Четвер, 18 липня 2024

^ Реклама ^
Освіта

Ярослав Сичевський — учасник ХVІ Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2020» Новина з фото

Ярослав Сичевський — учасник ХVІ Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2020»
Цьогоріч у цікаві книжкові мандри вирушили учні 6-7 класів, найактивніші читачі світловодських бібліотек. Серед них і учень 6-Б класу НВК №4 Ярослав Сичевський. Нещодавно в центральній міській бібліотеці відбулося вручення Ярославу сертифікату за участь у ІІІ (обласному) етапі конкурсу та заохочувальний приз.
^ Реклама ^

"Цей конкурс не просто всеукраїнський, він глобальний. Він покликаний не тільки дати можливість юним книгоманам продемонструвати свою ерудицію і знання, а й найголовніше — показати важливість книги для сучасної людини", — наголосила директорка Світловодської ЦМБС Тетяна Головачова.


Кураторка конкурсу "Книгоманія 2020" у Світловодську Наталя Підгірна подякувала Ярославу за активну участь, побажала творчих успіхів та зазначила, що українська молодь вміє читати, вміє розуміти та робити правильні висновки з прочитаного.

Основна ідея таких конкурсів — популяризація читання та розвиток творчості, тож провідна бібліотекарка бібліотеки – філії №8, на базі якої проходив ІІ етап конкурсу, запропонувала Ярославу взяти участь і в інших, не менш цікавих конкурсах.

Запрошуємо всіх охочих талановитих учнів шкіл долучитися до участі у Всеукраїнському конкурсі "Лідер читання", Міжнародному дитячому конкурсі-єднанні "На одній хвилі", Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі "Творчі канікули". Переможці отримають сертифікати та подарунки від організаторів. З умовами зазначених конкурсів ви можете ознайомитися у бібліотеках міста та на сайті обласної бібліотеки для дітей ім. Шевченка.
  • Нравится
  • 1


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top