Вівторок, 20 жовтня 2020
ТОП-новини Влада

Хто йде до Кіровоградської обласної ради. Партійні списки Новина з фото

Хто йде до Кіровоградської обласної ради. Партійні списки
25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. CBN добуло єдині партійні списки до Кіровоградської обласної ради. У списку — 574 кандидата!


Серед знайомих світловодцям прізвищ (у списку виділяємо жирним) — Скічко Юрій Олексійович (директор ТОВ "Гермес-Трейдінг"), Здебська Валентина Павлівна (директор ДП "Світловодськлісгосп"), Ільїна Дарія Дмитрівна (директор Світловодського територіального центру соціального обслуговування населення), Грушка Володимир Іванович (голова фермерського господарства "Гвіса"), Балюк Олена Вікторівна (заступник міського голови Світловодська), Котенко Юрій Миколайович (головний лікар ЦРЛ Світловодська), Литвиненко Михайло Володимирович (директор ДП "Завод залізобетонних виробів"), Мірошник Анатолій Миколайович (вчитель), Лукинський Юрій Леонідович (пенсіонер), Долгов Юрій Олександрович (головний інженер Світловодського міського палацу культури), Рудич Михайло Леонідович (викладач ДВНЗ "Світловодський політехнічний фаховий коледж ЦНТУ"), Тетяниченко Віталій Анатолійович ("Світловодська юридична група"), Медяник Олег Григорович (директор ПП "Коріда-Сервіс"), Бур’янський Михайло Миколайович (заступник генерального директора ТДВ "Об’єднання Дніпроенергобудпром"), Вовченко Володимир Володимирович (директор ТОВ "НОРД"), Похілов Володимир Олексійович (начальник управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради) та Березюк Світлана Володимирівна (головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської район рай ради Кіровоградської області").

"Батьківщина"
1. Чорноіваненко Олександр Анатолійович, 02.09.1962, голова обласної ради.
2. Табачук Андрій Володимирович, 11.02.1993, аспірант ЦНТУ.
3. Ревенко Наталія Олександрівна, 25.02.1974, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства.
4. Суркова Ганна Павлівна, 12.01.1977, директор обласного центру дитячої та юнацької творчості.
5. Скічко Юрій Олексійович, 07.10.1972, директор ТОВ "Гермес-Трейдінг".
6. Кайдаш Юрій Анатолійович, 13.07.1962, генеральний директор ПрАТ "Кіровоградграніт".
7. Андреєва Лариса Миколаївна, 29.10.1965, головний лікар обласної лікарні.
8. Сакара Тамара Вікторівна, 01.04.1970, голова Петрівської районної ради.
9. Петрушевський Петро Григорович, 07.03.1962, голова правління облспоживспілки.
10. Журавльов Віталій Володимирович, 09.03.1965, директор ТОВ "Золотий Клєвєр".
11. Кальченко Валерій Михайлович, 24.02.1947, радник голови обласної ради.
12. Арсірій Володимир Вікторович, 10.01.1966, директор СТОВ "Степ-Агро".
13. Здебська Валентина Павлівна, 18.04.1961, директор ДП "Світловодськлісгосп".
14. Шубіна Людмила Володимирівна, 27.09.1947, генеральний директор ТОВ "Друкмаш-центр".
15. Чумак Олександр Олексійович, 10.04.1971, заступник начальника льотної академії з економічних та адміністративно-економічних питань.
16. Соловчук Іван Михайлович, 22.11.1962, генеральний директор ТОВ "Згода" (Добровеличківка).
17. Бендяк Валерій Никандрович, 28.12.1961, директор СП "Вікторія".
18. Флоря Андрій Володимирович, 08.07.1971, голова ФГ "Флоря Андрій Володимирович".
19. Ільїна Дарія Дмитрівна, 08.10.1957, директор Світловодського територіального центру соціального обслуговування населення.
20. Снісаренко Валентина Григорівна, 23.01.1975, сільський голова Йосипівськи (Новомиргородський район).
21. Коротков Анатолій Єгорович, 20.01.1944, директор КЗ "Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради".
22. Шевченко Денис Вікторович, 31.03.1988, генеральний директор ТОВ "Побузький фернікелевий комбінат".
23. Моцний Роман Васильович, 21.01.1976, генеральний директор ТОВ "РОС АГРО".
24. Чушкіна Надія Василівна, 06.02.1964, директор-головний редактор ТОВ "Редакційно-видавниче об’єднання "Вісник Голованівщини".
25. Прийма Олена Володимирівна, 01.02.1972, директор КНП "Центральна районна лікарня Новоархангельської районної ради".
26. Зубаха Володимир Степанович, 24.08.1958, головний економіст ТОВ ТД "Елітне насіння".
27. Коваленко Віктор Васильович, 16.06.1952, помічник директора Смолінської шахти.
28. Гинькут Петро Васильович, 30.03.1970, директор КНП "Добровеличківська центральна районна лікарня".
29. Агапєєва Наталія Юріївна, 24.03.1966, директор обласної філармонії.
30. Окольнича Тетяна Володимирівна, 29.06.1975, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти ЦДПУ.
31. Левченко Олександр Миколайович, 19.05.1973, проректор з наукової роботи ЦНТУ.
32. Давидяк Сергій Валентинович, 25.05.1963, помічник голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради.
33. Капітоненко Микола Петрович, 29.10.1968, військовий комісар Бобринецького айону.
34. Салоїд Людмила Миколаївна, 24.06.1971, заступник голови Бобринецької РДА.
35. Кочеткова Тетяна Іванівна, 13.07.1977, завідувач дошкільного навчального закладу №2 "Буратіно" (Власівка, Олександрійського району).
36. Перевозник Андрій Анатолійович, 10.08.1976, виконавчий директор ИРВ "Футбольний клуб “Зірка”".
37. Баланенко Максим Олексійович, 20.06.1977, голова Федерації профспілок Кіровоградської області.
38. Грушка Володимир Іванович, 22.01.1955, голова фермерського господарства "Гвіса".
39. Сінета Тетяна Володимирівна, 13.03.1978, директор Гайворонського політехнічного коледжу.
40. Підтикана Галина Василівна, 13.07.1966, директор дослідно-селекційного дендрологічного лісового центру "Веселі Боковеньки".
41. Кириченко Василь Сергійович, 06.01.1958, пенсіонер МВС.
42. Горбенко Олександр Вікторович, 09.04.1960, голова Новгородківської райради.
43. Крамаренко Алла Миколаївна, 12.02.1970, директор ФОП "Крамаренко".
44. Коханюк Марина Григорівна, 25.04.1978, приватний підприємець.
45. Московчук Микола Іванович, 04.09.1949, директор СТОВ "Агрофірма Нива", (Голованівський район).
46. Крившенко Олександр Геннадійович, 23.08.1972, директор ПП "Бренд-МК".
47. Хорощак Василь Дмитрович, 15.10.1954, генеральний директор КНП "Кіровоградська обласна клінічна дитяча лікарня Кіровоградської обласної ради".
48. Горенко Галина Олександрівна, 05.04.1967, головний лікар КНП "Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер Кіровоградської обласної ради".
49. Однобочко Вікторія Вікторівна, 15.04.1978, заступник голови обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України.
50. Стьожка Володимир Іванович, 28.05.1953, начальник філії "Олександрівський райавтодор".
51. Мельниченко Олег Казимирович, 30.11.1961, директор ПП "Мурай".
52. Царевський Павло Святославович, 06.06.1974, консультант з гуманітарних питань відокремленого підрозділу міжнародної неурядової організації з безпеки в Україні.
53. Чемойдан В’ячеслав Анатолійович, 03.01.1979, хірург, викладач хірургії в Олександрійському медичному коледжі.
54. Іванченко Лідія Олександрівна, 25.08.1972, директор КНП "Онуфріївська центральна районна лікарня".
55. Кравченко-Бобринець Світлана Григорівна, 27.05.1982, тимчасово не працює.
