П’ятниця, 25 вересня 2020
Добрі справи

Ми маємо навчитися жити поруч, не травмуючи і не вбиваючи одне одного Новина з фото

Ми маємо навчитися жити поруч, не травмуючи і не вбиваючи одне одного
Тема великої кількості бродячих собак у нашому місті — актуальна, бо чи не кожен з нас у будь-якому районі Світловодська спостерігає зграї тварин, які то мирно відпочивають, то активно грають у свої собачі ігри, чим викликають певний страх, то стають агресивними і нападають на людей.


Про випадок, у якому постраждала дитина, наше видання розповідало на початку квітня. Зрозуміло, що жоден з нас не застрахований від покусів. Отож, проблема стосується кожного.

Якось до редакції прийшла Єлизавета Ялова, директор Світловодської ЦМБС, яка на мобільний телефон сфотографувала зграю більше ніж з десяти собак, що "прописалася" біля бібліотеки. Єлизавета Миколаївна висловилася з приводу проблеми та запропонувала свої шляхи її вирішення:

— І влада, і волонтери, і кожен з нас має об'єднатися навколо цієї проблеми. Не можна, щоб тварини безконтрольно розмножувалися, але у жодному випадку їх не можна знищувати! Отож, треба створювати притулок і стерелізувати.

Думаю, у місті знайдуться люди, які будуть опікуватися тваринами, але всім нам треба допомогти прогодувати їх! Я думаю, що можна було б у певних місцях зробити пункти для прийому їжі для тварин, можливо, якісь навіть баки встановити, але щоб всі знали, де вони знаходяться. Можна дізнатися у власників великих магазинів, куди вони дівають прострочені продукти, можливо, вони погодилися б віддавати їх волонтерам, які опікуються безпритульними тваринами. У будь-якому ресторані напевно також залишаються продукти, можливо, господарі також зголосилися б їх віддавати на користь тварин...

Я хочу, щоб кожен з нас зрозумів: ми повинні навчитися жити поруч — люди і тварини — не травмуючи і не вбиваючи одне одного.


Отож, люди готові допомагати волонтерам, слушними ідеями в тому числі. Всі охочі долучитися до справи захисту тварин можуть зателефонувати за номерами: 098 9607884 (Наталія) та 098 9380416 (Марина).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


    Група: Користувачі
    Реєстрація: 28.06.2015 | 10 комментарів | 0 публікацій
Отож, треба створювати притулок і стерелізувати.

Повторю, собаки кусают, не насилуют!
Голодная стая может напасть не зависимо от того стерилизованая она или нет.
И да, это очень "гуманно", провести такую операцию, и через две недели выпустить собаку снова на улицу.
Да и кто знает, возможно после такой операции собака еще и злее станет.
Я хочу, щоб кожен з нас зрозумів: ми повинні навчитися жити поруч — люди і тварини — не травмуючи і не вбиваючи одне одного.

Скажите это родителям покусаных детей!
  • Нравится
  • 6


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top