Вівторок, 13 квітня 2021
Культура

«На Україну линуть журавлі...» Новина з фото

«На Україну линуть журавлі...»
Яскраві дні 2008 року запам’ятаються на все життя учням шкіл №4 та №10 незабутніми зустрічами з талановитим поетом, нашим земляком родом з Новогеоргіївська Костем Оверченком.


Кость Гаврилович любить дітей, тому з радістю погодився на пропозиції бібліотекарів ЗОШ №10 і НВК №4 Тодорової С.М. і Кравченко С.Ф. зустрітися з учнями початкової ланки і старших класів.

Учні початкових класів познайомилися з перекладами латиських казок українською мовою К.Оверченка.

Малечу вразили вірші Кость Гавриловича, які пройняті любов’ю до рідного краю, людей, природи.

А презентація збірки "Я родом звідти, де Дніпро тече..." викликала в учнів старших класів почуття любові, гордості, патріотизму до рідної української землі, рідного солов’їного слова. Учні НКВ №4 і ЗОШ №10 в книзі відгуків записали такі рядки.

"К.Г.Оверченко – незгасаюча талановита зірка нашого міста, і, можливо, навіть надбання України", – так описала свої враження від зустрічі з талановитим поетом учениця 8-А класу Юлія Шевченко.

Вперше у цьому році Кость Гаврилович презентував збірку "Латвія поетична" з перекладом українською мовою творів поетів Латвії. Ця збірка викликала велику зацікавленість молодих читачів до усної народної творчості Латвії. Нашим учням дуже сподобалися дайни – народні пісні Латвії. Учні відміитили любов Костя Оверченка до латвійського поетичного слова, до Латвії, і, звичайно ж, до України.

Світлана ТОДОРОВА,
бібліотекар ЗОШ №10,

Світалана КРАВЧЕНКО,
бібліотекар НВК №4.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top