Понеділок, 26 червня 2017
ТОП-новини Влада

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся» Новина з фото

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся»
Засідання виконкомівської комісії, яка курує пасажирські перевезення у Світловодську, відбулося учора, 16 березня, у кабінеті першої заступниці міського голови Олени Балюк та за її головування.
Розпочали із розгляду скарг від громадян, пасажирські права яких у той чи інший спосіб ущемили перевізники. Зачитувала ці скарги начальниця управління економіки Марія Дмитренко. Так, одна громадяночка скаржилася на одного "маршрутника" 23-го автобусу, який проігнорував її прохання зупинитись "на вимогу" на вулиці Миру. На що присутній на засіданні директор ВАТ "Світловодське АТП №13507" Юрій Богдан зауважив: для того, щоб транспорт міг зупинятися на цьому місці необхідно погодження з ДАІ (чи, як там воно зараз називається) — аби водій, не боячись бути оштрафованим, міг безперешкодно зупинятися для висадки-посадки пасажирів. Наступна скарга стосувалася ВАТ "Світ-Автолеґіон", один з шоферів (Маршрут №2А) якого відмов у безкоштовному проїзді дитині попри пред’явлення нею посвідчення, що вона з багатодітної родини… У кожній нашій "маршрутці", відповів на це директор цього автопідприємства Володимир Сєрґєєв, передбачено лиш по одному пільговому місцю, компенсацію за обслуговування яких, між іншим, перевізники не отримують ані з міського, ані з державного бюджетів (типа, возимо на чисто благодійницьких засадах). Тож, можливо, тій дитині було відмовлено через те, що оте єдине місце вже було зайняте.

Крім цього, він навів приклад однієї багатодітної родини з трьох дітей, яка після 18-річчя старшої дитини перестала вважатися багатодітною. Але двійко молодших діток продовжували користуватися правом пільгового проїзду, пред’являючи, фактично, вже не дійсні посвідчення своєї "багатодітності". Тому, підсумував перевізник, він дав команду своїм водіям переписувати (чи фотографувати на свої ґаджети) дані посвідчень, що їм пред’являють — аби потім звіряти їхні дані в органах соцзахисту…

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся»

Я все розумію, зробила спробу достукатись до суворих перевізницьких сердець віце-мер, але ж давайте проявляти більше людяності, не відмовляючи діткам прохолодної пори у проїзді.

Всі інші скарги, а їх, за словами Дмитренко, надійшло останнім часом понад десятка, стосувалися перевізника Віктора Макарова, який очолює однойменне ФОП: його 24-і "маршрутки" і не зупиняються, і від маршруту ухиляються, всіляко його скорочуючи, і графіку руху не дотримуються через що переповненими їздять… Зачитуваний "присуд" пані Марія доповнила актом перевірки, який проводило нещодавно обласне управління Укртрансбезпеки, яке виявляло також чимало порушень у цього перевізника, який, нагадаємо, серед інших трьох "собі подібних" возив єдиним своїм міським маршрутом (№24) пасажирів не за 4,50 — як то постановив виконком наприкінці лютого, а дешевше — за 4 гривні.

…Невідомо, що і кому хотів довести цим великодушним своїм вчинком Макаров, але і наступне питання, яке було розглянуте комісією, стосувалося саме цього маршруту, від обслуговування якого пан Віктор… відмовляється — заяву від нього на адресу "білого дому" про такі наміри і зачитала головна економістка. Мотивує її (заяву) ФОП тим, що вкрай занизька якість доріг не дозволяє йому надавати якісно свої перевізницькі послуги. Почувши таку невтішну новину, комісії лишилось лиш взяти її до відома, адже подібне питання є компетенцією виконавчого комітету.

