Неділя, 19 травня 2024

^ Реклама ^
Відео Влада

На Кіровоградщині повторно підраховують голоси з кількох дільниць у двох громадах Новина з фото Новина з відео

На Кіровоградщині повторно підраховують голоси з кількох дільниць у двох громадах
Світловодська міська територіальна виборча комісія перераховує результати волевиявлення на чотирьох виборчих дільницях: №350788, №350803, №350663, №350804.
^ Реклама ^

"Члени комісій №350788 та №350803 позапаковували всі бюлетені в один мішок і не підписали. Натомість, на інших двох дільницях повністю будемо проводити перерахунок, бо дані з протоколів і кількість бюлетенів не співпадають. До того ж, на пакетах нічого не написано", — підкреслив Сергій Гайдук, голова Світловодської міської ТВК.


Спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що члени ТВК вже зробили перерахунок на двох дільницях, однак не вели окремого протоколу, а робили виправлення в протоколі ДВК. Станом на 15 годину 27 жовтня, триває перерахунок бюлетенів двох інших дільниць."На Кіровоградщині наразі найбільше питань виникає щодо оформлення виборчої документації. Зокрема, протоколів про підрахунок голосів та пакування бюлетенів. Навіть виник новотвір у виборчій термінології "відправити на перепакування". Також через тривалість процесу підрахунку голосів вже кілька членів комісій відмовлялися працювати і залишали дільниці або ТВК, адже здача документів членами ДВК триває досі", — зазначає Зоя Лебідь, координатора спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області.


У частині 12 статті 254 Виборчого кодексу України йдеться, що повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у відповідному виборчому окрузі з відповідних місцевих виборів здійснюється територіальною виборчою комісією після розгляду і прийняття протоколів та інших документів від усіх дільничних виборчих комісій. У повторному підрахунку територіальною виборчою комісією голосів виборців на виборчій дільниці мають право брати участь усі члени цієї дільничної виборчої комісії і можуть бути присутніми кандидати в депутати, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, їх довірені особи, уповноважені особи організацій партій, офіційні спостерігачі на відповідних місцевих виборах.

Повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці з відповідних місцевих виборів здійснюється членами територіальної виборчої комісії в порядку, визначеному Центральною виборчою комісією з урахуванням положень статті 250 Виборчого кодексу.

За коментарями звертайтеся:
Зоя Лебідь, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області
тел.: 0957943072
e-mail: knrmisto@gmail.com


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
^ Реклама ^
^ Реклама ^
^ Соціальна реклама ^

Партнери:


Top