Понеділок, 27 березня 2017
Влада

Мер не буде давати оцінки прийнятим перевізниками рішень, бо то не його компетенція… Новина з фото

Мер не буде давати оцінки прийнятим перевізниками рішень, бо то не його компетенція…
Не секрет, що цього понеділка на щопонеділковій (даруйте за тавтологію) традиційній нараді у градоначальника, багато-хто очікував, що її питанням №1 стануть "регулярні спеціальні перевезення" по місту* за 5 гривень замість 3,50. Та нічого-такого не сталося…
Як завжди, рівно о 8-й ранку, у кабінеті міського голови Валентина Козярчука та за його головуванням розпочалася традиційна що-понеділкова нарада, на якій керівники служб та підрозділів, відповідальних за життєдіяльність Світловодська, звітують про те, що коїться в очолюваних ними службах та підрозділах.

Розпочали з фінансів… Начальник фінуправління Наталя Яременко констатувала про те, що збільшення "мінімалки" привнесло суттєву проблему із фінансуванням бюджетних установ — не вистачає, щось близько 25 мільйонів гривень. Тут, підкреслила фінансистка, треба чекати і на перевиконання міського бюджету, і на стабілізаційну дотацію із бюджету державного. Та коментар Козарчука оптимізму аж ніяк не додав: держава і вартість енергоносіїв збільшує, і від частини своїх бюджетно-фінансових зобов’язань відмовляється. Тож, у цьому зв’язку, він вкотре закликав керівників усіх "білодомівських" підрозділів не шикувати на бюджетні грошики.

Натоміть в. о. начальника Держпродспоживслужби (колишня санепідстанція) Тетяна Кривошея потішила інформацією, що грип та інша респіраторно-вірусна напасть відступає — за минулий тиждень кількість захворілих цими недугами, у порівнянні з позаминулим тижнем, скоротилася на 120 людей.

А от головлікар Світловодської ЦРЛ Юрій Котенко (а також головлікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Шумейко) заслужили, взагалі, оплесків — пан Валентин розпочав, інші підхопили — за зайняте друге місце серед закладів здоровохорони Кіровоградської області за результатами ефективної роботи.

Не оминув похвали (включно з оплесками) і начальник управління освіти Геннадій Френкель: 11-класник 7-ї школи Богдан Котенко (племінник Юрія Котенка) на обласній олімпіаді з інформатики у Кропивницькому здобув перше місце. Тепер вже на Всеукраїнській олімпіаді у Києві хлопчина представлятиме і місто наше, і область… На схвальну репліку градоначальника заслужила і мати Богдана, в.о. начальника управління соцзахисту Ірина Котенко… Козярчук, який нещодавно там побував особисто, відмітив звитяжну роботу нечисельного колективу УСЗН, якому доводиться обслуговувати мешканців міста, 90% яких підтримується "на плаву" житлово-комунальними субсидіями — що, за його словами, є дуже і дуже ненормально. А ще мер звернув увагу на те, що оцю свою копітку роботу працівники управління здійснюють у не вельми сприятливих умовах — пообіцявши докласти зусиль аби найближчим часом приміщення УСЗН було належно відремонтовано.

Мер не буде давати оцінки прийнятим перевізниками рішень, бо то не його компетенція…

Ну, а далі начальство з різних служб і управлінь, коли черга до них доходила, стандартно відповідали: у робочому порядку. …Схоже, що такий "робочий порядок" простежується і довкола неочікуваного (з неділі, 12 лютого) здорожчання вартості пасажироперевезень по місту. Секретар міськради Юрій Сапянов на цій нараді все допитувався у чиновників, які, в тій чи іншій мірі, мають приналежність до перевізницької сфери — мов, чи "били вони у набат" з цього приводу, аж поки не "нарвався" на відверту відповідь самого градоначальника:

"Я не буду давати оцінки їхнім (перевізників, прим. авт.) прийнятим рішенням. Але те, що виконком, від якого залежить правове прийняття подібних рішень, три рази не збирався напередодні — то це параліч виконавчої влади у місті. На жаль. 16 лютого у нас сесія — сподіваюсь, ми приймемо певні рішення".


А на завершення засідання, у фойє адмінбудинку на першому поверсі того ж таки Сапянова "атакували" три жіночки. Ні, не з приводу перевезень… Вони, а за ними — і інші штукатури, маляри тощо, які займалися вкрай невдалим капремонтом інфекційного відділення — і досі не можуть отримати обіцяної зарплати за свою роботу, бо заплатили лишень половину. А щодо іншої половини, бідкалися робітниці, то вони відчувають себе м’ячем, який футболісти у вигляді замовника (УЖКГ) і субпідрядника (тутешня фірма "Норд"), пасують один одному. Втомлені від безрезультатності цього "копання", обділені пригрозили звернутися до нардепа Олеся Довгого. На що дещо сполохані "гравці" пообіцяли виплатити заборгованість. Та "м’яч" сумнівається у щирості обіцяльників. Коротше, спікер тут же — у фойє — зателефонував з даного свавілля заступнику начальника Знам’янської прокуратури Володимирові Рубану, який авторитетно порадив обманутим трударям йти до поліції і сміливо писати заяву про злочин.

