Неділя, 20 серпня 2017
ТОП-новини Кримінал

Нерест — браконьєри активізуються Новина з фото

Нерест — браконьєри активізуються
І ні штрафи до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, ні обмеження волі до трьох років — найзавзятіших рибалок не лякають. Чи то на особисту вдачу розраховують, чи на підтримку посадовців…
От і сьогодні, 21 квітня, вночі чергова частина міського відділу поліції зареєструвала повідомлення від невідомих осіб про те, що у Цибульницькій затоці люди займаються незаконним виловом риби.

Начальник відділу поліції Андрій Гулий негайно сформував групу, запросив до її складу представників екологічної інспекції. Група виїхала на місце злочинного промислу. Виявили 5 сіток, рибу цінних порід, але самих рибалок затримати не вдалося.

Ми побували на березі Дніпра, побачили на власні очі ті сітки і рибу, що доправили з-під Золотарівки, поспілкувалися з правоохоронцями: начальником сектору превенції (так називається колишнє відділення дільничних) патрульної поліції Сергієм Гавриленком, дільничними офіцерами Максимом Хоменком та Максимом Пащенком, державним екологічним інспектором Костянтином Рибачуком та начальником відділу поліції Андрієм Гулим. Вони розповіли про непросту операцію, яку дуже ускладнила негода.

Сергій Гавриленко, зокрема, сказав:
"Ми діємо у відповідності до плану оперативних заходів, виявляємо людей, які займаються незаконним рибним промислом під час нересту. Залучаємо Держибоохорону, екологів, СБУ. Заборонені знаряддя лову вилучаємо, вони зберігаються у відділі на час слідства, рибу також здаємо за відповідним документом на зберігання."


Андрій Гулий додав:
"Нещодавно у Світловодській РДА відбулася нарада щодо протидії незаконному вилову риби. Провів її перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко. Він наголосив на необхідності проведення спільних дій всіма правоохоронними органами. Через кілька днів голова РДА Сергій Твердовський зібрав представників поліції, Кіровоградрибохорони, Державної екологічної інспекції, СБУ на Кременчуцькій ГЕС, де ми розробили план спільних дій на 2017 рік. За цим планом і працюємо. Результати вже є."
Нерест — браконьєри активізуються
Нерест — браконьєри активізуються
Нерест — браконьєри активізуються
Нерест — браконьєри активізуються
Нерест — браконьєри активізуються
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 22.04.2017 | 1 комментар | 0 публікацій
"Нерест — браконьєри активізуються" Всім добре відомо в Світловодську, що човен на фото належить Ковніру Івану в минулому інспектору Кіровоградрибоохорони, якого не так і давно спіймали на гарячому з електовудкою та рибою, з інспекції вигнали з ганьбою, тепер він добровільно "допомогає" як і раніше особисто Ціленко, і сітки належать йому так, як люди бачили, що саме на цьому човні їх він ставив !!! Навіщо ця зрада ???, пояснюємо, це спроби будь-яким шляхом не виключаючи показових провокацій і маячні, як і в цьому випадку, з мріями повернення теріторії, яку підпорядкували в іншу область, з боку осіб, які тривалий час "кришували" і займались браконьєрством, але тепер їм дуже заважають добросовісні працівники Черкасирибоохорони, але ми сподіваємось, що ці хлопці вам красти не дадуть, та знищать старуі гнилу рибоохорону корупційну систему, яка, ще й досі процвітає в Кіровоградрибоохороні!!! була непогана зі змістом стаття "одни и те же на манеже!" окрім тепер господаря човна Ковніра !!! http://pobut.pobut.pobut.dle.svetlovods
k.com.ua/4363-gr.html
 • Не нравится
 • +9
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top