Середа, 28 жовтня 2020
Події

Чи бути Молодіжному парку, День довкілля з граблями та віниками і нерестова проблематика

Чергове засідання Громадської ради при міськвиконкомі 31 березня переймалося саме цими питаннями.


Міський голова Валентин Козярчук, який трішечки був присутній на засіданні, додавши ваги і значимості цьому громадському об’єднанню, наголосив на провідній ролі ГР у налагоджені плідної комунікації між міською владою і світловодцями. Після чого коротенько розповів про перебіг поточних справ у місті, запевнивши: влада (міська) і народ (Світловодська) — єдині, поквапився у справах. А зібрання заглибилось до вивчення питання розбудови на бульварі Молодіжному парку"тезки" бульвару. Очкується, що він таки там буде — з лавочками, ліхтарями, зеленими насадженням і тротуарною плиткою та дванадцятьма павільйончиками, де можна перекусити і чогось випити… Ні-ні, не спиртне — запевнили, також, присутні власники нинішніх бульварних яток і які готові взяти активну участь у благоустрої тої місцини, долучившись до розробки відповідного проекту з узгодженням його з головним міським архітектором Сергієм Батяшовим.

Теми благоустрою торкалося і обговорення гідного проведення всесвітнього Дня довкілля, яке відзначатиметься 23 квітня. Представниця ГО "Майбутнє без меж" Оксана Гуцол запропонувала цього дня на 10-ту годину прийти самим до східців пансіонату "Славутич" і привести якомога більше друзів та знайомих, щоб у всіх були граблі, лопати, віники, сміттєві пакети тощо і провести велике прибирання набережної у бік Андрюшкиного яру. Громадські активісти радо пристали на цю пропозицію, пообіцявши сприяння у вигляді інформаційної кампанії до толоки і забезпечення людським ресурсом — під час неї.

А от із забезпеченням спокою і недоторканості риби під час нересту (1 квітня-10 червня), то тут виявилось аж надто багато складнощів — у рибінспекторів немає у наявності плавзасобів та й, взагалі, їх лише три одиниці на все наше навколишнє дніпровське плесо, і поліції в обмаль, щоб активно займатися боротьбою з браконьєрами, особливо, на тлі погіршення криміногенної ситуації у місті та районі. В цьому контексті, повідомив голова ГР Михайло Касьянов, залишається сподіватися на потужну підтримку держави. І сподівання ці мають більш-менш обнадійливі підстави — від нардепа Олеся Довгого, до якого зверталась ГР з проханням на законодавчому рівні забезпечити нашим водним ресурсам упевненість у продовженні свого роду, надійшла відповідь, що у Верховній Раді не так давно було зареєстровано законопроект (а Довгий — один із його ініціаторів), який забороняє вилов риби в українських річках, взагалі, на кілька років. Але це справа, нехай недалекого, але ж — майбутнього. Тому ГР і, зокрема, її члени з ГО "Асоціація рибалок Світловодщини" виказали готовність всіляко сприяти право- та природоохоронцям у забезпеченні дотримання громадянами вимог на період нересту.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Filya14 Користувач offline

 • 2 квітня 2016 08:51
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
Очередная пустая говорильня.
 • Нравится
 • 12
 • Guard Користувач offline

 • 2 квітня 2016 09:07
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.04.2014 | 28 комментарів | 0 публікацій
Прежде чем начинать что то строить - надо научить людей уважать и ценить то что уже есть. А когда постоянно видишь как в том парке ведется торговля овощами то с грузовых или легковых автомобилей, которые ездят прямо по посаженным кустам и деревьям - то начинаешь задумываться о целесообразности всех этих благоустройств. И продажа алкоголя в ближайших разливайках не останавливалась ни на минуту. А что касается нереста - в век высоких технологий, дешевле купить квадрокоптер с видеокамерой и отслеживать браконьерские сети с него, чем в пустую "гасать" и травить кошкой сети с лодки.
 • Нравится
 • 11


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top