Середа, 30 вересня 2020
ТОП-новини Фоторепортаж Відео Влада

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»? Новина з фото Новина з відео

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?
А символом цієї позачергової сесії можна вважати трьох жіночок і закутаного хлопчика на порозі сесійної залі, які, окрім закутаного хлопчика, прийшли спитати: ну, коли ж ми нагріємось?


Проведення 23-ї позачергової сесії міськради 20 жовтня було наскільки раптовим, що, навіть, не було часу на встановлення електронної системи "Рада", яка проходила "обкатку" на нещодавній 22-й сесії — теж позачерговій. Розпочинаючи засідання, міський голова Валентин Козярчук запропонував обранцям вшанувати Хвилиною мовчання надто передчасно померлого (39 років) за день до цього заступника головлікаря Світловодської ЦРЛ Олега Щербини. Після чого головуючий і оголосив оте одне-єдине питання порядку денного — "Про початок і проведення опалювального сезону 2016-2017 рр.".

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?
Валентин Козярчук, Юрій Сапянов


На пропозицію "партпенсіонера" Юрія Лукинського додали ще одне питання, пов’язане з фінансуванням ПТУ №5, де утворилася двомісячна заборгованість по зарплаті.

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?
Юрій Лукинський


Шляхи вирішення саме цього питання, яке було узгоджене на бюджетній депутатській комісії, озвучила начальниця фінуправління Наталія Яременко… У зв’язку з гострою необхідністю розрахуватися з ПТУ по зарплаті за серпень-вересень, пропонується направити туди 316 тис. 682 грн., знявши їх з грудневої зарплати працівників дитячих садків. А після отримання стабілізаційної дотації із держбюджету у листопаді, дану суму буде повернуто дитсадківцям. Підтримали.

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?
Наталія Яременко


…Розкриваючи зміст основного питання, градоначальник прозвітував, що на даний час з 244-х будинків у Світловодську наразі опалюється 205. Решта й досі не підключені, а ще — три дитсадка, тутешній коледж, міська лікарня на Павлова. А ще — не експлуатується перша котельня на Ревівці, бо щось там технічно не справно. Пан Валентин зробив спробу спростування звинувачень на свій і на своєї Команди адреси у тому, що таке сталося саме з їх вини:

"Я особисто і мої заступники почали працювати по "Світловодськпобуту" ще з березня... І на сьогодні є певні процеси. Я не буду про них багато розказувати, але вони йдуть"


А багато він пообіцяв розказати на зустрічі з громадою у листопаді — підбиваючи підсумки свого головування у Світловодську. Зокрема — про те, хто саме є головним винуватцем опалювальної кризи у місті. А ним, за словами мера, є один з двох співзасновників СП ТОВ "Світловодськпобут" — ТОВ "Політрейд" з Києва (другий, як відомо, Світловодська міська рада)… Ображені тим, що у квітні 2015 року міська влада тодішнього скликання в односторонньому порядку усунула "політрейдівців" від керування підприємством, вони ("політрейдівці") мають причетність до того, що між СП ТОВ "Світловодськпобут" і НАК "Нафтогаз України" і досі не підписані договори на… постачання газу. "Політрейд", наголосив Козярчук, чотири рази проігнорував його звернення щодо проведення спільних зборів. Натомість він ("Політрейд") висунув вимогу: повернути до керівництва "Світловодськпобутом" саме свого керівника…

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?
Валентин Козярчук


"Завтра знов збираюсь до Києва. Сподіваюсь, попаду до Гройсмана і питання буде вирішене", — додав пан Валентин.


Після чого на сесійну трибуну заступила перша заступниця міського голови Олена Балюк. Вона зачитала проект пропонованого рішення, яке полягає у тому, щоб обранці надали Козярчуку всю повноту повноважень як на підписання протоколу зборів учасників СП ТОВ "Світловодськпобут", так і на призначення/звільнення його гендиректора. А контроль за виконання цього рішення покласти на постійно-діючу депутатську комісію з питань ЖКГ… (Хоча на своїй червневій сесії міськрада, відбираючи підприємство у "Політрейда", зробила спробу "вибити з під його ніг табуретку" цього самого співучасника — вона вийшла з числа співучасників.

