Субота, 22 липня 2017
ТОП-новини Влада

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся» Новина з фото

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся»
Засідання виконкомівської комісії, яка курує пасажирські перевезення у Світловодську, відбулося учора, 16 березня, у кабінеті першої заступниці міського голови Олени Балюк та за її головування.
Розпочали із розгляду скарг від громадян, пасажирські права яких у той чи інший спосіб ущемили перевізники. Зачитувала ці скарги начальниця управління економіки Марія Дмитренко. Так, одна громадяночка скаржилася на одного "маршрутника" 23-го автобусу, який проігнорував її прохання зупинитись "на вимогу" на вулиці Миру. На що присутній на засіданні директор ВАТ "Світловодське АТП №13507" Юрій Богдан зауважив: для того, щоб транспорт міг зупинятися на цьому місці необхідно погодження з ДАІ (чи, як там воно зараз називається) — аби водій, не боячись бути оштрафованим, міг безперешкодно зупинятися для висадки-посадки пасажирів. Наступна скарга стосувалася ВАТ "Світ-Автолеґіон", один з шоферів (Маршрут №2А) якого відмов у безкоштовному проїзді дитині попри пред’явлення нею посвідчення, що вона з багатодітної родини… У кожній нашій "маршрутці", відповів на це директор цього автопідприємства Володимир Сєрґєєв, передбачено лиш по одному пільговому місцю, компенсацію за обслуговування яких, між іншим, перевізники не отримують ані з міського, ані з державного бюджетів (типа, возимо на чисто благодійницьких засадах). Тож, можливо, тій дитині було відмовлено через те, що оте єдине місце вже було зайняте.

Крім цього, він навів приклад однієї багатодітної родини з трьох дітей, яка після 18-річчя старшої дитини перестала вважатися багатодітною. Але двійко молодших діток продовжували користуватися правом пільгового проїзду, пред’являючи, фактично, вже не дійсні посвідчення своєї "багатодітності". Тому, підсумував перевізник, він дав команду своїм водіям переписувати (чи фотографувати на свої ґаджети) дані посвідчень, що їм пред’являють — аби потім звіряти їхні дані в органах соцзахисту…

Один із міських перевізників — через дороги — «здувся»

Я все розумію, зробила спробу достукатись до суворих перевізницьких сердець віце-мер, але ж давайте проявляти більше людяності, не відмовляючи діткам прохолодної пори у проїзді.

Всі інші скарги, а їх, за словами Дмитренко, надійшло останнім часом понад десятка, стосувалися перевізника Віктора Макарова, який очолює однойменне ФОП: його 24-і "маршрутки" і не зупиняються, і від маршруту ухиляються, всіляко його скорочуючи, і графіку руху не дотримуються через що переповненими їздять… Зачитуваний "присуд" пані Марія доповнила актом перевірки, який проводило нещодавно обласне управління Укртрансбезпеки, яке виявляло також чимало порушень у цього перевізника, який, нагадаємо, серед інших трьох "собі подібних" возив єдиним своїм міським маршрутом (№24) пасажирів не за 4,50 — як то постановив виконком наприкінці лютого, а дешевше — за 4 гривні.

…Невідомо, що і кому хотів довести цим великодушним своїм вчинком Макаров, але і наступне питання, яке було розглянуте комісією, стосувалося саме цього маршруту, від обслуговування якого пан Віктор… відмовляється — заяву від нього на адресу "білого дому" про такі наміри і зачитала головна економістка. Мотивує її (заяву) ФОП тим, що вкрай занизька якість доріг не дозволяє йому надавати якісно свої перевізницькі послуги. Почувши таку невтішну новину, комісії лишилось лиш взяти її до відома, адже подібне питання є компетенцією виконавчого комітету.

"На жаль, Віктор Анатолійович зараз тут не присутній, але, все одно, ми будемо ще з ним спілкуватися", – не без суму у голосі, підсумувала Балюк.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Интеллигентный человек Вчора, 21:52
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 3
  Интеллигентный человек-фото
  Оксана, такими комментариями мы ЗДЕСЬ ПРОЯСНЯЕМ СИТУАЦИЮ, чтобы люди знали на что и КОМУ они жертвуют свои средства. И теперь, когда люди почитают эти строки и (в том числе ваши комментарии ) думаю помощи будет гораздо больше, чем если бы их не было..
  Дисскусии и обсуждения могут быть весьма полезны, уважаемые дамы,поэтому иногда лучше говорить чем молчать.. Понятно это?
 • Интеллигентный человек Вчора, 16:25
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 3
  Интеллигентный человек-фото
  Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни? Извините.
 • Интеллигентный человек Вчора, 16:09
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 3
  Интеллигентный человек-фото
  Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: Родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни?
  Извините за вопрос.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге
 • Вова Корд 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  Вова Корд-фото
  Разочарую - не продали и не пропили.
  Примус отозвали в славный город Кропивницкий, бо им там, видите ли, не хватает.
  А жипер хорош... Особенно тем, что по паспорту кушает 2 литра на сотню и от розетки заряжается
 • amigo 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 5
  amigo-фото
  а граждане полицаи не проинформировали куда делся предыдущий подарок по киотскому протоколу, а именно гибридный приус?
 • Bzik 14 липня 2017
  Політичний тиск і юридична безграмотність 1
  Bzik-фото
  ))) Не палитесь нисколько...

Top