Середа, 29 березня 2017
ТОП-новини Влада

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся» Новина з фото

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся»
Засідання виконкомівської комісії, яка курує пасажирські перевезення у Світловодську, відбулося учора, 16 березня, у кабінеті першої заступниці міського голови Олени Балюк та за її головування.
Розпочали із розгляду скарг від громадян, пасажирські права яких у той чи інший спосіб ущемили перевізники. Зачитувала ці скарги начальниця управління економіки Марія Дмитренко. Так, одна громадяночка скаржилася на одного "маршрутника" 23-го автобусу, який проігнорував її прохання зупинитись "на вимогу" на вулиці Миру. На що присутній на засіданні директор ВАТ "Світловодське АТП №13507" Юрій Богдан зауважив: для того, щоб транспорт міг зупинятися на цьому місці необхідно погодження з ДАІ (чи, як там воно зараз називається) — аби водій, не боячись бути оштрафованим, міг безперешкодно зупинятися для висадки-посадки пасажирів. Наступна скарга стосувалася ВАТ "Світ-Автолеґіон", один з шоферів (Маршрут №2А) якого відмов у безкоштовному проїзді дитині попри пред’явлення нею посвідчення, що вона з багатодітної родини… У кожній нашій "маршрутці", відповів на це директор цього автопідприємства Володимир Сєрґєєв, передбачено лиш по одному пільговому місцю, компенсацію за обслуговування яких, між іншим, перевізники не отримують ані з міського, ані з державного бюджетів (типа, возимо на чисто благодійницьких засадах). Тож, можливо, тій дитині було відмовлено через те, що оте єдине місце вже було зайняте.

Крім цього, він навів приклад однієї багатодітної родини з трьох дітей, яка після 18-річчя старшої дитини перестала вважатися багатодітною. Але двійко молодших діток продовжували користуватися правом пільгового проїзду, пред’являючи, фактично, вже не дійсні посвідчення своєї "багатодітності". Тому, підсумував перевізник, він дав команду своїм водіям переписувати (чи фотографувати на свої ґаджети) дані посвідчень, що їм пред’являють — аби потім звіряти їхні дані в органах соцзахисту…

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся»

Я все розумію, зробила спробу достукатись до суворих перевізницьких сердець віце-мер, але ж давайте проявляти більше людяності, не відмовляючи діткам прохолодної пори у проїзді.

Всі інші скарги, а їх, за словами Дмитренко, надійшло останнім часом понад десятка, стосувалися перевізника Віктора Макарова, який очолює однойменне ФОП: його 24-і "маршрутки" і не зупиняються, і від маршруту ухиляються, всіляко його скорочуючи, і графіку руху не дотримуються через що переповненими їздять… Зачитуваний "присуд" пані Марія доповнила актом перевірки, який проводило нещодавно обласне управління Укртрансбезпеки, яке виявляло також чимало порушень у цього перевізника, який, нагадаємо, серед інших трьох "собі подібних" возив єдиним своїм міським маршрутом (№24) пасажирів не за 4,50 — як то постановив виконком наприкінці лютого, а дешевше — за 4 гривні.

…Невідомо, що і кому хотів довести цим великодушним своїм вчинком Макаров, але і наступне питання, яке було розглянуте комісією, стосувалося саме цього маршруту, від обслуговування якого пан Віктор… відмовляється — заяву від нього на адресу "білого дому" про такі наміри і зачитала головна економістка. Мотивує її (заяву) ФОП тим, що вкрай занизька якість доріг не дозволяє йому надавати якісно свої перевізницькі послуги. Почувши таку невтішну новину, комісії лишилось лиш взяти її до відома, адже подібне питання є компетенцією виконавчого комітету.

"На жаль, Віктор Анатолійович зараз тут не присутній, але, все одно, ми будемо ще з ним спілкуватися", – не без суму у голосі, підсумувала Балюк.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • llarus Сьогодні, 09:54
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  llarus-фото
  До цього часу всі градоначальники міста намагалися його зробити чистіше, може у когось і не виходило, але такого "срачу" навесні 2017 місто ще не бачило. І дивлячись на це одна організація, яка надає нам струм, обрізавши дерева під стовбами нагло за.рало всі двори в районі Площі навіть за собою не прибравши. Що свідчить про "повагу" організації до мешканців та влади.
 • Filya14 27 березня 2017
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  Filya14-фото
  А как же невиданные до сих пор доходы в местный бюджет????
 • ew2gi 27 березня 2017
  АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске (РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!) 1
  ew2gi-фото
  Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
 • Засранетц 22 березня 2017
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц 22 березня 2017
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler 22 березня 2017
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!

Top