56. Макарук Ігор Михайлович, 19.05.1965, медичний директор КНП "Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради".
57. Вахнік Вікторія Олексіївна, 27.07.1968, директор ПП "Агротехінвест ЮГ".
58. Котенко Юрій Миколайович, 27.08.1963, головний лікар ЦРЛ Світловодська.
59. Бакуменко Валерій Анатолійович, 27.10.1961, директор ТОВ "Машинно-технологічна станція “Ятрань”".
60. Кутюк Надія Олександрівна, 02.07.1960, сільський голова (Семенастівська сільська рада).
61. Вітюк Наталія Миколаївна, 20.05.1971, заступник голови Кропивницької райради.
62. Нагнибіда Анатолій Афанасійович, 13.05.1952, головний лікар КНП "Компаніївська центральна районна лікарня".
63. Ковальська Катерина Борисівна, 20.08.1967, директор КЗ "Добровеличківський ліцей “Інтелект”".
64. Гребенчук Юрій Федорович, 30.10.1960, директор ПП "Альянс-Маркет".

"Опозиційна платформа – За життя"
1. Ларін Сергій Миколайович, 11.01.1962, народний депутат України.
2. Волканов Вадим Анатолійович, 03.03.1968, заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.
3. Давиденко Людмила Вадимівна, 18.12.1961, перший заступник міського голови Олександрії з питань діяльності виконавчих органів ради.
4. Кушнір Юрій Юрійович, 23.02.1987, заступник директора ТОВ "ЗТС Груп".
5. Ніжнікова Анна Олександрівна, 05.12.1976, директор КЗ "Навчально-виховне об’єднання №32 “Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр; школа мистецтв”".
6. Руденко Денис Петрович, 02.10.1978, ФОП.
7. Рибальченко Віталій Сергійович, 14.09.1980, юрист приватної юридичної практики.
8. Сидоров Роман Сергійович, 21.06.1983, ФОП.
9. Ільченко Ліра Володимирівна, 25.09.1968, помічник-консультант народного депутата.
10. Меренкова Лілія Іванівна, 13.03.1982, тимчасово не працює.
11. Донець Олександр Олексійович, 08.09.1968, директор ТОВ АФ "Чкалова".
12. Тесленко Андрій Вікторович, 28.05.1979, ФОП.
13. Олексієнко Борис Миколайович, 29.09.1955, спеціаліст департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Кіровоградської обласної державної адміністрації.
14. Краснова Любов Степанівна, 11.05.1958, директор гімназії нових технологій навчання.
15. Янкова Юлія Олександрівна, 01.07.1996, електромеханік виробничого підрозділу "Знам’янська дистанція сигналізації та зв’язку".
16. Литвиненко Михайло Володимирович, 18.11.1965, директор ДП "Завод залізобетонних виробів".
17. Мірошник Анатолій Миколайович, 17.08.1955, вчитель.
18. Мягкий Віктор Миколайович, 27.03.1949, завідувач відділенням КНП "Лікарня швидкої медичної допомоги".
19. Верхоланцева Світлана Валеріївна, 27.03.1947, головний фахівець обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".
20. Сидоренко Вероніка Вікторівна, 17.11.1988, соціальний працівник.
21. Любович Юрій Васильович, 07.11.1941, пенсіонер.
22. Серпокрилов Віктор Миколайович, 06.04.1959, радник директора з питань розвитку ТОВ "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія".
23. Сікорський Володимир Степанович, 30.08.1971, ФОП.
24. Матяшова Лілія Петрівна, 24.10.1956, директор КЗ "Навчально-виховне об’єднання №25 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання “Ліра” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області".
25. Чиглінцева Наталя Вікторівна, 07.05.1971, викладач кооперативного коледжу економіки і права імені М. П. Сая.
26. Фролов Олександр Сергійович, 08.07.1964, директор КНП "Смолінська медико-санітарна частина".
27. Кириченко Володимир Володимирович, 07.07.1963, голова правління ПП "Агробуд Автосервіс".
28. Шуткіна Тетяна Вікторівна, 10.12.1953, директор КЗ "Палац урочистих подій".
29. Сосна Людмила Василівна, 17.07.1959, заступник міського голови Олександрії з питань діяльності виконавчих органів ради.
30. Могилей Михайло Миколайович, 20.11.1954, пенсіонер.
31. Лоцман Геннадій Григорович, 31.01. 1971, начальник управління житлово-комунального господарства архітектури та містобудування Олександрійської міськради.
32. Цапюк Олександр Григорович, 29.03.1966, директор ПНВП "Уран".
33. Петрова Анжела Василівна, 15.06.1978, головний бухгалтер Добровеличківського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння оборони України.
34. Тюпа Фарангіз Камчибеківна, 04.04.1986, головний спеціаліст виконавчого комітету Знам’янської міської ради.
35. Кожемяченко Анатолій Григорович, 05.01.1959, ФОП.
36. Гордієнко Роман Віталійович, 26.06.1965, пенсіонер.
37. Некрасов Андрій Володимирович, 27.12.1964, заступник міського голови Олександрії з питань діяльності виконавчих органів ради.
38. Савіцька Наталія Сергіївна, 02.05.1969, тимчасово не працює.
39. Симоненко Олександр Сергійович, 14.02.1974, пенсіонер.
40. Ковальчук Анна Сергіївна, 18.10.1984, адвокат.
41. Бровченко Людмила Василівна, 06.09.1959, пенсіонерка.
42. Новіков Михайло Єгорович, 02.07.1962, заступник директора ОКВП "Дніпро-Кіровоград".
43. Шбіб Інна Миколаївна, 03.05.1987, тимчасово не працює.
44. Жаров Віталій Петрович, 02.04.2001, ФОП.
45. Олефіренко Людмила Іванівна, 21.05.1970, вчителька.
46. Жарова Світлана Михайлівна, 12.02.1972, ФОП.
47. Гладковський Віталій Валерійович, 17.05.1981, тимчасово не працює.
48. Гулий Роман Юрійович, 23.06.1995, головний спеціаліст служби у справах дітей Новоархангельської районної державної адміністрації.
49. Нос Юрій Володимирович, 22.07.1960, директор КП "Олександрійський центральний ринок".
50. Масян Катерина Дем’янівна, 31.07.1966, інженер з охорони праці ТОВ "АВКУБІ ПЛЮС".
51. Тюкова Людмила Миколаївна, 17.04.1974, одноосібник.
52. Кравченко Борис Євгенійович, 17.03.1972, директор ЗНЗІ-ІІІ ступенів №15.
53. Морозюк Володимир Амбросійович, 05.01.1945, пенсіонер.
54. Андріяшевська Ганна Карпівна, 01.01.1949, пенсіонерка.
55. Бабенко Лілія Вікторівна, 13.03.1969, заступник голови Долинської райради.
56. Коваль Микола Іванович, 09.12.1975, тимчасово не працює.
57. Богачова Ірина Вікторівна, 06.06.1962, директор НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №12 – дошкільний навчальний заклад".
58. Дзюба Олександр Віталійович, 17.09.1978, голова міської профспілкової організації працівників освіти і науки України міста Кропивницького.
59. Михайлова Олена Петрівна, 04.11.1974, завідувач сектору культури, молоді та спорту Вільшанської РДА.
60. Мутнова Тетяна Вікторівна, 19.05.1978, художній керівник КЗ "Навчально-виховне об’єднання – “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31?".
61. Мурзак Сергій Вікторович, 20.08.1974, ФОП.
62. Грицюк Алла Анатоліївна, 21.08.1969, начальник відділу земельних питань виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Партія пенсіонерів України
1. Яковенко Сергій Анатолійович, 25.12.1975, директор Кіровоградського психоневрологічного інтернату.
2. Перевозник Анатолій Володимирович, 17.07.1950, пенсіонер.
3. Агліулін Равіль Мінгаязович, 01.06.1952, пенсіонер.
4. Надутенко Олена Валентинівна, 25.09.1949, голова СПМСПКО.
5. Бабійчук Ганна Олексіївна, 10.04.1949, пенсіонер.
