Вівторок, 13 квітня 2021
Корисна інформація

До уваги рибалок! З 1 квітня забороняється промислове, любительське і спортивне рибальство

До уваги рибалок! З 1 квітня забороняється промислове, любительське і спортивне рибальство
З метою охорони природного відтворення водних біоресурсів під час нересту у рибогосподарських водних об'єктах, підконтрольних Кіровоградрибоохороні, начальник Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області Микола Руденко підписав наказ №19 від 10 березня 2016 року "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Кіровоградської області у 2016 році".


Наказом забороняється промислове та любительське і спортивне рибальство, на період нересту риби і розмноження інших водних біоресурсів на рибогосподарських водних об'єктах Кіровоградської області, у такі строки:
 • на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах, у межах відповідальності Кіровоградрибоохорони, — з 1 квітня по 9 червня 2016 року(включно);
 • в усіх інших річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня 2016 року (включно);
 • в придаткових — з 1 квітня по 29 червня 2016 року (включно).

Забороняється під час весняно-літнього нерестового періоду проведення у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові та сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушникової суміші, а також, у відповідності до п.3.14 "Правил любительського і спортивного рибальства", пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів на ділянках, зазначених у затверджених цим наказом Переліку нерестовищ на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонено (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.).

Затверджено перелік нерестовищ по Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах (дивіться нижче).

Дозволяється спортивний і любительський лов риби в період нересту на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах і малих річках однією поплавковою вудкою з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно Переліку нерестовищ по Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах.


Перелік ділянок, що відводяться для спортивного і любительського лову риби на час проведення тримісячника з охорони водних біоресурсів в період нересту 2016 року.


На заборонений весняно-літній нерестовий період любительський та спортивний лов риби дозволяється тільки з берега однією поплавковою або донною вудкою (з одним гачком), або спінінгом (для блешення) на наступних ділянках, з обов’язковим дотриманням "Правил любительського і спортивного рибальства".
 1. Кременчуцьке водосховище:
  • м. Світловодськ — від пляжу "Андрушкін яр" до входу в річковий порт м. Світловодськ.
  • с. Андрусівка — район кар’єру "Бессарабія"
  • с. Нагірне — район бази "Зв’язківець".
 2. На малих та середніх річках, інших рибогосподарських водоймах.

Перелік нерестовищ по Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонено


Дніпродзержинське водосховище
 1. Плавні (правий берег) — від меж міста Світловодська до дамби озера Плоське вниз по течії — (720 га).
 2. Успенські плавні від траверзу порту Комсомольська вниз по течії до Дереївського кар’єру — (900 га).
 3. Дереївські плавні (правий берег) — від Дереївського кар'єру до риббригади ВАТ "Станція Придніпровська". Від корінного берегу до форватора — (800 га).
 4. Куцеволівські плавні (правий берег) — від Куцеволівського кар'єру до 30-го буя. Від корінного берегу до форватора — (150 га).

Нерестовища нижньої частини Кременчуцького водосховища:
 1. Андрусівська затока (Світловодський район). Площа затоки — 50 га, з них мілководдя — 27 га.
 2. Цибульницька затока — від острова Московська гора траверзою на протилежний берег і вгору до гирла р. Цибульник.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 5.11.2015 | 107 комментарів | 0 публікацій
Интересно узнать у підконтрольних Кіровоградрибоохороні, начальник Управління охорони,
Джерело: https://svetlovodsk.com.ua/8805-nerest.h
tml, как и когда наконец-то займутся бракушами на Власовском заливе... В том году была такса откупных 1500,00грн, по звонку километровые свои сети даже не вынимали с дач. Там же с берега ни то что со спиннинга не закинешь (то что в сеть встрянешь) там уже нечего и с удочкой детям ловить. Вычерпали всё сетями. Можно ставки делать кто из бракуш шустрее по-стелил свои сети, а кто на чужие сверху wink (глумлюсь), но нет уже сил, трусят сети и везут на рынок кто на Власовку кто в Кремень сдают. Ауууууу товарищи рыбнадзорники встрепенитесь или дайте информацию в массы кто за этим всем беспределом блюдётЪ.
 • Нравится
 • 12
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.10.2015 | 17 комментарів | 0 публікацій
Знову буде так,як раніше: любителів з вудочками ганятимуть,а браконьери мішками будуть гребти і нічого...
Не завадило б заборонити так звані " дорожки"-всі береги ними пообплутувані,нормальна риба не заходить,а на вудочку попадаються лише бички та худа тюлька...
 • Нравится
 • 6
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 5.11.2015 | 107 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Ganimed Kron
а на вудочку попадаються лише бички та худа тюлька...

Это Вам повезло, нужно фоткать на память. Скоро и этого фиг увидим angry
 • Нравится
 • 3


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top