. На сьогодні бібліотечний фонд налічує більше 65 тисяч примірників, серед яких є чимало рідкісних, старовинних та дорогоцінних книг, цікавих подарунків з автографами авторів, підбірок періодичних видань. Бібліотека надає довідки та інформації з будь-якої галузі знань, задовольняє найвимогливіші запити постійних користувачів та відвідувачів книгозбірні. Вагомий та багатосторонній її внесок на допомогу освіті та вихованню, створенні умов для розвитку інтересів, вирішенню багатьох довідкових, правових, соціальних, юридичних та комерційних питань жителів громади.

Нині центральна міська бібліотека – одна з провідних освітніх, інформаційних і культурно-просвітницьких установ не тільки міста, а й області і навіть країни. Участь в Всеукраїнських та Міжнародних акціях, дослідженнях, проектах та конкурсах принесла їй заслужене визнання. Для жителів міста це і депозитарій краєзнавчих матеріалів, і методичний та координаційний центр для всіх бібліотек, центр одержання інформації, цікавого спілкування та змістовного дозвілля.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге
 • Вова Корд 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Вова Корд-фото
  Разочарую - не продали и не пропили.
  Примус отозвали в славный город Кропивницкий, бо им там, видите ли, не хватает.
  А жипер хорош... Особенно тем, что по паспорту кушает 2 литра на сотню и от розетки заряжается
 • amigo 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  amigo-фото
  а граждане полицаи не проинформировали куда делся предыдущий подарок по киотскому протоколу, а именно гибридный приус?
 • Bzik 14 липня 2017
  Політичний тиск і юридична безграмотність 1
  Bzik-фото
  ))) Не палитесь нисколько...
 • Засранетц 12 липня 2017
  Состава преступления в деле Олеся Довгого нет - эксперт 1
  Засранетц-фото
  Вчерашнее представление в Раде - это цирк для нищих wink Из шести персонажей, сняли неприкосновенность и разрешили возбуждать дело, только на одного, где дело заведомо бесперспективное. Короче, "боротьба с коррупцией" так и осталась одноногой лошадкой (и то хромой). Ну и предъява САП Юре-прокурору за неуплату налогов - как выход на бис всех клоунов сразу! Занавес! Тиллерсон и Солтенгберг уехали, цирк на этом и закончился wink Хотя, возможны всплески тухлого креатива во время проведения саммита Украина-ЕС, который начнется послезавтра. И то, сомнительно, ибо мероприятие чисто протокольное.
 • Вова Корд 12 липня 2017
  Рятуючи Палац культури… 4
  Вова Корд-фото
  Эээ!.. Погодите! Не надо ничего делать - это ж готовые декорации к фильму про постапокалипсис. Нужно просто позвонить Спилбергу, он приедет, снимет кино, а на вырученные от этого деньги хватит эту рухлядь снести и с нуля всё построить :)
 • Zelik 10 липня 2017
  Рятуючи Палац культури… 4
  Zelik-фото
  А как же продавать гор. администрацию, там же не пойми кто теперь владелец

Top