6. Михалевський Юрій Рашидович, 21.04.1955, пенсіонер.
7. Лукинський Юрій Леонідович, 21.10.1950, пенсіонер.
8. Беспалова Тамара Степанівна, 18.10.1979, заступник головного лікаря КНП ЦЕМД та МК у Кіровоградській області.
9. Павленко Олег Георгійович, 16.10.1948, голова Новоукраїнської районної організації ППУ.
10. Журжер Наталія Федорівна, 18.03.1953, заступник головного лікаря КНП "Міський пологовий будинок".
11. Лівінчук Валерій Федорович, 10.02.1959, пенсіонер.
12. Бєлов Сергій Павлович, 03.05.1971, пенсіонер.
13. Осадчий Сергій Юрійович, 03.05.1957, пенсіонер.
14. Головченко Тетяна Олександрівна, 15.03.1953, проектний менеджер агенції регіонального розвитку.
15. Баранова Олена Євгенівна, 18.01.1959, зав. амбулаторією загальної практики КНП "Центр первинної медикосанітарної допомоги".
16. Гонтарь Ольга Анатоліївна, 24.09.1962, приватний підприємець.
17. Тодорова Валентина Іванівна, 29.05.1950, голова Вільшанської районної ОВУ.
18. Саржевський Анатолій Васильович, 26.09.1951, пенсіонер.
19. Пилип’юк Василь Богданович, 11.04.1981, приватний підприємець.
20. Татарчук Ірина Юріївна, 27.09.1976, вихователь центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.
21. Ляч Василь Петрович, 14.10.1957, пенсіонер.
22. Негретов Сергій Павлович, 06.08.1975, начальник відділу ОКВП "Дніпро-Кіровоград".
23. Головко Любов Петрівна, 07.08.1954, пенсіонерка.
24. Петренко Віктор Іванович, 28.07.1975, пенсіонер.
25. Бондар Олена Вікторівна, 23.08.1977, менеджер ФОП "Гавриш Л. М."
26. Ліповець Тетяна Іванівна, 15.12.1952, пенсіонерка.
27. Бубела Володимир Володимирович, 20.05.1970, керівник ТОВ "ВЛАДТОМ".
28. Антонов Євгеній Олександрович, 01.08.1974, пенсіонер.
29. Андрущенко Руслан Миколайович, 14.12.1969, приватний підприємець.
30. Алєксєєва Наталія Михайлівна, 11.08.1954, пенсіонерка.
31. Литвиненко Ольга Миколаївна, 30.01.1956, пенсіонерка.
32. Гонтарь Сергій Іванович, 03.01.1961, приватний підприємець.
33. Чорномаз Ігор Васильович, 01.01.1981, тимчасово не працює.
34. Коровін Олег Георгійович, 02.11.1964, старший енергодиспетчер Знам’янської дирекції залізничних перевезень.
35. Геник Ярослав Стефанович, 14.04.1966, менеджер з продажу насіння ТОВ "Західагробізнес".
36. Богаш Богдан Михайлович, 09.08.1989, тимчасово не працює.
37. Драган Наталія Миколаївна, 27.09.1982, старший державний виконавець Маловисківського районного відділу Державної виконавчої служби.
38. Кабацюра Микола Костянтинович, 22.01.1944, пенсіонер.
39. Волощук Зінаїда Олександрівна, 15.07.1966, підсобний працівник магазину "Брокард".
40. Гресько Сергій Борисович, 18.03.1963, приватний підприємець.
41. Шевченко Олег Сергійович, 31.12.1966, пенсіонер.
42. Волошина Олена Олександрівна, 29.04.1979, тимчасово не працює.
43. Заболотна Анжеліка Олександрівна, 18.05.1964, фасувальник "Вересень плюс".
44. Сакун Дмитро Станіславович, 01.03.1977, тимчасово не працює.
45. Закузній Олег Іванович, 06.05.1968, інженер з охорони праці ТОВ "Агро-Прім".
46. Подскольнюк Ірина Вікторівна, 03.10.1954, пенсіонерка.
47. Коваленко Олександр Карпович, 07.10.1950, інженер Кропивницького психоневрологічного інтернату.
48. Плахотній Костянтин Миколайович, 09.06.1972, пенсіонер.
49. Єльчанінова Лідія Георгіївна, 18.05.1957, пенсіонерка.
50. Антоненко Наталія Миколаївна, 11.02.1959, пенсіонерка.
51. Гринько Василь Іванович, 24.10.1952, голова Новгородківської районної ОВУ.
52. Скорук Євгеній Петрович, 20.02.1985, тимчасово не працює.
53. Корольчук Марія Федорівна, 04.08.1943, пенсіонер.
54. Аношкін Микола Іванович, 19.12.1955, старший інструктор ДЮСШ №1.
55. Герасименко Людмила Михайлівна, 28.04.1949, перший заступник голови товариства "Знання".
56. Максименко Марина Анатоліївна, 03.10.1989, голова ГО "Простір мрій".
57. Дрема Наталія Григорівна, 25.08.1959, економіст ГУ статистики.
58. Балюк Олена Вікторівна, 08.10.1967, перший заступник міського голови Світловодська.
59. Мохонько Михайло Михайлович, 15.05.1947, голова міської організації "Союз Чорнобиль України".
60. Домбровський Ілля Васильович, 24.11.1952, пенсіонер.
61. Кондратюк Юрій Петрович, 01.03.1967, заступник начальника Світловодського міського управління держслужби.
62. Янков Євгеній Павлович, 02.11.1952, інструктор КЗ ДЮССШ №3.
63. Коток Олександр Макарович, 18.02.1950, пенсіонер.
64. Ляшенко Марія Іванівна, 26.10.1957, пенсіонерка.

Радикальна партія Олега Ляшка
1. Лінько Дмитро Володимирович, 14.07.1987, керівник ГО "Федерація Захисників України".
2. Гриценко Сергій Петрович, 26.06.1968, заступник міського голови Олександрії.
3. Осіпова Марина Валеріївна, 06.12.1993, безробітна.
4. Санасарян Рубен Рафаелович, 03.02.1988, директор ТОВ "АТ “Консалтинг”".
5. Ніколаєва Євгенія Олександрівна, 03.05.1977, тимчасово не працює.
6. Смалько Володимир Анатолійович, 01.02.1983, директор ТОВ "Стройбут-Інвестиції".
7. Ратенко Сергій Леонідович, 16.12.1976, директор ТОВ "Побут".
8. Ходак Олександр В’ячеславович, 26.06.1973, директор ТОВ "Стандарт".
9. Тритяк Наталія Миколаївна, 05.02.1976, начальник відділу соціально-економічного розвитку Петрівської селищної ради.
10. Скоропад Людмила Володимирівна, 15.08.1955, головний лікар КНП "Олександрійський шкірно-венерологічний диспансер Кіровоградської обласної ради".
11. Плутар Сергій Васильович, 06.10.1972, директор ДНЗ "Благовіщенський професійний ліцей".
12. Колесник Валерій Дмитрович, 21.01.1950, голова ОСББ "П’ятихатки-44/66" (Кропивницький).
13. Сабліна Наталія Анатоліївна, 25.09.1962, заступник голови Бобринецької райради.
14. Гордієнко Тетяна Володимирівна, 10.02.1963, керівник представництва "Нової пошти" у Новгородківському районі.
15. Долгов Юрій Олександрович, 19.02.1985, головний інженер Світловодського міського палацу культури.
16. Барвінок Ольга Іванівна, 09.01.1956, заступник директора з економічних питань КНП "Новомиргородська районна лікарня".
17. Рудич Михайло Леонідович, 07.05.1982, викладач ДВНЗ "Світловодський політехнічний фаховий коледж ЦНТУ".
18. Фоменко Марина Петрівна, 30.04.1966, в. о. головного лікаря КНП "Голованівська первинна медико-санітарна допомога Голованівської районної ради".
19. Олійник Вікторія Вікторівна, 05.06.1981, директор АБ "Вікторії Олійник “Юридична компанія “А2?".
