Понеділок, 08 серпня 2022
ТОП-новини Влада

В області тривають роботи з підготовки до опалювального сезону Новина з фото

В області тривають роботи з підготовки до опалювального сезону
Підготовлено 71,5% котелень, 64% теплових мереж, також замінено 62% від запланованих теплових мереж та підготовлено 6 теплових пунктів, що становить 100%.


Про це сьогодні, 2 серпня, повідомила директорка обласного департаменту житлово-комунального господарства Ольга Довжук під час засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону 2022-2023 років.

"Роботи з підготовки теплового господарства ведуться кращими темпами, ніж минулого сезону. Відвідуючи теплопостачальні підприємства на територіях ми бачимо значний комплекс робіт, які там виконуються", — акцентувала Ольга Довжук.


Також посадовиця повідомила, що у сфері водопровідно-каналізаційного господарства замінено 75% від запланованих водопровідних мереж та 65% каналізаційних мереж.

Через військову агресію підготовка до опалювального сезону стає справжнім випробуванням для комунальної сфери. На цьому наголошує голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович:

"Незважаючи на проблеми, мусимо зробити все, щоб опалювальний сезон розпочався вчасно. Експлуатуємо те, що маємо. Ремонтуємо, промиваємо мережі, якими подаватиметься тепло. Працюємо швидко і якісно. Це важливі і принципові питання. Відповідальність влади на місцях, щоб школи, лікарняні заклади, садочки, житловий фонд були взимку з теплом!", — акцентував Андрій Райкович.


А що у Світловодську?

Офіційний сайт єдиного у місті теплопостачального підприємства ТОВ "Світловодськпобут" не оновлюється, тож і інформації для споживачів немає, окрім листа гендиректора до УЖКГ щодо гідравлічних випробувань, про який ми написали з власної ініціативи.

Доволі оптимістична інформація про підготовку до опалювального періоду 2022-2023 р.р. у Світловодську з’явилася на сайті громади 20 липня:

"Цього року до підготовки до нового опалювального сезону Світловодська громада підходить максимально зважено. Зокрема, бюджетні заклади соціальної сфери вже готують систему опалення до перевірок теплопостачальною компанією міста. Наразі всі заклади культури нашої громади пройшли гідравлічні випробування та промивку труб, провели необхідні ремонтні роботи системи теплозабезпечення. Представником "Світловодськпобуту" було зафіксовано всі проведені роботи, перевірено на відповідність документи та зроблено незначні зауваження".


Слід зауважити, що мова йде лише про заклади культури і освіти, проте висновок влада робить такий:

"Сподіваємось, що такі спільні зусилля щодо підготовки до зимового періоду, нададуть можливість громаді знаходитись у теплих приміщеннях весь зимовий період".


Відомо, що у місті працює "міський штаб з підготовки господарського комплексу міста до забезпечення сталого проходження опалювального періоду 2022-2023 років" (дослівна назва) і навіть проводить засідання (останнє — 29 липня), але інформація про проміжні результати роботи цього штабу не публікується. Офіційно, принаймні.


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Партнери:


Top