"На жаль, Віктор Анатолійович зараз тут не присутній, але, все одно, ми будемо ще з ним спілкуватися", – не без суму у голосі, підсумувала Балюк.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  Засранетц-фото
  андріс, нацизм и национализм - это одна и та же говнина, обернутая в разную обертку. Фанаты этих идей, по сути - говноеды. Никто из них в истории не выжил. Это суровая правда бытия. Такие дела.
 • андріс 24 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  андріс-фото
  vishnewsky.costia у відповідь на ваш коментрарій можу тільки вам поспівчувати. Прикро що ви вважаете патріотів які пішли захищати свою батьківщіну від зовнішнього агресора та волонтерів "наци" хоча я впевнет навіть незнєте навіть значення цього слова. Виключно для підняття рівня вашої освіти "Що таке нацизм і націоналізм
  Нацизм – політична ідеологія націонал-соціалізму, де соціалістичне устрій держави і суспільства тісно переплетено з націоналістичними ідеями. Це дозволяє проповідувати перевага одного народу над іншими, обгрунтовувати расову дискримінацію та етнічні війни. Найважливіші атрибути такої ідеології – тоталітаризм, відмова від ринкової економіки, введення загальної військової повинності, атмосфери тотальної нетерпимості та однодумності.

  Націоналізм – політична течія, найважливішим принципом якого є захист нації і першорядне додержання її інтересів. При цьому народ може бути сформований як за принципом «однієї крові», так і за принципом «однієї землі», «однієї віри». Політична ідеологія стійко захищає інтереси нації, проте не завжди проповідує її перевагу над іншими народами.

  Різниця між нацизмом і націоналізмом
  Здоровий націоналізм дозволяє ідентифікувати етнічну чи соціальну групу на тлі інших, дотримати її інтереси, організувати ефективне управління. Нацизм агресивніший, в його плани входить широке поширення однієї біологічної групи, яка нібито володіє перевагою над іншими. Етнічне досконалість одного народу дає йому «право» гнобити інші, аж до повного їх знищення.

  Націоналізм більш терпимо ставиться до представників інших народів. Крім того, він може бути сформований за територіальним (США) або релігійною (ісламістські держави) принципом. Націоналізм не завжди суперечить ринковій економіці, свободі слова і вільнодумства. Він цілком здатний впоратися з конструктивною критикою і вклинитися в правове поле. Націонал-соціалізм – це ідеологія тоталітарної держави, де не може бути й мови про особисту свободу.

  відмінність нацизму від націоналізму полягає в наступному:
  Визначення етносу. Нацизм ставить в основу біологічне походження, а націоналізм – ще й єдність поглядів, релігію.
  Ставлення до інших народів. Націоналізм більш-менш терпимо ставиться до чужих етносів, однак не прагне до злиття з ними. Нацизм несе расову дискримінацію, ідею перевага одного народу над іншими.
  Державний устрій. Націоналізм може проявлятися в будь-яких політичних формах: від демократії до авторитаризму, нацизм – завжди тоталітарен і прагне до знищення інших партій."
  А стосовно нападу начали "освобождать" "для расы господ нашу землю" то подивіться ось це https://www.radiosvoboda.org/a/28476186
  .html .
  А взагалі більше читайте на розмірковуйте, та меньше дивіться "Киселев ТВ"
 • Zelik 23 червня 2017
  Наші футболісти — чемпіони! 1
  Zelik-фото
  МОЛОДЦЫ!!! настоящие чемпионы!! тренерам респект!!!
 • vishnewsky.costia 23 червня 2017
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 3
  vishnewsky.costia-фото
  Когда ещё на сайте может появится статья про современных наци, как не в день, когда 76 лет назад, их идейные вдохновители начали "освобождать" для расы господ нашу землю.
  Совпадение? — Не думаю! ))))
 • val.dolgorukov 19 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  val.dolgorukov-фото
  Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • editor 16 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  editor-фото
  Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
  Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Засранетц 15 червня 2017
  У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» 1
  Засранетц-фото
  Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Засранетц 13 червня 2017
  "А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня 1
  Засранетц-фото
  Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

  Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

  Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Bzik 13 червня 2017
  АФИША: Первый OPEN AIR 2017 1
  Bzik-фото
  А что такое SHOOW? Light show, bass SHOOW и т.п.? Шоу что-ли? Ну тогда это пишется немножко по-другому )))))
 • editor 12 червня 2017
  «Перцівка» для голови планово-бюджетної комісії 1
  editor-фото
  Готуємося до чергової сесії? Каменюка у двері, побиті вікна, попередження про долю малої дитини у разі чого - таке вже було. Перцем в очі - вперше. Але найманець не впорався із завданням, мабуть, тремтіли руки і боліли ноги (ймовірно, "ломка"). Чи буде дубль №2?

Top