20. Кириленко Олег Миколайович, 18.12.1984, головний спеціаліст сектору ЖКГ, містобудування, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Онуфріївської РДА.
21. Гулий Андрій Васильович, 20.06.1987, адвокат.
22. Тарковський Сергій Васильович, 18.05.1971, фельдшер Благовіщенської підстанції "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
23. Часник Ганна Євгеніївна, 19.07.1990, головний спеціаліст відділу інвестицій та інновацій управління економіки Олександрійської міськради.
24. Давиденко Юрій Віталійович, 25.07.1976, директор ТОВ "ВІП-Захист".
25. Тороп Юлія Миколаївна, 15.01.1979, голова ФГ "КАТРИЧ".
26. Косенко Олександр Олександрович, 08.02.1976, тимчасово не працює.
27. Авсейцев Віктор Петрович, 10.07.1966, керівник ТОВ "Карат".
28. Жигалов Тарас Миколайович, 12.02.1983, головний спеціаліст ГУ Пенсійного фонду в Новоукраїнському районі.
29. Скрипник Ірина Віталіївна, 23.09.1965, голова ФГ "Славяночка".
30. Гриценко Аліна Анатоліївна, 05.09.1985, лікар невропатолог КНП "Новомиргородська РЛ".
31. Татарчук Сергій Степанович, 12.09.1962, пенсіонер.
32. Терновий Дмитро Миколайович, 14.09.1982, тимчасово не працює.
33. Клатаєвська Юлія Сергіївна, 21.04.1986, директор ТОВ "БК "Глобал Інвест".
34. Перехристюк Ірина Миколаївна, 04.10.1976, вчителька НВК "Звенигородський ЗНЗ".
35. Білик Інна Юріївна, 14.05.1989, тимчасово не працює.
36. Хижняк Вадим Леонідович, 30.07.1992, керуючий філією "Кіровоградське обласне управління АТ “Ощадбанк”".
37. Лісіцький Ігор Миколайович, 18.07.1992, стоматолог КНП "Новомиргородська РЛ".
38. Клюжина Марія Олександрівна, 26.12.1983, заступник директора ТОВ "ВІП-Приорітет".
39. Турік Олена Володимирівна, 16.04.1973, голова правління ОСББ "Гуртожиток “Авеста”" (Олександрія).
40. Масльоха Катерина Ігорівна, 21.02.1991, ФОП.
41. Орлик Юлія Володимирівна, 30.04.1985, ФОП.
42. Селіванов В’ячеслав Юрійович, 04.01.1968, завідувач господарством Маловисківського районного інформаційного бібліотечного центру.
43. Наумова Олена Валеріївна, 02.11.1982, головний бухгалтер ОСББ "Перемоги-2".
44. Кривоніс Микола Васильович, 17.10.1951, пенсіонер.
45. Онойко Оксана Яківна, 28.03.1977, тимчасово не працює.
46. Ходак Наталія Семенівна, 08.03.1951, голова ОСББ "Будинок на Архангельській".
47. Нікітіна Наталія Павлівна, 14.04.1978, директор ТОВ "Регіональний центр безпеки".
48. Сільман Вікторія Володимирівна, 07.02.1975, завідуюча приймальним відділенням КНП "Знамянська міська лікарня імені А. В. Лисенка".
49. Новочуб Євгеній Олександрович, 28.01.1997, тимчасово не працює.
50. Капко Володимир Семенович, 24.08.1949, завідувач приймальним відділенням гінекологічного стаціонару пологового будинку КНП "Міський пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня" міської ради міста Кропивницького.
51. Кривченко Наталія Михайлівна, 03.10.1983, керівник аналітичного відділу ПП "Регіональний охоронний альянс".
52. Литвиненко Микола Миколайович, 01.03.1961, асистент учителя НВО №35 міської ради міста Кропивницького.
53. Івакіна Валентина Миколаївна, 28.06.1962, начальник виробництва безалкогольних напоїв ФОП "Івакіна".
54. Пойда Сергій Миколайович, 18.10.1964, директор КНП "Новомиргородська РЛ".

"Пропозиція"
1. Смаглюк Марина Олександрівна, 12.12.1984, начальник юридичного управління виконкому міської ради міста Кропивницького.
2. Мосін Олександр Володимирович, 02.09.1968, заступник міського голови Кропивницького з питань діяльності виконавчих органів ради.
3. Ківерник В’ячеслав Анатолійович, 04.12.1972, генеральний директор ПАТ "Металит".
4. Колюка Олег Сергійович, 15.09.1980, начальник управління комунальної власності міської ради міста Кропивницького.
5. Чередніченко Наталя Юріївна, 15.09.1973, директор КЗ "Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів “Науковий ліцей міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області”".
6. Семенюк Юрій Анатолійович, 27.03.1969, помічник міського голови Кропивницького.
7. Горбенко Оксана Анатоліївна, 23.03.1974, начальник відділу виконкому міської ради міста Кропивницького.
8. Кузьменко Тетяна Володимирівна, 20.09.1985, в. о. старости Приютівської селищної ради.
9. Бондаренко Вікторія Леонідівна, 24.07.1969, директор санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №65 "Лукомор’я" для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції, малими та згасаючими формами туберкульозу.
10. Бур’янов Ігор Валерійович, 05.09.1987, завідувач господарством відділу кадрів, правового забезпечення, діловодства та господарської діяльності управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради.
11. Гавриш Олена Анатоліївна, 27.09.1972, інженер з проектно-кошторисної роботи виробничо-технічного відділу ТОВ "М’ясокомбінат “Ятрань”".
12. Безпечний Олександр Іванович, 21.03.1965, Олександрівський селищний голова.
13. Мусієнко Людмила Анатоліївна, 08.08.1973, бухгалтер ТОВ "Агротех".
14. Гайдук Дмитро Леонідович, 22.02.1986, ФОП.
15. Шрамко Олександр Анатолійович, 09.09.1977, заступник директора регіонального центру підвищення кваліфікації.
16. Періжок Василь Васильович, 01.03.1968, голова ФГ "Періжка".
17. Олійник Анастасія Вікторівна, 15.01.1996, тимчасово не працює.
18. Лукова Інна Миколаївна, 24.03.1978, начальник відділу управління Держгеокадастру у Вільшанському районі.
19. Романюк Олександр Миколайович, 24.01.1957, пенсіонер.
20. Годзюр Микола Васильович, 19.07.1961, тимчасово не працює.
21. Стоян Алла Миколаївна, 27.06.1975, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, та спорту Добровеличківської селищної ради.
22. Крюков Віктор Васильович, 01.07.1961, військовий пенсіонер.
23. Савченко Лариса Миколаївна, 16.06.1968 директор Олександрійського політехнічного коледжу.
24. Чорний Юрій Володимирович, 03.09.1971, ФОП.
25. Саусь Сергій Іванович, 04.03.1966, директор ТОВ "АГРОТЕХ".
26. Ільченко Юрій Володимирович, 19.03.1967, керівник апарату Устинівської РДА.
27. Хандусенко Руслан Петрович, 18.04.1975, тимчасово не працює.
28. Радченко Юлія Юріївна, 17.01.1994, бухгалтер ПП "КАЯРД-УКРАЇНА".
29. Кислун Юрій Андрійович, 06.08.1975, голова СФГ "Кислуна Юрія Андрійовича".
30. Гаманенко Олена Миколаївна, 24.04.1966, вчитель української мови та літератури КЗ "Голубієвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Компаніївської селищної ради".
31. Шутенко Леся Юріївна, 24.10.1955, пенсіонерка.
32. Панасенко Сергій Олександрович, 25.09.1985, лікар-хірург ТОВ "Медичний центр “Доктор ПРО”".
33. Джулай Світлана Володимирівна, 01.10.1962, державний реєстратор Суботцівської сільради Знам’янського району.
34. Козигородська Лариса Іванівна, 16.04.1959, старший фельдшер КНП "Територіальне медичне об’єднання “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради”".