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?
Олена Балюк


Та, попри це, як зазначив вже на цій сесії "самопомічнянець" Леонід Пащенко, в усіх офіційних паперах і міськрада, і "Політрейд" продовжують фігурувати як співучасники. Прим. Авт.)…

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?
Леонід Пащенко


Поки не розпочалось обговорення, Козярчук надав слово представникам старої частини міста у складі трьох жіночок і закутаного хлопчика, яких вповні можна вважати символом оцієї позачергової. Вони, звісно, окрім закутаного хлопчика, наввипередки почали розповідати і про те, що діти мерзнуть, і про те, що один Почесний громадянин міста, через холоднечу у квартирі, не підводиться з ліжка і ось-ось задубіє… На що мер висловив сподівання, що до вечора тепло дійде й до них.

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?


Обговорення. "Партпенсіонер" Анатолій Кучугурний запропонував (для точності) доповнити пропонований проект внесенням прізвища гендиректора "Світловодськпобуту", якого Козярчук, згідно додаткових повноважень, отриманих від міськради, матиме право призначати/звільняти: або це нинішній гендиректор Дмитро Дмитришин, або попередній — Володимир Михайлик. Адже ж це важливий чинник — "Нафтогаз" прискіпливо ставиться до того, з ким йому підписувати багатомільйонні контракти на постачання газу на підприємство…

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?
Анатолій Кучугурний


"Ситуація патова. Я був на перемовинах із "Політрейдом", — зізнався Козярчук. — Він не хоче Дмитришина, а хоче лиш свого представника. В іншому випадку "Політрейд" не підпише протокол, через це гендиректор не буде мати права підсувати угоду з "Нафтогазом".


…Ну, раз "Політрейд" не хоче Дмитришина, а міська рада — Михайлика (чи якого іншого представника цієї фірми), то від обранців і, зокрема, від "укропівця" Вадима Степанця, пролунали пропозиції "відшукати" третього, чисто технічного, гендиректора, який би задовольнив обох співучасників. І нехай він підписує…

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?
Вадим Степанець


Тим часом слово було надано присутньому на сесії першому заступникові Кіровоградської ОДА Сергієві Коваленку.

"На жаль і, можливо, комусь неприємно буде це почути, — розпочав гість, — рішення розпочати в області опалювальний сезон Кіровоградською облдержадміністрацією було прийнято ще 13 жовтня. Але у Світловодську це рішення почали виконувати з середини дня 17 жовтня. Щодо прізвища… Позавчора у мене у кабінеті і міський голова, і представник "Політрейду" домовились про те, що вони можуть назвати третю особу — технічного підписанта фінансових документів. Не Дмитришин, не Михайлик — оскільки ці прізвища політизуються".


Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?
Сергій Коваленко


Після чого пан Сергій потішив міськдепів більш приємними новинами… Два тижні тому в ОДА позитивно вирішилось питання щодо фінансування бюджетної сфери Світловодська до кінця поточного року. У разі залучення обіцяних світловодським головою 5 мільйонів гривень від перевиконання міського бюджету, область готова підтримати місто двома сумами: 3,3 мільйони — на енергоносії бюджетним установам та бюджетникам на зарплату і 1,5 млн. — на фінансування ПТУ №5 до кінця року. Та й це ще не все із приємного: з нового року місто позбавляється тягаря фінансування зі свого бюджету даного ПТУ — воно (ПТУ) переходить на утримання з області. І на останок чиновник закликав обранців підтримати пропонований проект рішення стосовно широких повноважень для нашого голови.

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?

Як тут "батьківщинець" Сергій Філоненко "витяг із рукава" і зачитав витяг із рішення 10-ї сесії міськради (24 березня 2016 року). Виявляється, ще тоді міськдепи наділили аналогічними повноваженням Валентина Козярчука…

Хто буде третім директором «Світловодськпобуту»?
Сергій Філоненко


Дехто пожартував про "колективну амнезію"... Але, такий порядок: раз зібрались — треба голосувати. Рішення не набрало більшості голосів — навіть, сам Козярчук "утримався". А значить, у силі залишилось майже таке саме рішення, але — прийняте ще сім місяців тому.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top