* — Стосовно Власівки, на яку (і з якої) перевізник пропонував підняти вартість проїзду з 4,75 до 5,75 грн., то наразі туди (і звідти) їздить два автобуси: один — за 4,75, другий — за 7 гривень.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.06.2015 | 4 комментарів | 0 публікацій
А в компетенції мера звернутися до прокуратури? А депутати чому мовчать?
З А К О Н У К Р А Ї Н И "Про статус депутатів місцевих рад"
Стаття 15. Право депутата місцевої ради вимагати усунення
порушення законності

1. Депутат місцевої ради як представник інтересів
територіальної громади, виборців свого виборчого округу у разі
виявлення порушення прав та законних інтересів громадян або інших
порушень законності має право вимагати припинення порушень, а в
необхідних випадках звернутися до відповідних місцевих органів
виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових
осіб, а також до правоохоронних і контролюючих органів та їх
керівників з вимогою вжити заходів щодо припинення порушень
законності.

2. У разі виявлення порушення законності депутат місцевої
ради має право на депутатське звернення до керівників відповідних
правоохоронних чи контролюючих органів.

3. Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого
самоврядування, їх посадові особи, об'єднання громадян, керівники
підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності,
до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов'язані негайно вжити
заходів до усунення порушення, а в разі необхідності - до
притягнення винних до відповідальності з наступним інформуванням
про це депутата місцевої ради.

4. У разі невжиття відповідних заходів посадові особи
місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого
самоврядування та керівники правоохоронних і контролюючих органів,
до яких звернувся депутат місцевої ради, несуть адміністративну
або кримінальну відповідальність, встановлену законом.
 • Не нравится
 • +18
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 262 комментарів | 0 публікацій
Последним толковым мэром в городе был Волков. Потом понеслась плеяда барыг, лишенцев и прочих альтернативно мыслящих.
 • Не нравится
 • +19
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 5.11.2015 | 106 комментарів | 0 публікацій
0800500238 горячая линия облгос администрации г.Кировоград
 • Не нравится
 • +8
 • Нравится
 • Tyler Користувач offline

 • 14 лютого 2017 22:48
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 509 комментарів | 0 публікацій
за зайняте друге місце серед закладів здоровохорони Кіровоградської області за результатами ефективної роботи
хм, место в рейтинге заняли, а нормальную медпомощь не предоставляют. Фигня какая-то

Але те, що виконком, від якого залежить
Предлагали ж утвердить новый состав. Нет же, переспать ему захотелось. Переспал?
 • Не нравится
 • +8
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 5.11.2015 | 106 комментарів | 0 публікацій
Як нещодавно повідомляв КременчугToday, у січні міські маршрутники звернулися з вимогою підвищити ціну за проїзд з 4 до 6-8 грн.
Така вимога викликала протести кременчужан, які навіть закликали бойкотувати маршрутки і пересідати на тролейбуси.
Зі свого боку мер міста поставив вимогу до маршрутників спочатку показати, на що йдуть гроші за оплату т.з. маршрутних листів, за які щоранку готівкою платять водії.

Тим не менше, у виконкомі вирішили подати розрахунки маршрутників до Антимонопольного комітету, аби там перевірили їх обгрунтованість.
Як стало відомо КременчугToday з джерел в обласному відділенні АМКУ, розрахунки кременчуцьких перевізників там визнано необгрунтованими. І підстав для підвищення тарифів на перевезення пасажирів у Кременчуці немає.
Тож найближчим часом ціна на проїзд залишатиметься старою.
http://kremen.today/2017/02/15/antimono
polnij-komitet-nema-pidstav-pidvishhuva
ti-tsini-v-marshutkah-kremenchuka/
А у нас как всегда ни котлет ни мух.
 • Не нравится
 • +11
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • ew2gi Сьогодні, 08:22
  АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске 1
  ew2gi-фото
  Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
 • Засранетц 22 березня 2017
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц 22 березня 2017
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler 22 березня 2017
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!
 • Tyler 21 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  та ще й Рудницького з Яковенком,
  И сразу стало понятно кто их туда пригнал.

  Особенно противно когда какой-то сопляк-типа-защитик начал кричать и людям, старше него, как он сам заметил, начал угрожать что он с автоматом прийдет. Быдло блин.

  А мер, как и обещал, просто упертый или [образа] бычок. Ставит одно и то же на голосование, хотя депутаты четко дали понять, что за увеличение количества членов исполкома не проголосуют. Думал как и все свои решение протолкнуть просто [ненормативна лексика] всех?
 • admin 21 березня 2017
  Федерация Силовых видов спорта "Легион" приглашает в самый большой тренажерный зал города! 2
  admin-фото
  Цитата: Анна Добролевская
  Классный был зал, ходила с удовольсвием, и недорого и тренажеры хорошие. Жаль что закрыли.
  Легион переехал в новое помещение по адресу: ул. Приморская, 18. fellow

Top