35. Ковтонюк Олександр Володимирович, 07.08.1986, секретар Гайворонівської міської ради.
36. Репенько Олег Анатолійович, 13.06.1970, заступник виконавчого директора з соціальних питань ТОВ "Чечеліївське".
37. Кударенко Василь Володимирович, 14.01.1974, водій.
38. Гулемба Оксана Сергіївна, 08.05.1966, головний бухгалтер Гайворонського професійного аграрного ліцею.
39. Гавриш Світлана Василівна, 27.07.1969, тимчасово не працює.
40. Михайленко Юрій Андрійович, 22.06.1975, голова ФГ "Поділля+".
41. Варакосін Євгеній Віталійович, 18.05.1989, тимчасово не працює.
42. Стецюк Орина Іванівна, 28.09.1970, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Компаніївського району.
43. Косяк Вікторія Олександрівна, 13.06.1982, керуюча справами виконавчого комітету Приютівської селищної ради.
44. Ярошевський Андрій Володимирович, 28.09.1969, президент патріотично-спортивного клубу "Захист".
45. Мірошніченко Антон Миколайович, 22.07.1987, ФОП.
46. Цуркан Марина Миколаївна, 07.02.1970, бухгалтер ТОВ "АГРОТЕХ".
47. Зачепа Лариса Василівна, 03.05.1980, головний спеціаліст Добровеличківського управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Кіровоградській області.
48. Сербіна Світлана Іванівна, 15.12.1981, директор Українського аграрного ліцею.
49. Ковальчук Володимир Іванович, 08.04.1970, директор ТОВ "КД-Транс".
50. Малінський Олег Анатолійович, 13.12.1991, ФОП.
51. Козигородський Віктор Михайлович, 29.03.1958, старший фельдшер КНП "Територіальне медичне об’єднання “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради”".
52. Баранов Олег Іванович, 29.06.1967, директор, Помічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.
53. Семенюк Тетяна Пилипівна, 30.05.1969, ФОП.
54. Мацюк Микола Миколайович, 24.07.1966, військовий пенсіонер.
55. Яременко Лідія Василівна, 03.06.1965, тимчасово не працює.
56. Жук Галина Григорівна, 06.04.1973, вчитель початкових класів КЗ "Новогородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П. Ф. Козуля “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”" Новгородківської районної ради Кіровоградської області.
57. Ворона Богдан Олександрович, 16.11.1990, фельдшер ПП "Вік і Ка".

"Слуга народу"
1. Шульга Сергій Павлович, 24.07.1972, директор ТОВ"Агентство безпеки “Альфа-Центр”".
2. Волков Ігор Вікторович, 21.01.1968, голова ради ТВ ВГО АППУ у Кіровоградській області.
3. Дрозд Юрій Васильович, 29.04.1964, генеральний директор ГКАПС.
4. Щіголь Наталія Миколаївна, 13.09.1970, голова правління Кіровоградського районного споживчого товариства.
5. Безфамільна Вікторія Миколаївна, 10.08.1988, директор ТОВ "Украгро Сервіс".
6. Шаповалов Владислав Володимирович, 20.01.1976, ФОП.
7. Авксентьєв Валерій Володимирович, 10.12.1959, заступник директора ПП "Астарта Груп".
8. Головань Олександр Дмитрович, 09.12.1986, голова Благовіщенської РДА.
9. Приходько Олена Юріївна, 27.02.1963, менеджер з адміністративної діяльності ТОВ "Новомиргородський цукор".
10. Глобенко Ірина Вікторівна, 22.11.1983, начальник управління молоді та спорту КОДА.
11. Лагодний Олександр Сергійович, 28.01.1977, директор ТОВ "Альба-Сіті".
12. Кісіль Андрій Сергійович, 02.02.1982, регіональний менеджер ТОВ "ОККО Бізнес Партнер".
13. Міщенко Валерій Петрович, 01.02.1967, заступник директора ТОВ "Агрокомплекс".
14. Пароконєва Анна Володимирівна, 27.12.1983, бухгалтер ТОВ "Новомиргородський цукор".
15. Новікова Ганна Іванівна, 04.05.1959, пенсіонерка.
16. Кашляков Олександр Михайлович, 22.05.1969, директор ТОВ "ВІП АГРОТРЕЙД".
17. Гросул Валерій Павлович, 14.03.1974, директор з загальних питань ПАТ "НВП “Радій”".
18. Собко Максим Олегович, 24.08.1990, голова Устинівської районної державної адміністрації.
19. Таскер Марина Костянтинівна, 03.03.1988, ФОП.
20. Кліщевська Лідія Іванівна, 25.03.1949, пенсіонерка.
21. Осінський Сергій Олександрович, 08.12.1978, голова правління ВАТ "Кіровоградгаз".
22. Яровой Андрій Ігорович, 11.07.1972, директор ТОВ "Юніком".
23. Іванов Руслан Петрович, 28.03.1973, директор КНП "Міська лікарня швидкої медичної допомоги".
24. Згривець Людмила Федорівна, 17.06.1978, тимчасово не працює.
25. Коваленко Ірина Василівна, 22.04.1983, тимчасово не працює.
26. Бобров Дмитро Олександрович, 02.03.1978, директор з виробництва ТОВ "Капітанівське ЗЗП".
27. Матвієнко Володимир Васильович, 16.04.1978, начальник виробничого підрозділу "Знам’янська дирекція залізничних перевезень".
28. Кореновська Тетяна Сергіївна, 07.03.1976, головний економіст фінансово-економічної служби ПАТ "НВП “Радій”".
29. Кожа Анжеліка Володимирівна, 12.03.1971, тимчасово не працює.
30. Больбот Валерій Вікторович, 13.02.1983, голова Петрівської РДА.
31. Краснюк Олександр Григорович, 03.04.1966, директор ТОВ "Оллвуд".
32. Коваленко Юрій Кімович, 10.02.1962, директор ТОВ "Нью-Ніка".
33. Дашинська Світлана Леонідівна, 06.12.1986, економіст ТОВ "Агрофірма “Хлібодар”".
34. Живіцька Наталія Василівна, 18.01.1980, юрист ТОВ "Соколівський м’ясокобінат".
35. Бєжан Михайло Михайлович, 06.07.1978, тимчасово не працює.
36. Шевченко Галина Володимирівна, 11.02.1968, керуюча Знам’янським відділком ТОВ "Агрофірма “Хлібодар”".
37. Тетяниченко Віталій Анатолійович, 10.04.1976, директор ТОВ "Світловодська юридична група".
38. Сідорова Олена Федорівна, 25.11.1993, директор ТОВ "Кіровоградпресгрупа".
39. Хачатрян Тігран Самвелович, 17.11.1985, ФОП.
40. Горобець Людмила Миколаївна, 28.02.1982, головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської районної ради Кіровоградської області".
41. Небога Олександр Іванович, 19.03.1961, заступник комісара Маловисківського районного військового комісаріату.
42. Патрікан Анастасія Юріївна, 17.07.1980, безробітна.
43. Руденко Світлана Григорівна, 27.07.1973, ФОП.
44. Сторчаус Віталій Сергійович, 12.09.1982, тимчасово не працює.
45. Павленко Дар’я Дмитрівна, 18.06.1991, провідний спеціаліст УФК Кіровоградської обласної державної адміністрації.
46. Рокочук Дмитро Сергійович, 03.11.1989, заступник голови Голованівської райради.
47. Маслюков Олександр Андрійович, 17.10.1980, голова Компаніївської селищної ради.
48. Шахвердова Алла Петрівна, 22.10.1970, начальник управління соціального захисту населення Благовіщенької РДА.
49. Баліцька Ольга Михайлівна, 05.12.1966, сільський голова (Скалівсько-Хутірська сільська рада).
50. Осієвська Ірина Василівна, 15.07.1986, адвокат.
51. Сенченко Світлана Сергіївна, 17.07.1985, заступник директора із фінансово-економічних питань ПП "Перспектива плюс К".
