Понеділок, 28 вересня 2020
Блоги Ганна Нестеренко

Доля парку «Молодість» Новина з фото

Доля парку «Молодість»
Все частіше у жителів міста виникають питання стосовно подальшої долі парку "Молодість", котрий був започаткований на бульварі Карла Маркса в квітні цього року. Отож вважаю необхідним пояснити затримку в його впорядкуванні.


Хотілося б нагадати читачу, що парк створюється виключно за підтримки місцевих активістів, підприємців, бізнесменів та деяких представників державних установ, а процес забудови досить коштовний. Частина будівельних матеріалів та паркового обладнання вже отримана, частина ще у стані домовленостей.

Але парк "Молодість" цього року буде! І восени ще будуть досаджуватись паркові культури.

Доля парку «Молодість»

Також хочу повідомити, що за фактом викрадення кількох дерев було відкрито кримінальну справу, знайдений правопорушник (вірніше правопорушниця) і вже справу передано в суд. Тож можете бути певні, що парк знаходиться під пильною опікою активістів.

Усім небайдужим пропоную долучитись до цієї ініціативи. Якщо у вас є ідеї, пропозиції та бажання допомогти, звертайтесь: 098 002 61 12 (Ганна Нестеренко), 067 540 67 22 (Надія Котова). Будемо раді вашій участі!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
Делается как всегда через задницу. По территории бульвара проходят коллектора тепловых сетей и водо-канализационного хозяйства, состояние которых оставляет желать лучшего. Перед любым строительством все подземные коммуникации подлежат замене. А у нас как всегда не хватает денег, возможностей, а еще чаще мозгов. Пример такой экономии - улица Богдана Хмельницкого.
 • Нравится
 • 5
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 13.04.2014 | 6 комментарів | 0 публікацій
таке враження шо тут сидить колллєктів з невдоволених,з різних причин,життям особєй,які вважають за свій обов'язок облити брудом всіх і вся,в цьому місті....
Одні й ті ж самі мармизи коментують всі новини
Шановні...нє нє,то не правда...розумахи,ви б попіднімали свої дупи й зробили б шо небудь для свого міста самі!!!!
от тоді може й можна було б когось покритикувать...
а так це - безглузде гавкання зі своїх будок!!!
 • Нравится
 • 3


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top