52. Молодченко Дмитро Миколайович, 14.10.1975, заступник голови Знам’янської райради.
53. Дорофей Ігор Васильович, 10.12.1971, ФОП.
54. Рибченко Олександра Олександрівна, 06.01.1998, тимчасово не працює.
55. Кандиба Ольга Ігорівна, 17.01.1997, тимчасово не працює.

"За майбутнє"
1. Горбунов Олександр Володимирович, 13.02.1969, комерційний директор ТОВ "Торговий дім “ГРАНД -ТРЕЙД”".
2. Негода Ольга Іванівна, 23.05.1992, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури – педагог-організатор Аджамської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
3. Медяник Олег Григорович, 22.05.1966, директор ПП "Коріда-Сервіс".
4. Мацайтіс Олександр Євгенійович, 01.09.1970, пенсіонер.
5. Мовчан Оксана Петрівна, 05.02.1966, інспектор з кадрів КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Гайворонської районної ради.
6. Шевченко Олександр Григорович, 03.05.1973, заступник голови фермерського господарства "Шевченко Плюс".
7. Лісота Андрій Андрійович, 04.11.1975, директор КЗ "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді".
8. Серветнік Ірина Дмитрівна, 22.05.1965, в. о. директора Олександрійського професійного аграрного ліцею.
9. Жовнір Алла Миколаївна, 16.02.1968, директор Новомиргородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
10. Джулай Володимир Олександрович, 20.06.1953, директор Знам’янської бальнеологічної лікарні.
11. Поліщук Анастасія Вікторівна, 14.11.1984, заступник директора ТОВ "Відродження".
12. Савченко Олександр Миколайович, 09.05.1984, керуючий ФГ "Савченко О. В.".
13. Норенко Олег Володимирович, 10.08.1982, заступник начальника Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області.
14. Гребенюк Дар’я Георгіївна, 24.12.1995, ФОП.
15. Лагода Костянтин Анатолійович, 27.10.1972, завідувач Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.
16. Гога Володимир Іванович, 08.12.1964, голова Онуфріївської спілки воїнів-інтернаціоналістів "Саланг".
17. Іващенко Інна Борисівна, 07.12.1974, тимчасово не працює.
18. Сигляк Володимир Анатолійович, 26.06.1985, адвокат.
19. Кінша Сергій Андрійович, 13.08.1995, менеджер управління зі збуту ТОВ "Депот ойл".
20. Карпова Галина Юріївна, 11.06.1973, керівник у Бобринецькій РДА.
21. Блаженко Сергій Володимирович, 21.10.1972, начальник відділення Державного казначейства в Благовіщенському районі.
22. Янчук Дмитро Васильович, 19.04.1975, начальник Помічнянського вагонного депо Одеської залізниці.
23. Ляшенко Тетяна Миколаївна, 31.10.1974, головний бухгалтер управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації.
24. Жила Андрій Вікторович, 08.01.1990, голова Бобринецької РДА.
25. Яценко Оксана Євгеніївна, 10.01.1970, директор Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського.
26. Бродовський Володимир Станіславович, 10.08.1972, заступник голови СФГ "Таврія".
27. Прохоренко Юрій Вікторович, 12.05.1968, директор ПП "Автотехконтроль".
28. Керамова Севінч Юсифівна, 10.12.1980, фахівець з публічних закупівель сектору освіти Вільшанської РДА.
29. Залєсний В’ячеслав Валерійович, 25.07.1980, ФОП.
30. Голуб Олена Володимирівна, 09.04.1970, викладач кафедри олімпійського і професійного спорту ЦДПУ імені Володимира Винниченка.
31. Шмідт Валентин Вікторович, 01.11.1973, директор ПП "Автомаксиум-плюс".
32. Кучер Вадим Миколайович, 04.09.1980, громадський діяч.
33. Нестеров Володимир Анатолійович, 16.10.1974, адвокат.
34. Ратушна Світлана Василівна, 18.01.1989, вчителька Новоукраїнського НВК-гімназії "Лідер".
35. Абраменко Наталя Едуардівна, 16.02.1969, тренер-викладач з легкої атлетики КЗ "Спеціалізовано-дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2" управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.
36. Андрощук Ігор Анатолійович, 09.02.1986, президент Федерації легкої атлетики в Кіровоградській області.
37. Кібальнік Максим Валерійович, 05.03.1989, тимчасово не працює.
38. Субботній Вадим Євгенійович, 22.10.1969, заступник начальника Новгородківського ДРП "Кіровоградський РАД".
39. Іванова Ольга Сергіївна, 06.08.1987, тимчасово не працює.
40. Волоткевич Валентина Анатоліївна, 20 .02.1960, заступник директора з експертизи тимчасової непрацездатності КНП "Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради".
41. Кожухар Олег Володимирович, 03.12.1960, ФОП.
42. Сидорова Тетяна Іванівна, 29.03.1974, головний бухгалтер СТОВ "Зоря".
43. Новохацька Інна Олексіївна, 04.09.1977, вчитель суспільствознавчих мистецьких дисциплін ЗНЗд І – ІІ ступенів №8 Олександрійської міської ради.
44. Голобородько Віктор Валентинович, 26.09.1976, директор ТОВ "Інформаційне агентство “Новий громадянин”".
45. Пустовіт Сергій Леонідович, 02.03.1982, директор ТОВ "Екомережа".
46. Дубовий Олександр Миколайович, 29.10.1979, керівник холдингу "Електро-Актив".

"Наш край"
1. Чудний Олександр Васильович, 27.10.1971, директор КП "Регіональна інформаційні-поліграфічна агенція".
2. Табалов Андрій Олександрович, 08.01.1978, секретар Міської ради міста Кропивницького.
3. Хільченко Сергій Васильович, 03.02.1964, генеральний директор ПАТ "Ліки Кіровоградщини".
4. Воленшчак Надія Антонівна, 06.03.1962, начальник відділу, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата.
5. Амбарна Олена Миколаївна, 05.09.1963, генеральний директор КНП "Поліклінічне об’єднання" Міської ради міста Кропивницького.
6. Неділько Сергій Миколайович, 24.06.1957, начальник Льотної академії Національного авіаційного університету.
7. Бур’янський Михайло Миколайович, 14.11.1959, заступник генерального директора ТДВ "Об’єднання Дніпроенергобудпром".
8. Шутка Валерій Васильович, 20.04.1971, ФОП.
9. Ліщина Наталія Анатоліївна, 13.06.1971, заступник директора ТДВ "ОБ’ЄДНАННЯ ДНІПРОЕНЕРГОБУДПРОМ".
10. Мамедова Зінаїда Володимирівна, директор СТОВ "Агро-Віта".
11. Табалов Сергій Миколайович, 09.03.1962, генеральний директор ТОВ "Саладін".
12. Орлик Василь Михайлович, 24.05.1970, завідувач кафедри історії, археології. Інформаційної та архівної справи ЦНТУ.
13. Корецький Микола Іванович, 18.01.1955, директор Регіонального центру професійної освіти міста Кропивницького.
14. Шукрута Людмила Володимирівна, 12.06.1964, голова Кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів "Серце матері".
15. Лисонь Наталія Володимирівна, 17.03.1970, директор Вільшанської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.
16. Власенко Микола Григорович, 09.08.1965, начальник Держекоінспекції у Кіровоградській області.
17. Ксеніч Віктор Миколайович, 08.04.1957, заступник начальника Управління капітального будівництва міської ради міста Кропивницького.
18. Музичук Валерій Вікторович, 07.11.1950, заступник директора КП "Електротрас" Міської ради м. Кропивницький.
19. Соменко Наталія Миколаївна, 06.09.1973, заступник начальника Навчально-науковий центр міжнародної освіти та співробітництва.
20. Максюта Світлана Сергіївна, 21.01.1985, начальник відділу ПрАТ "Універсальна".
21. Самородченко Сергій Миколайович, 06.07.1975, тимчасово не працює.
22. Король Сергій Михайлович, 04.09.1962, директор ТОВ "Стілм".
23. Мешков Олександр Олегович, 05.01.1988, державний реєстратор (Вільхівська сільська рада Голованівського району Кіровоградської області).
24. Авєкіна Таміла Миколаївна, 23.11.1963, інженер-технолог експлуатаційного вагонного депо (Знам’янка).
25. Ковальова Олена Сергіївна, 13.09.1980, помічник начальника академії з громадських зв’язків Льотної академії Національного авіаційного університету.
26. Бенет Микола Володимирович, 08.03.1954, начальник медико-санітарної частини Льотної академії Національного авіаційного університету.
27. Вовченко Володимир Володимирович, 16.08.1956, директор ТОВ "НОРД".
28. Бугаєнко Василь Васильович, 17.06.1959, заступник директора ТОВ "Агрофірма “Деметра”".
29. Васильєва Ірина Євгенівна, 21.09.1982, генеральний директор ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “НОВИЙ ДІМ”".
30. Бондарчук Світлана Віталіївна, 20.11.1967, доцент кафедри пошуку, рятування, авіаційної безпеки та спеціальної підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету.
31. Петров Дмитро Павлович, 29.09.1983, директорТОВ "Аговіта Д".
32. Гульдас Юрій Леонідович, 23.04.1959, міський голова Малої Виски.
33. Немировський Яків Борисович, 17.10.1947, професор кафедри Центральноукраїнського національного технічного університету.
34. Пухальська Галина Анатоліївна, 24.02.1972, завідувач аспірантури Льотної академії Національного авіаційного університету.
35. Задорожна Оксана Володимирівна, 11.06.1980, доцент кафедри фізико-математичних дисциплін Льотної академії Національного авіаційного університету.
36. Чухно Микола Васильович, 10.12.1971, електрослюсар ОКВП "Дніпро Кіровоград".
37. Сергієнко Григорій Вікторович, 18.01.1960, пенсіонер.
38. Шаповал Дмитро Анатолійович, 10.03.1990, директор Кіровоградське регіональне управління "Держмолодьжитло".
39. Кузьменко Ольга Степанівна, 25.06.1985, доцент кафедри фізико-математичних дисциплін
Льотної академії Національного авіаційного університету.
40. Калашник Ганна Анатоліївна, 13.07.1968, професор кафедри аеронавігації Льотної академії Національного авіаційного університету.
41. Холін Роман Володимирович, 17.01.1984, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Добровеличківської РДА.
42. Юхименко Іван Олексійович, 17.09.1951, директор ПП "Олександрія-ПРЕМІУМ".
43. Донець Андрій Олегович, 22.12.1990, начальник служби спеціального транспорту та аеродромної механізації Льотної академії Національного авіаційного університету.
44. Застьоба Олена Миколаївна, 06.02.1968, завідуюча терапевтичним відділенням КНП "Новгородківська ЦРЛ".
45. Романько Ірина Іванівна, 10.10.1962, доцент кафедри педагогіки та соціально-гуманітарних наук Льотної академії Національного авіаційного університету.
46. Юрченко Валерій Андрійович, 26.11.1948, голова Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
47. Русенко Юрій Анатолійович, 04.07.1976, ПП.
48. Гирик Василь Миколайович, 03.01.1956, економіст Державного підприємства "Ремонтний завод радіотехнічного обладнання".
49. Соколенко Тетяна Михайлівна, 05.09.1976, директор ТОВ "НОВИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ СТАНДАРТ".
50. Паталах Катерина Сергіївна, 16.11.1988, бібліотекар Економіко-технічний інститут ім. Роберта Ельворті".
51. Травкін Максим Олегович, 03.07.1987, юрисконсульт ДНЗ "ПТУ №40 м.Новоукраїнка".
52. Тараканов Володимир Миколайович, 08.01.1968, директор ТОВ "ГРАНД-ІНФОРМ ПЛЮС".
53. Півень Микола Ілліч, 01.04.1957, проректор Льотної академії Національного авіаційного університету.
54. Одрова Світлана Григорівна, 22.09.1973, Льотна академя Національного авіаційного університету.
55. Лотецька Леся Анатоліївна, 23.06.1989, головний спеціаліст Управління соціального захисту населення Благовіщенської РДА.
56. Коптєв Валерій Вікторович, 15.04.1968, майстер виробничого навчання Центральноукраїнське вище ПТУ ім Миколи Федоровського.
57. Пироженко Інна Миколаївна, 23.01.1981, ФОП.
58. Толкун Василь Івнович, 19.02.1972, провідний економіст Льотної академії Національного авіаційного університету.
59. Шевченко Наталія Михайлівна, 20.02.1973, головний бухгалтер ТОВ Агенство безпеки "Альфа-центр".

"Європейська солідарність"
1. Коваленко Сергій Петрович, 28.10.1969, директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради міста Кропивницького..
2. Гугленко Юрій Олександрович, 25.04.1981, перший заступник голови Кіровоградської обласної ради.
3. Завалій Сергій Володимирович, 25.05.1981, начальник департаменту стратегії та розвитку земельних відносин ТОВ "Агро-Вест".
4. Мусатенко Анастасія Володимирвіна, 09.09.1983, ведуча телевізійних програм ТОВ "Центральноукраїнське бюро новин".
5. Зеленокорінна Інна Вікторівна, 05.08.1976, заступник директора з управління персоналом та діловодства КНП "Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради".
6. Фесюк Павло Дмиторович, 06.09.1981, комерційний директор ТОВ "УкрАгроКом".
7. Чемерис Ірина Анатоліївна, 23.03.1974, заступник селищного голови Приютівськи.
8. Лаврусь Андрій Миколайович, 02.10.1988,заступник директора департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького.
9. Ігнатенко Володимир Вікторович, 12.10.1963, генеральний директор СГ "Зерновик".
10. Клименко Наталія Миколаївна, 07.01.1978, секретар Знам’янської міської ради.
11. Чалапчій Олександр Олександрович, 07.07.1986, ФОП.
12. Сорока Павло Володимирович, 02.01.1981, директор ТОВ "Сігма".
13. Сябренко Геннадій Петрович, 23.03.1971, головний лікар КНП "ОК ГОСПІТАЛЬ ВВ КОР".
14. Дзюба Тамара Трохимівна,21.02.1951, заступник директора філії ТОВ "Верес".
15. Колєва Ганна Михайлівна, 14.08.1986, практичний психолог КНП “ОК ГОСПІТАЛЬ ВВ КОР”.
16. Потєхіна Наталія Дмитрівна, 02.04.1972, директор комунального закладу "Компаніївське навчально-виховне об’єднання".
17. Похілов Володимир Олексійович, 24.04.1981, начальник управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради.
18. Шевчук Артем Сергійович, 01.10.1983, тимчасово не працює.
19. Анісімова-Шило Ольга Іванівна 01.04.1960, пенсіонер.
20. Заблоцький Олександр Михайлович, 19.09.1976, завідувач філії Йосипівської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів.
21. Березюк Світлана Володимирівна, 02.08.1967, головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської район рай ради Кіровоградської області".
22. Вакуленко Володимир Петрович, 22.04.1962, пенсіонер.
23. Мухуров Володимир Ростиславович, 13.06.1992, радник голови Знам’янської районної ради.
24. Кирилюк Ольга Леонідівна, 17.10.1978, докторант Чорноморського національного університету імені Петра Могили.
25. Митрофаненко Юрій Станіславович, 12.07.1977, старший викладач КЗ "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського".
26. Курман Євген Васильович, 15.10.1967, головний режисер Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького.
27. Бугаєнко Ольга Петрівна, 11.06.1971, ВО директора КНП "Голованівська центральна районна лікарня".
28. Марфула Микола Миколайович, 02.04.1973, тренер КЗ "Олександрівська Дитяча юнацька спортивна школа".
29. Гора Олексій Володимирович, 08.03.1970, журналіст ТОВ "Центральноукраїнське бюро новин".
30. Нехайчук Тетяна Василівна, 27.05.1987, державний реєстратор Південно-Східного міжрегіонального управління юстиції.
31. Колпак Інеса Леонідівна, 04.02.1966, ФОП.
32. Кочерга Андрій Леонідович, 05.09.1982, начальник управління ВАТ "Кіровоградгаз".
33. Нижник Віталій Васильович, 05.08.1989, юрисконсульт філії ТОВ "Верес".
34. Заріцький Віталій Васильович, 23.03.1971, ФОП.
35. Терещенко Тетяна Василівна, 10.08.1972, секретар Новоархангельського районного суду.
36. П'ятигорець Ольга Григорівна, 11.07.1961, ФОП.
37. Баранов Іван Михайлович, 21.09.1957, директор Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв.
38. Авраменко Олександр Миколайович, 05.05.1982, директор НВК "Олександрійський колегіум №20".
39. Новак Юрій Петрович, 25.11.1986, адвокат.
40. Грабова Зоя Петрівна, 18.07.1952, директор КЗ "Гайворонський ліцей №1".
41. Чурпій Костянтин Леонідович, 18.08.1947, головний лікар КНП "Маловисківська ЦРЛ".
42. Панета Тетяна Григорівна, 29.12.1964, тимчасово не працює.
43. Позивай Ігор Володимирович, 20.04.1965, директор Побузького ліцею Голованівської районної ради.
44. Воробйова Ірина Володимирівна, 17.09.1948, пенсіонерка.
45. Колеснік Олександр Олександрович, 20.01.2000, студент НАВС.
46. Гундаренко Юлія Василівна, 18.02.1985, начальник служби у справах дітей Знам’янської РДА.
47. Абрамова Марина Олександрівна, 26.06.1986, завідувач організаційного відділу Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.
48. Красовський Сергій Вікторович, 01.01.1966, ФОП.
49. Луц Олексій Іванович, 02.04.1973, ФОП.
50. Шамшур Микола Сергійович, 25.01.1988, завідувач сектору з питань банкрутства Південно- Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Кіровоградській області.
51. Бегар Оксана Миколаївна, 29.09.1982, державний реєстратор департаменту надання адміністративних послуг міської ради міста Кропивницького.
52. Гайчук Ірина Михайлівна, 24.02.1974, ФОП.
53. Злакович Андрій Вікторович, 18.04.1974, ФОП.
54. Секрет Костянтин Леонідович, 30.11.1972, секретар Веселівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області.
55. Краснюк Сергій Миколайович, 14.06.1978, ФОП.
56. Полтавець Михайло Сергійович, 24.08.1983, начальник команди відомчої воєнізованої охорони Філія "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго".
57. Свистунова Тетяна Іванівна, 12.04.1970, директор Новомиргородської загальноосвітньої школи №3-дошкільний навчальний заклад.
58. Олефірова Наталія Іванівна, 06.01.1966, директор територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Знам’янського району.
59. Холявка Роман Анатолійович, 28.05.1980, директор ТОВ "СОЯ ОЙЛ ГРУП".
60. Козаченко Ярослав Олегович, 07.02.1973, головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоархангельської районної ради Кіровоградської області.
61. Савчин Лариса Павлівна, 12.10.1974, начальник відділення поштового зв’язку "Долинська" АТ "Укрпошта".
62. Куліш Максим Сергійович, 04.07.2000, тимчасово не працює.
63. Журавльова Оксана Іванівна, 26.08.1974, начальник відділу Гайворонської районної ради.
64. Пахомов Євген Юрійович, 22.03.1987, директор ТОВ "АГРОГРУПП-ОЙЛ".

"Перспектива міста"
1. Стрижаков Андрій Олегович, 13.09.1995, ФОП.
2. Гербіченко Ігор Анатолійович, 02.06.1964, фінансовий директор ВАТ "Кіровоградгаз".
3. Рацул Анатолій Борисович, 18.06.1953, декан факультету ЦДПУ.
4. Ткаченко Олександра Володимирівна, 16.03.1984, директор КЗ "Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Міської ради міста Кропивницький".
5. Несен Ангеліна Михайлівна, 19.12.1962, директор компанії "ЕУЛАЙФ".
6. Турчанов Олександр Васильович, 07.06.1972, ФОП.
7. Левченко Олег Генадійович, 13.08.1967, заступник директора ТОВ "КРЗ".
8. Санасарян Рафаель Рафаелович, 21.01.1983, директор ТОВ "Євротехніка 2007".
9. Лазаренко Сніжана Іванівна, 07.03.1976, заступник начальника відділу департаменту екології Кіровоградської ОДА.
10. Приліпко Валентина Іванівна, 16.11.1960, директор ДНЗ №3.
11. Борисенко Дмитро Анатолійович, 22.02.1975, генеральний директор ТОВ "Монтаж 75".
12. Усок Віктор Миколайович, 15.02.1973, президент ГО ФТУ в Кіровоградській області.
13. Саєнко Ігор Валерійович, 09.06.1989, ФОП.
14. Ярова Сніжана Володимирівна, 28.05.1992, ФОП.
15. Тупіцина Марина Володимирівна, 25.10.1987, ФОП.
16. Касьяненко Артем Іванович, 06.04.1987, ФОП.
17, Рокожиця Олександр Леонідович, 09.11.1983, ФОП.
18. Седінкіна Олена Анатоліївна, 16.09.1981, адміністративний помічник керівника ТОВ "Євротехніка 2007".
19. Федоровська Тетяна Володимирівна, 24.01.1991, ФОП.
20. Нертік Анна Олександрівна, 12.10.1987, тимчасово не працює.
21. Мельничук Олена Сергіївна, 03.09.1987, ФОП.
22. Гуркін Дмитро Олександрович, 18.07.1993,ФОП.
23. Піскун Іван Валентинович, 13.07.1992, ФОП.
24. Лупандін Максим Ілліч, 06.02.1991, ФОП.
25. Темченко Олена Юріївна, 27.06.1997, актриса драми театру імені Кропивницького.
26. Махиня Олена Іванівна, 21.12.1981, ФОП.
27. Тесля Антон Вікторович, 23.01.1999, тимчасово не працює.
28. Колісніченко Павло Андрійович, 16.07.1995, ФОП.
29. Федчишин Павло Валерійович, 12.07.1985, тимчасово не працює.
30. Шакула Катерина Борисівна, 23.12.1989, тимчасово не працює.
31. Саламаха Вадим Анатолійович, 15.01.1984, ФОП.
32. Пікаш Євген Андрійович, 11.09.1984, ФОП.
33. Сухачова Наталія Петрівна, 31.12.1989, культорганізатор музичного коледжу.
34. Ткаченко Олександр Вікторович, 23.01.1982, ФОП.
35. Мотуз Олена Миколаївна, 21.03.1995, керівник гуртка управління молоді та спорту міської ради Кропивницького.
36. Бабак Дмитро Олегович, 12.03.1997, ФОП.
37. Витоптов Ігор Валерійович, 11.06.1992, тимчасово не працює.
38. Черниш Інна Сергіївна, 03.01.1989, тимчасово не працює.
39. Тупіцина Лариса Олексіївна, 02.02.1965, тимчасово не працює.
40. Рябоконь Антон Анатолійович, 17.12.1992, тимчасово не працює.
41. Степаненко Олександр Олександрович, 03.06.1991, ФОП.
42. Белієнко Максим Сергійович, 19.12.1995, ФОП.
43.Афанасьєв Володимир Вікторович, 12.04.1977, тимчасово не працює.
44. Панченко Олена Сергіївна, 21.08.1985, керуюча магазином ТОВ "Цифромаркет".
45. Ліманенко Юлія Олександрівна, 23.12.1992, ФОП.
46. Глушкова Зінаїда Володимирівна, 25.10.1986, тимчасово не працює.
47. Федоров Артем Олегович, 04.11.1988, тимчасово не працює.
48. Безлатня Юлія Василівна, 10.01.1980, культорганізатор КЗ ЦДЮТ "Центр-юність".
49. Демченко Дмитро Олександрович, 31.03.1994, ФОП.



Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:




Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top